Tragisch: gelekt bericht toont aan dat betreurde Sala niet naar Cardiff wou

door
Tragisch: gelekt bericht toont aan dat betreurde Sala niet naar Cardiff wou

Het Engelse en Franse voetbal kreeg eind januari en begin februari een zware klap. Op 21 januari verdween spits Emiliano Sala van de aardbol terwijl hij per vliegtuig onderweg was van Nantes naar Cardiff, waar hij net voor 18 miljoen euro binnengehaald was. Een tweetal weken later werd het vliegtuig met het levenloze lichaam van de Argentijn gevonden op de bodem van het Engelse Kanaal.


Ondertussen lekten al heel wat bezwarende details uit over de vliegtuigcrash. Zo bleek het model van het vliegtuig gevoelig voor crashes en had de piloot niet eens de vereiste licenties om passagiers mee te nemen. Nu komt een nieuw feit aan de oppervlakte dat de zaak alleen maar tragischer maakt.

In een documentaire van L'Equipe komt immers een audiofragment naar boven dat Sala naar een vriend gestuurd zou hebben op WhatsApp. Daaruit blijkt dat hij eigenlijk niet naar Cardiff wou. "Ze willen me absoluut. Het klopt dat ik er een goed contract zal krijgen, maar ik vind het vanuit sportief oogpunt niet interessant", vertelde hij. Daarnaast gaf hij aan dat hij hoopte dat er een andere club zou aankloppen, maar dat Nantes hem richting Cardiff duwde. "Ik wil niet met Kita (voorzitter van Nantes, nvdr) spreken, want ik wil hem niet boos maken. Ik walg van hem als ik onder vier ogen met hem spreek. Hij wil me verkopen aan Cardiff omdat hij een goede prijs met hen onderhandeld heeft. Hij zal het geld krijgen dat hij wil, he? Hij heeft mij niet eens gevraagd wat ik wil. Alles waar hij om geeft, is geld."

Hebben spelers te weinig te zeggen in hun clubkeuze?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

40
40
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

31
31
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

13
13
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

14
14
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

12
12
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

96
96
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

48
48
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

71
71
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

116
116
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

98
98
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

360
360
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

18
18
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

144
144
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

82
82
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

107
107
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

41
41
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

207
207
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

246
246
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

135
135
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

84
84
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

338
338
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

83
83
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

121
121

Meer sportnieuws