'Anderlecht krijgt Belgische concurrentie voor Markovic'

440 stemmen
'Anderlecht krijgt Belgische concurrentie voor Markovic'

RSC Anderlecht zal zich komende zomer gevoelig versterken, dat staat nu al vast. Om een fiasco zoals in de vorige zomermercato te vermijden, werd het zogenaamde transfercommité opgericht. Dat bestaat uit sportief directeur Michael Verschueren, technisch directeur Frank Arnesen, sportief raadgever Pär Zetterberg, jeugdcoördinator Jean Kindermans en preses Marc Coucke.


En die laatste zou de terugkeer van een voormalige smaakmaker wel zien zitten. Zo meldt Sport/Voetbalmagazine dat Lazar Markovic wellicht opnieuw een optie wordt. "Oude bekende Lazar Markovic zal weer in beeld komen - nog zo'n speler van wie Coucke wild is. Markovic zou alle contacten met het controversiële makelaarsbureau Lian Sports verbroken hebben en is in juni een vrije speler", klinkt het.

Ook vorige zomer drukte Coucke al door voor Markovic, maar toen viel een deal in extremis in het water. Omdat hij na het seizoen transfervrij wordt, liggen de kaarten nu anders. "Indien Anderlecht met een loon van 1,5 miljoen euro over de brug komt, dan zou Markovic een terugkeer naar Anderlecht willen overwegen. Hij beseft dat het basisloon voor een speler als hij in Italië en Spanje lager ligt dan bij Anderlecht."

UPDATE 10u29
Anderlecht zal toch moeten opletten, want het is niet de enige Belgische club die interesse heeft in Lazar Markovic. Servische media weten dat ook AA Gent een oogje heeft op de speler van Fulham en zij zouden zelfs al gepolst hebben bij de entourage van de speler.

De Buffalo's lieten onlangs via voorzitter Ivan De Witte verstaan dat ze in de zomer nog eens wilden uitpakken op de transfermarkt.

LEES OOK: 'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

Zal AA Gent Markovic zijn loon kunnen betalen?

Meest recent

Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

96
96
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

67
67
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

142
142
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

292
292
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

68
68
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

69
69
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

100
100
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

188
188
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

34
34
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

232
232
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

185
185
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

33
33
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

35
35
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

142
142
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

250
250
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

62
62
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

207
207
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

205
205
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

282
282
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

113
113
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

440
440
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

633
633
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

157
157
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

246
246

Meer sportnieuws