'Dortmund doet eerste bod op Thorgan Hazard, maar vangt bot'

door
'Dortmund doet eerste bod op Thorgan Hazard, maar vangt bot'

Komende zomer zullen enkele Rode Duivels ongetwijfeld mee de transferzomer kleuren, onder wie ook Thorgan Hazard. De 26-jarige offensieve middenvelder wil na enkele sterke seizoenen bij Borussia Mönchengladbach een stap hogerop zetten en in Duitsland klonk het de voorbije maanden dat hij naar Borussia Dortmund zal trekken.


Ook Kicker bevestigt dat bericht nu nog eens, maar er is mogelijk wel een verrassende wending in de maak. Het doorgaans goed ingelichte blad stelt immers dat de transfer weleens uitgesteld zou kunnen worden en dat Hazard dus nog een seizoen bij Gladbach zal blijven. Hij zou dan pas in de zomer van 2020 naar Dortmund trekken.

Alles zou afhangen van hoe Mönchengladbach zich opstelt in de onderhandelingen. Ze zouden minstens 40 miljoen euro willen voor Hazard, maar bij Dortmund zijn ze niet van plan dat bedrag op tafel te leggen voor een speler met nog één jaar contract. Als Mönchengladbach voet bij stuk houdt, zouden Dortmund en Hazard bereid zijn een jaartje te wachten zodat hij in 2020 transfervrij de overstap kan maken.

UPDATE 15u45
Max Eberl, de sportief directeur van Borussia Mönchengladbach, reageerde officieel op de geruchten. "Er is één club die interesse toont, en we zullen zien of we een akkoord vinden. Er is geen haast."

Hij noemde geen naam, maar de kans is bijzonder groot dat het om Borussia Dortmund gaat. De kans is bovendien ook zeer groot dat Thorgan Hazard volgend seizoen een ploegmaat van Axel Witsel gaat worden.

UPDATE 21/04
Volgens BILD heeft Borussia Dortmund ondertussen een bod uitgebracht op Thorgan Hazard, maar dat werd snel geweigerd. Ze boden 25 miljoen euro voor de speler, maar Borussia Mönchengladbach wil 40 miljoen euro voor zijn smaakmaker. Er zal dus nog veel water bij de wijn moeten worden gedaan door de twee ploegen.

LEES OOK: 'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Zullen ze een akkoord vinden?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

39
39
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

18
18
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

38
38
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

144
144
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

48
48
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

57
57
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

49
49
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

82
82
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

112
112
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

138
138
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

314
314
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

197
197
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

102
102
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

251
251
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

87
87
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

91
91
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

339
339
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

165
165
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

274
274
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

658
658
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

531
531
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

214
214
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

165
165

Meer sportnieuws