'Anderlecht aan het werk: twee spitsen in de weegschaal'

755
'Anderlecht aan het werk: twee spitsen in de weegschaal'

RSC Anderlecht zal zijn spelersgroep komende zomer gevoelig moeten versterken. Maar ondanks de grote kapitaalsverhoging zijn de financiële middelen relatief beperkt, vooral als er effectief naast Europees voetbal wordt gegrepen. "We zullen moeten creatief zijn, en hier en daar een speler huren, al dan niet met een aankoopoptie", liet technisch directeur Frank Arnesen al verstaan. 


RSCA werd dan ook al gelinkt aan een aantal interessante spelers die eventueel op huurbasis naar Brussel kunnen afzakken. Eén daarvan is Alexander Isak. De Zweedse spits is dit seizoen helemaal doorgebroken bij Willem II, maar dat huurt hem van Borussia Dortmund. Bij de Duitse topclub is de concurrentie in de aanvalslinie echter moordend en dus zou het voor zijn ontwikkeling het beste zijn als hij opnieuw verhuurd wordt. 

Volgens Der Westen is dat ook de bedoeling van de Borussen en het Duitse medium voegt daar meteen aan toe dat vooral Anderlecht kans maakt op zijn komst. Over andere clubs, onder meer Ajax werd al genoemd, wordt bij DW niet gerept. Grootmachten als Chelsea zou dan weer interesse hebben om hem permanent binnen te halen, maar daar wil Dortmund niets van weten. Zij vormen momenteel dus geen concrete concurrent. 

UPDATE 10/05

Naast het Duitse medium Der Westen maakt nu ook Het Laatste Nieuws gewag van de interesse van RSC Anderlecht in de 19-jarige Alexander Isak. De club zelf sprak nog niet openlijk over hun concrete interesse in de spits, maar de krant weet dat paars-wit hem van nabij volgt. Ook Dieumerci Mbokani zou nog een optie zijn om de aanval te komen versterken, maar daarover zou intern nog verdeeldheid heersen. Waarschijnlijk zal Anderlecht voor Isak of Mbokani kiezen. Beide aanvallers halen zal financieel wellicht onhaalbaar zijn.

LEES OOK: Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Wie moet Anderlecht halen?

Meest recent

'Zidane drukt stempel: Mbappé krijgt drastische boodschap'

Mark van Bommel is begonnen aan zijn eerste interland-periode bij de Rode Duivels. En ook bij ...

12
12
"Minstens 10 jaar" - Club Brugge-voorspelling doet Anderlecht huiveren

RSC Anderlecht blijft de met voorsprong meest succesvolle club uit de geschiedenis van het Belgische ...

214
214
Thorup op plaats gezet: "Genk moet daar vanaf stappen"

KRC Genk heeft een tegenvalllende start van het seizoen achter de rug. Met 9 op 18 tellen de ...

104
104
Grote Mannaert-wending bij KBVB: doorbraak in de maak

De Rode Duivels trappen deze week hun campagne in de Nations League op gang. Ondertussen blijft het ...

74
74
‘Lammens afgemaakt: Van Bommel doet straffe ingreep’

Senne Lammens krijgt meteen een opvallend signaal van Mark van Bommel. Net nu de doelman bij ...

207
207
'Real zes punten achter: Mourinho viseert grote naam'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

151
151
Union haalt wéér ruwe diamant: "Interesse lang duidelijk"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

116
116
Verrassende Duivel maakt indruk: eerste basisplaats lonkt

De Rode Duivels zijn voor het eerst sinds het WK weer samengekomen. Maandag werd verzamelen geblazen ...

226
226
Club Brugge aan de slag: nieuwste toptransfer staat vast

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

497
497
Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

20
20
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

92
92
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

178
178
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

136
136
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

719
719
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

235
235
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

503
503
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

914
914
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

192
192
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

120
120
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

109
109
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

553
553
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

459
459
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

80
80
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

121
121
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

147
147

Meer sportnieuws