Luis Garcia neemt afscheid van Eupen maar vergeet om cadeau uit te pakken

door
Luis Garcia neemt afscheid van Eupen maar vergeet om cadeau uit te pakken

Kapitein Luis Garcia heeft in zijn afscheidswedstrijd voor Eupen slechts een puntje gepakt tegen STVV. De Spanjaard vergat om zichzelf en zijn team op het einde te belonen door een strafschop te missen. STVV pakte met tien man uiteindelijk nog een belangrijk punt mee uit het Oostkanton

Eupen speelde vanavond aan de eigen 'Kehrweg' tegen STVV, een wedstrijd die voor de thuisploeg volledig in het teken stond van het afscheid van kapitein Luis Garcia. De Spanjaard keert terug naar eigen land na een aantal zeer succesvolle seizoenen bij de Panda's. STVV kon vanavond dan weer een nieuwe stap zetten richting de titelfinale in play-off II.
Eerste helft is een maat voor niets
In een flauwe eerste helft waren er amper kansen te zien in het Oostkanton. Enkel de bezoekers dreigden een paar keer via Kamada en Sylla, doelman Van Crombrugge kwam echter nauwelijks in de problemen. Zijn collega aan de overkant, Pirard, moest geen enkele keer in actie komen. Na een flauwe eerste helft stond het logischerwijs nog 0-0.

Brys en STVV wilden hun leiderspositie graag verstevigen vanavond.
Na de rust wel spektakel aan de Kehrweg
Beide ploegen begonnen veel beter aan de tweede helft en na enkele minuten spelen maakte Kamada er op assist van Sekine al 0-1 van. Lang duurde de vreugde van de Kanaries niet want een paar minuten later stelde Castro-Montes met een loeiend hard schot al gelijk. In een veel betere tweede helft kreeg Eupen op twintig minuten van het einde een unieke kans op de voorsprong. Teixeira beroerde de bal met de hand in de eigen zestien meter en mocht meteen ook gaan douchen, Garcia vergat om zichzelf op een heerlijk afscheidscadeau te trakteren en schoot de elf meter staalhard tegen de lat. Even later schoot Ocansey binnen het bereik van een sterk keepende Pirard. Uiteindelijk bleef het bij een gelijkspel, daar zal vooral de thuisploeg om balen.
Scoreverloop:
0-1 (49') Kamada, 1-1 (54') Castro-Montes
Bijzonderheid:
Luis Garcia (Eupen) mist een strafschop (69')
Teixeira(STVV) krijgt de rode kaart wegens handspel (69')

LEES OOK: Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Was Luis Garcia een verrijking voor onze competitie?

Meest recent

Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

9
9
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

26
26
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

108
108
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

167
167
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

161
161
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

39
39
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

109
109
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

446
446
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

279
279
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

188
188
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

26
26
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

184
184
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

248
248
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

307
307
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

340
340
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

101
101
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

306
306
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

241
241
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

209
209
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

218
218
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

253
253
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

225
225
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

393
393
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

335
335
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

65
65

Meer sportnieuws