'Nieuwe transfer Club wordt niet eenvoudig'

door
'Nieuwe transfer Club wordt niet eenvoudig'

Club Brugge maakt nog een kansje op het verlengen van de landstitel en staat zondag voor een cruciaal duel tegen KRC Genk. Ondertussen wordt echter ook al naar komend seizoen toegewerkt. Zo werd begin deze week de eerste zomeraanwinst aangekondigd: verdediger Odilon Kossonou komt over van het Zweedse Hammarby. 


Defensieve versterking is dan ook geen overbodige luxe bij Blauw-Zwart. Het contract van Benoit Poulain loopt af en wordt naar alle waarschijnlijkheid niet verlengd, Saulo Decarli zou mogen beschikken en bij een interessante aanbieding vertrekt mogelijk ook Stefano Denswil. Maar de eerste verdediger die de poort van Jan Breydel achter zich zal dichttrekken, lijkt Luan Peres. De Braziliaan kon niet overtuigen in Brugge en kwam er in zijn eerste seizoen amper in actie. Nu zou hij op de terugweg zijn naar zijn geboorteland. 

Zo meldt UOL Esporte dat Gremio weldra de onderhandelingen zal opstarten met Club Brugge. De Braziliaanse club toonde afgelopen winter al interesse, maar omdat Club toen ook nog in Europa actief was wou het bestuur hem niet laten gaan. Eerstdaags zou een meeting volgen in Porto Alegre waarin beslist zal worden over het concretiseren de transfer. Naar verluidt mikt Gremio op een huurbeurt met aankoopoptie.

UPDATE 11/05

Luan Peres zou wel degelijk op het verlanglijstje van Gremio staan, weet het Braziliaanse Tricolor. Maar het medium weet ook dat de verdediger van Club Brugge niet de topprioriteit voor de Brazilianen zou zijn. Naast Peres staan ook Gil (Shandong Luneng), Alexander Barboza (Defensa y Justicia), Murilo (Cruzeiro) en Luiz Otavia (Ceara) op de shortlist. Met vijf officiële wedstrijden op de teller voor Club, kan Peres geen adelbrieven voorleggen. 

LEES OOK: Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Moet Peres kansen krijgen bij Club?

Meest recent

KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

13
13
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

43
43
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

12
12
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

143
143
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

174
174
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

220
220
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

86
86
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

333
333
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

269
269
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

115
115
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

189
189
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

377
377
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

104
104
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

276
276
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

195
195
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

236
236
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

441
441
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

188
188
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

315
315
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

183
183
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

219
219
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

399
399
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

566
566
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

122
122
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

460
460

Meer sportnieuws