EXCLUSIEF Duo spreekt over toekomst bij AA Gent: "Ik mag de club verlaten"

door
EXCLUSIEF Duo spreekt over toekomst bij AA Gent:

Bij AA Gent krijgt de eigen jeugd weinig speelkansen en zij moeten elders op zoek gaan naar speelminuten. Siebe Horemans (Excelsior Rotterdam) en Elton Kabangu (FC Eindhoven) speelden dit seizoen op huurbasis in Nederland. Hoe zien zij de toekomst?


Elton en Siebe, hoe viel het seizoen mee?
Kabangu: "Als ik moet terugkijken op mijn seizoen, dan is dit een heel leerzaam seizoen geweest. Het was een jaar waar ik moest bevestigen wat ik vorig seizoen heb laten zien. Het was niet al te makkelijk, maar ik ben uiteindelijk wel blij met mijn tweede seizoen bij FC Eindhoven. (Kabangu was goed voor 9 goals en 5 assists in 39 wedstrijden, nvdr).
Horemans: "Ik heb wel een tijdje moeten wachten op speelkansen, maar ik heb toch wat kunnen spelen (8 competitiewedstrijden, waarvan 5 in de laatste 6 wedstrijden, nvdr.) en dat was het belangrijkste na mijn blessure. Alleen is het wel jammer dat we Play-Offs voor het behoud moeten spelen."

Elton, heb je nu de ambitie om het in eerste klasse te proberen?
Kabangu: "Ik heb zeker de ambitie om op het hoogste niveau te spelen. De voorbije twee jaren heb ik veel bijgeleerd als voetballer en als mens, en nu wil ik hogerop ook bewijzen dat ik het niveau aankan."

Siebe, hoe was het om op het veld van Champions League-revelatie Ajax in de basis te staan?
Horemans: "Dat ik in en tegen Ajax mocht spelen? Tegen dit Ajax spelen is wel een enorme ervaring die je op zak hebt en uit die wedstrijd probeer je dan ook veel te leren." (Ajax won met 6-2 en Horemans was toen goed voor een assist, nvdr.)

Tot slot, wat brengt de toekomst?
Kabangu: "We hebben nog niks concreet besproken voor volgend seizoen. Maar ik werd wel gevolgd door de club en wat er volgend seizoen zal gebeuren, dat weet ik nog niet."
Horemans: "Ik heb ondertussen gehoord van AA Gent dat ik zou mogen vertrekken bij een goed voorstel. Het belangrijkste is momenteel het behoud afdwingen met Excelsior."

LEES OOK: "Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Moet AA Gent Kabangu een kans geven?

Meest recent

Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

192
192
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

37
37
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

45
45
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

225
225
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

117
117
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

126
126
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

176
176
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

62
62
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

328
328
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

73
73
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

228
228
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

293
293
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

134
134
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

333
333
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

192
192
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

652
652
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

126
126
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

117
117
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

433
433
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

161
161
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

292
292
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

207
207
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

51
51

Meer sportnieuws