'Nieuwe transfer Club wordt niet eenvoudig'

door
'Nieuwe transfer Club wordt niet eenvoudig'

Club Brugge maakt nog een kansje op het verlengen van de landstitel en staat zondag voor een cruciaal duel tegen KRC Genk. Ondertussen wordt echter ook al naar komend seizoen toegewerkt. Zo werd begin deze week de eerste zomeraanwinst aangekondigd: verdediger Odilon Kossonou komt over van het Zweedse Hammarby. 


Defensieve versterking is dan ook geen overbodige luxe bij Blauw-Zwart. Het contract van Benoit Poulain loopt af en wordt naar alle waarschijnlijkheid niet verlengd, Saulo Decarli zou mogen beschikken en bij een interessante aanbieding vertrekt mogelijk ook Stefano Denswil. Maar de eerste verdediger die de poort van Jan Breydel achter zich zal dichttrekken, lijkt Luan Peres. De Braziliaan kon niet overtuigen in Brugge en kwam er in zijn eerste seizoen amper in actie. Nu zou hij op de terugweg zijn naar zijn geboorteland. 

Zo meldt UOL Esporte dat Gremio weldra de onderhandelingen zal opstarten met Club Brugge. De Braziliaanse club toonde afgelopen winter al interesse, maar omdat Club toen ook nog in Europa actief was wou het bestuur hem niet laten gaan. Eerstdaags zou een meeting volgen in Porto Alegre waarin beslist zal worden over het concretiseren de transfer. Naar verluidt mikt Gremio op een huurbeurt met aankoopoptie.

UPDATE 11/05

Luan Peres zou wel degelijk op het verlanglijstje van Gremio staan, weet het Braziliaanse Tricolor. Maar het medium weet ook dat de verdediger van Club Brugge niet de topprioriteit voor de Brazilianen zou zijn. Naast Peres staan ook Gil (Shandong Luneng), Alexander Barboza (Defensa y Justicia), Murilo (Cruzeiro) en Luiz Otavia (Ceara) op de shortlist. Met vijf officiële wedstrijden op de teller voor Club, kan Peres geen adelbrieven voorleggen. 

POLL: Moet Peres kansen krijgen bij Club?

Meest recent

Ex-Rode Duivel geeft uitleg bij nieuwe rol bij Anderlecht

Er vond de voorbije weken bij Anderlecht weer een stoelendans plaats. Voorzitter Wouter Vandenhaute ...

38
38
'Schokkend nieuws uit PL: oude JPL-bekende in coma'

In de Premier League speelde zich vorig weekend een zeer opmerkelijk tafereel af. Na het ...

0
0
'AA Gent ziet miljoenentransfer in rook opgaan'

Voor AA Gent zijn het moeilijke tijden. De Buffalo's kregen de voorbije weken klappen in de ...

60
60
'Na aanstelling Wilmots ook overnamebom bij Standard'

Standard verraste dinsdag vriend en vijand door uit te pakken met de terugkeer van Marc Wilmots. De ...

177
177
Bob Peeters aan zet: leegloop bij SK Beveren

SK Beveren gaat een vijfde seizoen in de Challenger Pro League tegemoet. De Waaslanders slaagden er ...

64
64
'Man City gaat hard en wil volgende klepper op middenveld'

Er staat in de zomer een revolutie op til bij Manchester City. Dat leek de voorbije maanden aan het ...

59
59
Opsteker voor Garcia: "Deur voor Duivels is niet gesloten"

Dinsdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de volgende interlands van de Rode Duivels, op 6 ...

243
243
Lamkel Zé neemt definitief afscheid van STVV

STVV heeft een zeer woelig seizoen gekend waarin het onder meer drie trainers versleet, maar ...

148
148
Cercle verklaart opmerkelijke keuze voor Storck

Coup de théâtre bij Cercle Brugge maandagavond, waar ze vlak voor het ingaan van de ...

170
170
Fink krijgt tik om de oren: "Serieus woordje over spreken"

Mathematisch gezien kan het nog een plekje dalen in het klassement, maar dat scenario is ...

323
323
Alles op alles: Anderlecht met surprise tegen Club Brugge?

RSC Anderlecht werkt komend weeken zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen af. Tegen Club Brugge ...

575
575
'United slaat toe: nieuwe topspits naar Old Trafford'

Manchester United werkt momenteel toe naar de finale van de Europa League, daarin krijgt het een ...

155
155
Anderlecht verrast vriend en vijand: plan wordt omgegooid

Tim Borguet heeft Anderlecht naar een nieuwe fase geleid, zowel op commercieel vlak als sportief. ...

451
451
KV Kortrijk pakt uit: oude bekende én pikante Essevee-overgang

Het seizoen van degradant KV Kortrijk zit er sinds afgelopen weekend definitief op. Maar de ...

160
160
Rode Duivels: Rudi Garcia verrast met twee JPL-uitblinkers

Binnen minder dan een maand trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op ...

307
307
'Real steekt tandje bij: eerste Alonso-aanwinst nabij'

Real Madrid staat op het punt een nieuwe trainer aan te stellen, de aankondiging van Xabi Alonso als ...

153
153
'Dolberg dumpt Anderlecht: eerste gegadigden melden zich'

Hoewel het financieel intussen opnieuw gezond is blijven de middelen nog altijd enigszins beperkt ...

522
522
'Baro slikt bittere pil: AA Gent loopt miljoenen mis'

De play-offs kunnen niet snel genoeg afgelopen zijn voor AA Gent, dat dringend aan bezinning toe is. ...

250
250
'Vuurwerk bij Club Brugge: volgende toptransfer op til'

De komende weken staat er nog heel wat op het spel voor Club Brugge, dat met een twintigste ...

926
926
Voetbalbond maakt scheidsrechters speeldag 9 bekend

Terwijl de Europe Play-Offs al in een beslissende plooi liggen valt de spanning boven -en onderaan ...

233
233

Meer sportnieuws