Odoi weet waar hij volgend seizoen zal voetballen

door
Odoi weet waar hij volgend seizoen zal voetballen

Denis Odoi belandde op zijn 30ste dit seizoen voor het eerst in de Premier League, nadat hij vorig seizoen met Fulham de promotie vanuit de Championship afgedwongen had. Het werd voor de verdediger een seizoen van hoogtes en laagtes. Zelf kan hij wel tevreden zijn, want met 31 wedstrijden was hij er zo goed als altijd bij, maar hij kon niet verhinderen dat Fulham al na één seizoen weer degradeerde.


Het contract van de verdediger loopt bovendien in juni af, waardoor er de voorbije maanden onzekerheid was over zijn toekomst. Maar ondertussen kan Odoi op beide oren slapen, want hij zou nu weten waar hij aan toe is. Volgens de Mirror heeft Fulham immers beslist om de optie in het contract van onze landgenoot te lichten.

Odoi is één van vier spelers die hun opties gelicht zien worden en daardoor nog tot 2020 onder contract liggen. Ook Neeskens Kebano (ex-Genk) zit bij dat kwartet. Zij zakken dus in principe mee af met Fulham naar de Championship, waar ze ongetwijfeld zullen proberen om zo snel mogelijk een terugkeer naar het hoogste niveau af te dwingen.

Moet Odoi bij Fulham blijven?

Meest recent

Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

50
50
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

22
22
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

32
32
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

165
165
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

82
82
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

866
866
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

365
365
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

284
284
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

112
112
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

166
166
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

401
401
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

335
335
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

84
84
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

342
342
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

242
242
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

163
163
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

381
381
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

347
347
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

274
274
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

784
784
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

323
323
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

658
658
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

643
643
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

637
637

Meer sportnieuws