De vijf beste spelers in PO I na vijf speeldagen

door
De vijf beste spelers in PO I na vijf speeldagen

De eerste balans na vijf speeldagen in Play-Off I kan gemaakt worden. RSC Anderlecht en AA Gent zullen vijfde of zesde worden, Standard is uitgeschakeld voor de titel en Club Brugge zag KRC Genk al zes punten uitlopen. Welke spelers lieten de beste indruk achter?


Sinan Bolat
Steekt in bloedvorm en was vooral tegen KRC Genk outstanding. De doelman van Antwerp bewijst dat hij bij de beste keepers in België behoort en hij zal ongetwijfeld interesse lokken als hij deze vorm weet aan te houden.

Dieumerci Mbokani
Speelde op zijn eentje Standard en Anderlecht, zijn twee ex-clubs, op een hoopje. Nog altijd bij de drie beste spitsen in België. Twee goals en één assist en een aanval op zich bij Antwerp.



Razvan Marin
Is aan een zeer mooie afscheidsronde bezig in België. Met afstand de beste speler van Standard en hij staat er bijna elke match met drie goals en twee assists. Ajax zal goedkeurend meekijken.

Ruslan Malinovskyi
Bryan Heynen doet het ook zeer goed, maar Malinovskyi is de man die de rol van Alejandro Pozuelo overneemt. Heel aanwezig in het spel, fysiek en technisch, en met drie goals en één assist goed op dreef. Dit seizoen in alle competities samen al goed voor 15 goals en 14 assists.



Sander Berge
Geen speler die opvalt met goals of assist, maar veruit de beste verdedigende middenvelder in België. Het is geen toeval dat Genk weer op volle toeren draait sinds hij fit is. Voetballend uitstekend, fysiek sterk, inzicht… Onhoudbaar en een middenveld op zich. Toont dat hij klaar is voor een topcompetitie.

Vielen net uit de boot: Clinton Mata (de revelatie bij Club), Hans Vanaken (goed begonnen, maar op Genk en Antwerp matig), Bryan Heynen (Berge en Malinovskyi dragen het team).

LEES OOK: Luca Brecel genadeloos afgeslacht: 'Werkelijk schokkend'

Wie laat de beste indruk achter?

Meest recent

Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

8
8
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

35
35
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

31
31
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

86
86
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

105
105
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

64
64
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

86
86
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

62
62
Ruud Vormer onthult een zwaar geheim: "Niemand durft nog"

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

59
59
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

159
159
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

147
147
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

199
199
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

335
335
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

102
102
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

224
224
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

203
203
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

159
159
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

503
503
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

268
268
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

167
167
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

396
396
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

94
94
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

294
294
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

103
103
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

868
868

Meer sportnieuws