Revelatie Club Brugge spreekt zich uit over mogelijk vertrek

door
Revelatie Club Brugge spreekt zich uit over mogelijk vertrek

Club Brugge liep vorig weekend een blauwtje door te gaan verliezen op het veld van KRC Genk, maar globaal gezien kan Blauw-Zwart nog altijd zeer goede resultaten voorleggen in Play-Off I. Eén van de ontdekkingen van de voorbije weken is zonder twijfel Clinton Mata, die door Ivan Leko centraal achterin geposteerd werd om de blessure van Benoit Poulain op te vangen.


De Angolese rechtsachter leverde prompt enkele sterke prestaties af en scoorde een wereldgoal tegen AA Gent. Zijn eerste seizoen bij Club lijkt zo al geslaagd te worden, en wat Mata betreft zal het wellicht ook niet zijn laatste seizoen in Brugse loondienst worden.

"Ja, ik heb al gezegd dat mijn ultieme droom de Premier League is, maar daar wil ik nog niet aan denken. Visé-Eupen-Charleroi-Genk-Club Brugge vind ik al een perfect parcours. Doucement. Komt er nog een etappe, goed. Blijf ik een Bruggeling, ook goed", verklaart hij immers in Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Broos boos op Club Brugge: "Noemen ze dat kansen geven?"

Kan hij in de toekomst nog een stap hogerop zetten?

Meest recent

Van Hooijdonk & co gaan los over Oranje: "Geen ruk aan"

Anno 2025 moet het zwart of wit zijn: grijs verkoopt niet. De spraakmakende quotes vliegen in het ...

4
4
'Bod van 45 miljoen: Liverpool & co lonken naar Rode Duivel'

Rudi Garcia ziet dat héél wat jonge Belgen op de deur kloppen. Zij maken naam en faam ...

48
48
Broos boos op Club Brugge: "Noemen ze dat kansen geven?"

Hugo Broos is een Club Brugge-man en gaat nog zeer vaak kijken als hij de kans heeft. De voormalige ...

189
189
Grote zorgen om Vinicius Jr.: 'Brandweer rukt massaal uit'

Terwijl de Braziliaanse steraanvaller van Real Madrid zich met zijn nationale team voorbereidt op ...

41
41
'Union SG slikt: transferprijs gevraagd van 5 miljoen'

Union SG moet op zoek naar een nieuwe trainer. De Brusselaars gaan Sebastien Pocognoli verliezen aan ...

150
150
Rode Duivels niet meer 'hot'? "Ideale tussenoplossing"

De Rode Duivels spelen vanavond in het stadion van AA Gent tegen Noord-Macedonië. Eerder ...

37
37
Vete met Conte? De Bruyne legt alles op tafel

Er is al héél veel gezegd en geschreven over Kevin De Bruyne en zijn eerste maanden ...

61
61
'Knaltransfer Stassin: verrassende deal in januari?'

Lucas Stassin kende een zeer goed seizoen bij Saint-Etienne en leek afgelopen zomer naar een betere ...

57
57
‘Paars-wit in shock: Anderlecht botst met sterspeler’

Paars-wit davert: bij Anderlecht botst de sportieve nood met het droomscenario van hun jongste ster. ...

415
415
Rode Duivel verrast: "Romano wist transfer eerder dan mij"

De afgelopen zomermercato wisten een aantal Rode Duivels een transfer te versieren. Eén van ...

24
24
Garcia keihard: één Rode Duivel is alles kwijt

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Noord-Macedonië. Een partij die ze moeten winnen in ...

171
171
Opvolger Pocognoli: De Mil en 9 andere kandidaten

Sebastien Pocognoli verlaat Union SG voor AS Monaco. Die transfer wordt weldra officieel meegedeeld. ...

507
507
Opstelling Rode Duivels: Garcia hakt twee knopen door

De Rode Duivels spelen vanavond in de Planet Group Arena van AA Gent tegen Noord-Macedonië. Er ...

111
111
Garcia maakt vreemde keuze: Duivel al jaren op de dool

Rudi Garcia zorgde toch voor een aantal verrassingen. De bondscoach riep Axel Witsel op, maar in de ...

105
105
'Duitsers willen Club-sterkhouder: deal van ruim 20 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen verschillende spelers te lanceren richting de Europese ...

659
659
De Bruyne gek van mede-Duivel: "Dezelfde golflengte"

De Rode Duivels kunnen vrijdagavond de leiding nemen in hun kwalificatiepoule voor het WK 2026. Dan ...

191
191
Duivels danken Lions: opdoffer Wales ondanks megamisser

De Rode Duivels staan maandagavond voor een belangrijk WK-kwalificatieduel op Wales. In aanloop naar ...

42
42
Nederland kan WK bijna ruiken, Oostenrijk scoort er tien

Donderdagavond werd de Europese kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hervat. Nederland liet zich ...

212
212
Schokgolf in Jupiler Pro League: "Dit zet competitie op zijn kop"

Door de interland-break gaat de bal deze week niet aan het rollen in de Jupiler Pro League, toch ...

386
386
'Kwaad naar erger: Zirkzee-bommetje op ontploffen'

Tijdens zijn geslaagde uitleenbeurt aan RSC Anderlecht, werd Joshua Zirkzee een erg mooie toekomst ...

142
142
Garcia content: Duivelse opsteker tegen Noord-Macedonië

De Rode Duivels staan vrijdag opnieuw voor een belangrijke afspraak in hun WK-kwalificatiecampagne. ...

134
134
Stankovic doet boekje open na eerste Club Brugge-maanden

Club Brugge zag tijdens de huidige interland-periode weer een pak internationals uitzwermen. ...

734
734
"Absoluut niet" - Coucke reageert live op tv op RSCA-hervorming

Bij RSC Anderlecht is het reikhalzend uitkijken naar welke grote plannen hoofdeigenaar Marc Coucke ...

643
643
'Contacten lopen: Union vol voor bekend gezicht als T1'

De Jupiler Pro League werd in volle interland-break opgeschrikt door een spraakmakende ...

981
981
Grote verbazing bij Genk: "En de kentering is nog veraf"

KRC Genk heeft het tweede luik van het seizoen kunnen afsluiten met een thuiszege. Maar indruk maken ...

623
623

Meer sportnieuws