Tragisch: gelekt bericht toont aan dat betreurde Sala niet naar Cardiff wou

door
Tragisch: gelekt bericht toont aan dat betreurde Sala niet naar Cardiff wou

Het Engelse en Franse voetbal kreeg eind januari en begin februari een zware klap. Op 21 januari verdween spits Emiliano Sala van de aardbol terwijl hij per vliegtuig onderweg was van Nantes naar Cardiff, waar hij net voor 18 miljoen euro binnengehaald was. Een tweetal weken later werd het vliegtuig met het levenloze lichaam van de Argentijn gevonden op de bodem van het Engelse Kanaal.


Ondertussen lekten al heel wat bezwarende details uit over de vliegtuigcrash. Zo bleek het model van het vliegtuig gevoelig voor crashes en had de piloot niet eens de vereiste licenties om passagiers mee te nemen. Nu komt een nieuw feit aan de oppervlakte dat de zaak alleen maar tragischer maakt.

In een documentaire van L'Equipe komt immers een audiofragment naar boven dat Sala naar een vriend gestuurd zou hebben op WhatsApp. Daaruit blijkt dat hij eigenlijk niet naar Cardiff wou. "Ze willen me absoluut. Het klopt dat ik er een goed contract zal krijgen, maar ik vind het vanuit sportief oogpunt niet interessant", vertelde hij. Daarnaast gaf hij aan dat hij hoopte dat er een andere club zou aankloppen, maar dat Nantes hem richting Cardiff duwde. "Ik wil niet met Kita (voorzitter van Nantes, nvdr) spreken, want ik wil hem niet boos maken. Ik walg van hem als ik onder vier ogen met hem spreek. Hij wil me verkopen aan Cardiff omdat hij een goede prijs met hen onderhandeld heeft. Hij zal het geld krijgen dat hij wil, he? Hij heeft mij niet eens gevraagd wat ik wil. Alles waar hij om geeft, is geld."

Hebben spelers te weinig te zeggen in hun clubkeuze?

Meest recent

Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

5
5
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

53
53
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

74
74
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

184
184
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

211
211
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

89
89
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

121
121
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

399
399
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

52
52
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

104
104
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

39
39
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

484
484
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

641
641
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

204
204
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

293
293
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

359
359
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

231
231
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

74
74
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

251
251
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

240
240
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

506
506
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

544
544
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

424
424
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

206
206
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

505
505

Meer sportnieuws