'Anderlecht krijgt Belgische concurrentie voor Markovic'

door
'Anderlecht krijgt Belgische concurrentie voor Markovic'

RSC Anderlecht zal zich komende zomer gevoelig versterken, dat staat nu al vast. Om een fiasco zoals in de vorige zomermercato te vermijden, werd het zogenaamde transfercommité opgericht. Dat bestaat uit sportief directeur Michael Verschueren, technisch directeur Frank Arnesen, sportief raadgever Pär Zetterberg, jeugdcoördinator Jean Kindermans en preses Marc Coucke.


En die laatste zou de terugkeer van een voormalige smaakmaker wel zien zitten. Zo meldt Sport/Voetbalmagazine dat Lazar Markovic wellicht opnieuw een optie wordt. "Oude bekende Lazar Markovic zal weer in beeld komen - nog zo'n speler van wie Coucke wild is. Markovic zou alle contacten met het controversiële makelaarsbureau Lian Sports verbroken hebben en is in juni een vrije speler", klinkt het.

Ook vorige zomer drukte Coucke al door voor Markovic, maar toen viel een deal in extremis in het water. Omdat hij na het seizoen transfervrij wordt, liggen de kaarten nu anders. "Indien Anderlecht met een loon van 1,5 miljoen euro over de brug komt, dan zou Markovic een terugkeer naar Anderlecht willen overwegen. Hij beseft dat het basisloon voor een speler als hij in Italië en Spanje lager ligt dan bij Anderlecht."

UPDATE 10u29
Anderlecht zal toch moeten opletten, want het is niet de enige Belgische club die interesse heeft in Lazar Markovic. Servische media weten dat ook AA Gent een oogje heeft op de speler van Fulham en zij zouden zelfs al gepolst hebben bij de entourage van de speler.

De Buffalo's lieten onlangs via voorzitter Ivan De Witte verstaan dat ze in de zomer nog eens wilden uitpakken op de transfermarkt.

LEES OOK: 'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

Zal AA Gent Markovic zijn loon kunnen betalen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

83
83
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

5
5
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

22
22
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

92
92
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

72
72
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

28
28
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

66
66
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

135
135
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

39
39
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

151
151
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

80
80
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

71
71
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

66
66
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

64
64
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

185
185
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

226
226
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

154
154
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

75
75
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

222
222
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

487
487
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

69
69
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

398
398
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

95
95
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

66
66
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

507
507
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

118
118

Meer sportnieuws