'Anderlecht krijgt Belgische concurrentie voor Markovic'

440 stemmen
'Anderlecht krijgt Belgische concurrentie voor Markovic'

RSC Anderlecht zal zich komende zomer gevoelig versterken, dat staat nu al vast. Om een fiasco zoals in de vorige zomermercato te vermijden, werd het zogenaamde transfercommité opgericht. Dat bestaat uit sportief directeur Michael Verschueren, technisch directeur Frank Arnesen, sportief raadgever Pär Zetterberg, jeugdcoördinator Jean Kindermans en preses Marc Coucke.


En die laatste zou de terugkeer van een voormalige smaakmaker wel zien zitten. Zo meldt Sport/Voetbalmagazine dat Lazar Markovic wellicht opnieuw een optie wordt. "Oude bekende Lazar Markovic zal weer in beeld komen - nog zo'n speler van wie Coucke wild is. Markovic zou alle contacten met het controversiële makelaarsbureau Lian Sports verbroken hebben en is in juni een vrije speler", klinkt het.

Ook vorige zomer drukte Coucke al door voor Markovic, maar toen viel een deal in extremis in het water. Omdat hij na het seizoen transfervrij wordt, liggen de kaarten nu anders. "Indien Anderlecht met een loon van 1,5 miljoen euro over de brug komt, dan zou Markovic een terugkeer naar Anderlecht willen overwegen. Hij beseft dat het basisloon voor een speler als hij in Italië en Spanje lager ligt dan bij Anderlecht."

UPDATE 10u29
Anderlecht zal toch moeten opletten, want het is niet de enige Belgische club die interesse heeft in Lazar Markovic. Servische media weten dat ook AA Gent een oogje heeft op de speler van Fulham en zij zouden zelfs al gepolst hebben bij de entourage van de speler.

De Buffalo's lieten onlangs via voorzitter Ivan De Witte verstaan dat ze in de zomer nog eens wilden uitpakken op de transfermarkt.

LEES OOK: Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Zal AA Gent Markovic zijn loon kunnen betalen?

Meest recent

FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

3
3
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

18
18
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

49
49
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

51
51
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

68
68
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

160
160
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

147
147
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

141
141
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

336
336
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

172
172
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

79
79
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

409
409
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

227
227
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

243
243
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

91
91
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

171
171
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

331
331
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

182
182
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

197
197
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

229
229
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

855
855
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

179
179
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

697
697
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

633
633

Meer sportnieuws