'Nieuwe transfer Club wordt niet eenvoudig'

door
'Nieuwe transfer Club wordt niet eenvoudig'

Club Brugge maakt nog een kansje op het verlengen van de landstitel en staat zondag voor een cruciaal duel tegen KRC Genk. Ondertussen wordt echter ook al naar komend seizoen toegewerkt. Zo werd begin deze week de eerste zomeraanwinst aangekondigd: verdediger Odilon Kossonou komt over van het Zweedse Hammarby. 


Defensieve versterking is dan ook geen overbodige luxe bij Blauw-Zwart. Het contract van Benoit Poulain loopt af en wordt naar alle waarschijnlijkheid niet verlengd, Saulo Decarli zou mogen beschikken en bij een interessante aanbieding vertrekt mogelijk ook Stefano Denswil. Maar de eerste verdediger die de poort van Jan Breydel achter zich zal dichttrekken, lijkt Luan Peres. De Braziliaan kon niet overtuigen in Brugge en kwam er in zijn eerste seizoen amper in actie. Nu zou hij op de terugweg zijn naar zijn geboorteland. 

Zo meldt UOL Esporte dat Gremio weldra de onderhandelingen zal opstarten met Club Brugge. De Braziliaanse club toonde afgelopen winter al interesse, maar omdat Club toen ook nog in Europa actief was wou het bestuur hem niet laten gaan. Eerstdaags zou een meeting volgen in Porto Alegre waarin beslist zal worden over het concretiseren de transfer. Naar verluidt mikt Gremio op een huurbeurt met aankoopoptie.

UPDATE 11/05

Luan Peres zou wel degelijk op het verlanglijstje van Gremio staan, weet het Braziliaanse Tricolor. Maar het medium weet ook dat de verdediger van Club Brugge niet de topprioriteit voor de Brazilianen zou zijn. Naast Peres staan ook Gil (Shandong Luneng), Alexander Barboza (Defensa y Justicia), Murilo (Cruzeiro) en Luiz Otavia (Ceara) op de shortlist. Met vijf officiële wedstrijden op de teller voor Club, kan Peres geen adelbrieven voorleggen. 

LEES OOK: RSCA compleet verrast: "Dacht aan terugkeer naar Anderlecht"

Moet Peres kansen krijgen bij Club?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

1
1
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

28
28
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

97
97
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

40
40
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

256
256
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

73
73
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

569
569
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

187
187
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

166
166
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

394
394
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

58
58
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

225
225
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

63
63
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

83
83
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

69
69
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

113
113
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

459
459
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

267
267
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

351
351
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

765
765
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

657
657
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

369
369

Meer sportnieuws