Luis Garcia neemt afscheid van Eupen maar vergeet om cadeau uit te pakken

213 stemmen
Luis Garcia neemt afscheid van Eupen maar vergeet om cadeau uit te pakken

Kapitein Luis Garcia heeft in zijn afscheidswedstrijd voor Eupen slechts een puntje gepakt tegen STVV. De Spanjaard vergat om zichzelf en zijn team op het einde te belonen door een strafschop te missen. STVV pakte met tien man uiteindelijk nog een belangrijk punt mee uit het Oostkanton

Eupen speelde vanavond aan de eigen 'Kehrweg' tegen STVV, een wedstrijd die voor de thuisploeg volledig in het teken stond van het afscheid van kapitein Luis Garcia. De Spanjaard keert terug naar eigen land na een aantal zeer succesvolle seizoenen bij de Panda's. STVV kon vanavond dan weer een nieuwe stap zetten richting de titelfinale in play-off II.
Eerste helft is een maat voor niets
In een flauwe eerste helft waren er amper kansen te zien in het Oostkanton. Enkel de bezoekers dreigden een paar keer via Kamada en Sylla, doelman Van Crombrugge kwam echter nauwelijks in de problemen. Zijn collega aan de overkant, Pirard, moest geen enkele keer in actie komen. Na een flauwe eerste helft stond het logischerwijs nog 0-0.

Brys en STVV wilden hun leiderspositie graag verstevigen vanavond.
Na de rust wel spektakel aan de Kehrweg
Beide ploegen begonnen veel beter aan de tweede helft en na enkele minuten spelen maakte Kamada er op assist van Sekine al 0-1 van. Lang duurde de vreugde van de Kanaries niet want een paar minuten later stelde Castro-Montes met een loeiend hard schot al gelijk. In een veel betere tweede helft kreeg Eupen op twintig minuten van het einde een unieke kans op de voorsprong. Teixeira beroerde de bal met de hand in de eigen zestien meter en mocht meteen ook gaan douchen, Garcia vergat om zichzelf op een heerlijk afscheidscadeau te trakteren en schoot de elf meter staalhard tegen de lat. Even later schoot Ocansey binnen het bereik van een sterk keepende Pirard. Uiteindelijk bleef het bij een gelijkspel, daar zal vooral de thuisploeg om balen.
Scoreverloop:
0-1 (49') Kamada, 1-1 (54') Castro-Montes
Bijzonderheid:
Luis Garcia (Eupen) mist een strafschop (69')
Teixeira(STVV) krijgt de rode kaart wegens handspel (69')

LEES OOK: Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

🚀

Was Luis Garcia een verrijking voor onze competitie?

Meest recent

'Bruno baalt: De Cat stap dichter bij Anderlecht-exit'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

0
0
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

153
153
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

87
87
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

133
133
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

57
57
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

58
58
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

136
136
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

252
252
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

554
554
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

140
140
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

76
76
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

101
101
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

257
257
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

394
394
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

216
216
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

235
235
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

289
289
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

112
112
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

217
217
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

373
373
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

80
80
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

624
624
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

82
82
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

237
237
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

111
111

Meer sportnieuws