'Anderlecht aan het werk: twee spitsen in de weegschaal'

755 stemmen
'Anderlecht aan het werk: twee spitsen in de weegschaal'

RSC Anderlecht zal zijn spelersgroep komende zomer gevoelig moeten versterken. Maar ondanks de grote kapitaalsverhoging zijn de financiële middelen relatief beperkt, vooral als er effectief naast Europees voetbal wordt gegrepen. "We zullen moeten creatief zijn, en hier en daar een speler huren, al dan niet met een aankoopoptie", liet technisch directeur Frank Arnesen al verstaan. 


RSCA werd dan ook al gelinkt aan een aantal interessante spelers die eventueel op huurbasis naar Brussel kunnen afzakken. Eén daarvan is Alexander Isak. De Zweedse spits is dit seizoen helemaal doorgebroken bij Willem II, maar dat huurt hem van Borussia Dortmund. Bij de Duitse topclub is de concurrentie in de aanvalslinie echter moordend en dus zou het voor zijn ontwikkeling het beste zijn als hij opnieuw verhuurd wordt. 

Volgens Der Westen is dat ook de bedoeling van de Borussen en het Duitse medium voegt daar meteen aan toe dat vooral Anderlecht kans maakt op zijn komst. Over andere clubs, onder meer Ajax werd al genoemd, wordt bij DW niet gerept. Grootmachten als Chelsea zou dan weer interesse hebben om hem permanent binnen te halen, maar daar wil Dortmund niets van weten. Zij vormen momenteel dus geen concrete concurrent. 

UPDATE 10/05

Naast het Duitse medium Der Westen maakt nu ook Het Laatste Nieuws gewag van de interesse van RSC Anderlecht in de 19-jarige Alexander Isak. De club zelf sprak nog niet openlijk over hun concrete interesse in de spits, maar de krant weet dat paars-wit hem van nabij volgt. Ook Dieumerci Mbokani zou nog een optie zijn om de aanval te komen versterken, maar daarover zou intern nog verdeeldheid heersen. Waarschijnlijk zal Anderlecht voor Isak of Mbokani kiezen. Beide aanvallers halen zal financieel wellicht onhaalbaar zijn.

LEES OOK: Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

Wie moet Anderlecht halen?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

16
16
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

28
28
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

11
11
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

31
31
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

83
83
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

254
254
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

106
106
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

287
287
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

365
365
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

29
29
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1024
1024
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

106
106
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

402
402
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

151
151
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

168
168
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

81
81
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

117
117
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

69
69
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

253
253
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

149
149
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

128
128
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

46
46

Meer sportnieuws