De vijf beste spelers in PO I na vijf speeldagen

812 stemmen
De vijf beste spelers in PO I na vijf speeldagen

De eerste balans na vijf speeldagen in Play-Off I kan gemaakt worden. RSC Anderlecht en AA Gent zullen vijfde of zesde worden, Standard is uitgeschakeld voor de titel en Club Brugge zag KRC Genk al zes punten uitlopen. Welke spelers lieten de beste indruk achter?


Sinan Bolat
Steekt in bloedvorm en was vooral tegen KRC Genk outstanding. De doelman van Antwerp bewijst dat hij bij de beste keepers in België behoort en hij zal ongetwijfeld interesse lokken als hij deze vorm weet aan te houden.

Dieumerci Mbokani
Speelde op zijn eentje Standard en Anderlecht, zijn twee ex-clubs, op een hoopje. Nog altijd bij de drie beste spitsen in België. Twee goals en één assist en een aanval op zich bij Antwerp.



Razvan Marin
Is aan een zeer mooie afscheidsronde bezig in België. Met afstand de beste speler van Standard en hij staat er bijna elke match met drie goals en twee assists. Ajax zal goedkeurend meekijken.

Ruslan Malinovskyi
Bryan Heynen doet het ook zeer goed, maar Malinovskyi is de man die de rol van Alejandro Pozuelo overneemt. Heel aanwezig in het spel, fysiek en technisch, en met drie goals en één assist goed op dreef. Dit seizoen in alle competities samen al goed voor 15 goals en 14 assists.



Sander Berge
Geen speler die opvalt met goals of assist, maar veruit de beste verdedigende middenvelder in België. Het is geen toeval dat Genk weer op volle toeren draait sinds hij fit is. Voetballend uitstekend, fysiek sterk, inzicht… Onhoudbaar en een middenveld op zich. Toont dat hij klaar is voor een topcompetitie.

Vielen net uit de boot: Clinton Mata (de revelatie bij Club), Hans Vanaken (goed begonnen, maar op Genk en Antwerp matig), Bryan Heynen (Berge en Malinovskyi dragen het team).

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Wie laat de beste indruk achter?

Meest recent

Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

25
25
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

173
173
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

176
176
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

47
47
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

406
406
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

504
504
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

280
280
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

420
420
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

62
62
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

205
205
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

62
62
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

111
111
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

529
529
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

701
701
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

218
218
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

162
162
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

185
185
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

439
439
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

107
107
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

123
123
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

190
190
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

623
623
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

85
85
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

564
564
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

366
366

Meer sportnieuws