De vijf beste spelers in PO I na vijf speeldagen

door
De vijf beste spelers in PO I na vijf speeldagen

De eerste balans na vijf speeldagen in Play-Off I kan gemaakt worden. RSC Anderlecht en AA Gent zullen vijfde of zesde worden, Standard is uitgeschakeld voor de titel en Club Brugge zag KRC Genk al zes punten uitlopen. Welke spelers lieten de beste indruk achter?


Sinan Bolat
Steekt in bloedvorm en was vooral tegen KRC Genk outstanding. De doelman van Antwerp bewijst dat hij bij de beste keepers in België behoort en hij zal ongetwijfeld interesse lokken als hij deze vorm weet aan te houden.

Dieumerci Mbokani
Speelde op zijn eentje Standard en Anderlecht, zijn twee ex-clubs, op een hoopje. Nog altijd bij de drie beste spitsen in België. Twee goals en één assist en een aanval op zich bij Antwerp.



Razvan Marin
Is aan een zeer mooie afscheidsronde bezig in België. Met afstand de beste speler van Standard en hij staat er bijna elke match met drie goals en twee assists. Ajax zal goedkeurend meekijken.

Ruslan Malinovskyi
Bryan Heynen doet het ook zeer goed, maar Malinovskyi is de man die de rol van Alejandro Pozuelo overneemt. Heel aanwezig in het spel, fysiek en technisch, en met drie goals en één assist goed op dreef. Dit seizoen in alle competities samen al goed voor 15 goals en 14 assists.



Sander Berge
Geen speler die opvalt met goals of assist, maar veruit de beste verdedigende middenvelder in België. Het is geen toeval dat Genk weer op volle toeren draait sinds hij fit is. Voetballend uitstekend, fysiek sterk, inzicht… Onhoudbaar en een middenveld op zich. Toont dat hij klaar is voor een topcompetitie.

Vielen net uit de boot: Clinton Mata (de revelatie bij Club), Hans Vanaken (goed begonnen, maar op Genk en Antwerp matig), Bryan Heynen (Berge en Malinovskyi dragen het team).

LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

Wie laat de beste indruk achter?

Meest recent

"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

286
286
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

19
19
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

527
527
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

44
44
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

120
120
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

61
61
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

158
158
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

57
57
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

193
193
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

255
255
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

287
287
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

131
131
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

51
51
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

495
495
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

194
194
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

547
547
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

309
309
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

302
302
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

159
159
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

271
271
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

265
265
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

135
135
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

446
446
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

427
427
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

242
242

Meer sportnieuws