De vijf beste spelers in PO I na vijf speeldagen

812 stemmen
De vijf beste spelers in PO I na vijf speeldagen

De eerste balans na vijf speeldagen in Play-Off I kan gemaakt worden. RSC Anderlecht en AA Gent zullen vijfde of zesde worden, Standard is uitgeschakeld voor de titel en Club Brugge zag KRC Genk al zes punten uitlopen. Welke spelers lieten de beste indruk achter?


Sinan Bolat
Steekt in bloedvorm en was vooral tegen KRC Genk outstanding. De doelman van Antwerp bewijst dat hij bij de beste keepers in België behoort en hij zal ongetwijfeld interesse lokken als hij deze vorm weet aan te houden.

Dieumerci Mbokani
Speelde op zijn eentje Standard en Anderlecht, zijn twee ex-clubs, op een hoopje. Nog altijd bij de drie beste spitsen in België. Twee goals en één assist en een aanval op zich bij Antwerp.



Razvan Marin
Is aan een zeer mooie afscheidsronde bezig in België. Met afstand de beste speler van Standard en hij staat er bijna elke match met drie goals en twee assists. Ajax zal goedkeurend meekijken.

Ruslan Malinovskyi
Bryan Heynen doet het ook zeer goed, maar Malinovskyi is de man die de rol van Alejandro Pozuelo overneemt. Heel aanwezig in het spel, fysiek en technisch, en met drie goals en één assist goed op dreef. Dit seizoen in alle competities samen al goed voor 15 goals en 14 assists.



Sander Berge
Geen speler die opvalt met goals of assist, maar veruit de beste verdedigende middenvelder in België. Het is geen toeval dat Genk weer op volle toeren draait sinds hij fit is. Voetballend uitstekend, fysiek sterk, inzicht… Onhoudbaar en een middenveld op zich. Toont dat hij klaar is voor een topcompetitie.

Vielen net uit de boot: Clinton Mata (de revelatie bij Club), Hans Vanaken (goed begonnen, maar op Genk en Antwerp matig), Bryan Heynen (Berge en Malinovskyi dragen het team).

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

Wie laat de beste indruk achter?

Meest recent

'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

38
38
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

59
59
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

26
26
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

58
58
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

94
94
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

89
89
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

63
63
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

336
336
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

122
122
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

67
67
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

301
301
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

290
290
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

99
99
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

154
154
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

116
116
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

146
146
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

295
295
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

257
257
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

167
167
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

376
376
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

603
603
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

389
389
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

186
186
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

96
96

Meer sportnieuws