De vijf beste spelers in PO I na vijf speeldagen

door
De vijf beste spelers in PO I na vijf speeldagen

De eerste balans na vijf speeldagen in Play-Off I kan gemaakt worden. RSC Anderlecht en AA Gent zullen vijfde of zesde worden, Standard is uitgeschakeld voor de titel en Club Brugge zag KRC Genk al zes punten uitlopen. Welke spelers lieten de beste indruk achter?


Sinan Bolat
Steekt in bloedvorm en was vooral tegen KRC Genk outstanding. De doelman van Antwerp bewijst dat hij bij de beste keepers in België behoort en hij zal ongetwijfeld interesse lokken als hij deze vorm weet aan te houden.

Dieumerci Mbokani
Speelde op zijn eentje Standard en Anderlecht, zijn twee ex-clubs, op een hoopje. Nog altijd bij de drie beste spitsen in België. Twee goals en één assist en een aanval op zich bij Antwerp.



Razvan Marin
Is aan een zeer mooie afscheidsronde bezig in België. Met afstand de beste speler van Standard en hij staat er bijna elke match met drie goals en twee assists. Ajax zal goedkeurend meekijken.

Ruslan Malinovskyi
Bryan Heynen doet het ook zeer goed, maar Malinovskyi is de man die de rol van Alejandro Pozuelo overneemt. Heel aanwezig in het spel, fysiek en technisch, en met drie goals en één assist goed op dreef. Dit seizoen in alle competities samen al goed voor 15 goals en 14 assists.



Sander Berge
Geen speler die opvalt met goals of assist, maar veruit de beste verdedigende middenvelder in België. Het is geen toeval dat Genk weer op volle toeren draait sinds hij fit is. Voetballend uitstekend, fysiek sterk, inzicht… Onhoudbaar en een middenveld op zich. Toont dat hij klaar is voor een topcompetitie.

Vielen net uit de boot: Clinton Mata (de revelatie bij Club), Hans Vanaken (goed begonnen, maar op Genk en Antwerp matig), Bryan Heynen (Berge en Malinovskyi dragen het team).

LEES OOK: Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Wie laat de beste indruk achter?

Meest recent

Pro League breekt met DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

0
0
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

87
87
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

27
27
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

176
176
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

142
142
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

146
146
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

121
121
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

419
419
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

286
286
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

220
220
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

48
48
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

84
84
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

120
120
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

53
53
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

244
244
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

165
165
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

221
221
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

94
94
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

142
142
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

75
75
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

257
257
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

237
237
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

202
202
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

217
217
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

280
280

Meer sportnieuws