Tragisch: gelekt bericht toont aan dat betreurde Sala niet naar Cardiff wou

door
Tragisch: gelekt bericht toont aan dat betreurde Sala niet naar Cardiff wou

Het Engelse en Franse voetbal kreeg eind januari en begin februari een zware klap. Op 21 januari verdween spits Emiliano Sala van de aardbol terwijl hij per vliegtuig onderweg was van Nantes naar Cardiff, waar hij net voor 18 miljoen euro binnengehaald was. Een tweetal weken later werd het vliegtuig met het levenloze lichaam van de Argentijn gevonden op de bodem van het Engelse Kanaal.


Ondertussen lekten al heel wat bezwarende details uit over de vliegtuigcrash. Zo bleek het model van het vliegtuig gevoelig voor crashes en had de piloot niet eens de vereiste licenties om passagiers mee te nemen. Nu komt een nieuw feit aan de oppervlakte dat de zaak alleen maar tragischer maakt.

In een documentaire van L'Equipe komt immers een audiofragment naar boven dat Sala naar een vriend gestuurd zou hebben op WhatsApp. Daaruit blijkt dat hij eigenlijk niet naar Cardiff wou. "Ze willen me absoluut. Het klopt dat ik er een goed contract zal krijgen, maar ik vind het vanuit sportief oogpunt niet interessant", vertelde hij. Daarnaast gaf hij aan dat hij hoopte dat er een andere club zou aankloppen, maar dat Nantes hem richting Cardiff duwde. "Ik wil niet met Kita (voorzitter van Nantes, nvdr) spreken, want ik wil hem niet boos maken. Ik walg van hem als ik onder vier ogen met hem spreek. Hij wil me verkopen aan Cardiff omdat hij een goede prijs met hen onderhandeld heeft. Hij zal het geld krijgen dat hij wil, he? Hij heeft mij niet eens gevraagd wat ik wil. Alles waar hij om geeft, is geld."

Hebben spelers te weinig te zeggen in hun clubkeuze?

Meest recent

Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

22
22
Nederland in shock: 'Club De Busser zwaar in opspraak'

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

8
8
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

31
31
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

142
142
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

91
91
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

83
83
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

121
121
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

135
135
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

67
67
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

69
69
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

176
176
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

209
209
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

136
136
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

174
174
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

161
161
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

241
241
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

335
335
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

97
97
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

444
444
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

344
344
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

145
145
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

223
223
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

489
489

Meer sportnieuws