OHL maakt zich op voor verlengd verblijf in Proximus League na zege tegen Tubeke

door
OHL maakt zich op voor verlengd verblijf in Proximus League na zege tegen Tubeke

OHL heeft zich vanavond veilig gespeeld in de Proximus League. De ploeg van trainer Euvrard won op het veld van de nummer laatst, Tubeke en brengt zo de play-downs tot een goed einde. De Waalse club daarentegen staat met anderhalf been in de eerste amateurklasse, tenzij de zaak propere handen daar nog anders over beslist.

OHL stond heel dicht bij de redding in de Proximus League, het had vandaag genoeg aan een gelijkspel op het veld van hekkensluiter Tubeke. De Waalse club stond dicht bij de degradatie naar de eerste amateurklasse, het moest zelf zeker zijn resterende twee wedstrijden winnen.
In het eigen Stade Leburton begon de thuisploeg dramatisch, na een paar minuten spelen mocht ex-Tubeke speler Henry al volledig ongehinderd de 0-1 in doel koppen. Toen Hubert vanop strafschop na een kwartier spelen de score al verdubbelde leek het kalf verdronken voor de thuisploeg. Ook nadien bleef OHL heer en meester, de bezoekers verzuimden nog een paar keer om de score nog verder uit te diepen voor de pauze.
Na de pauze kreeg Schuster al snel de mogelijkheid om de aansluitingstreffer te scoren, hij schoot echter op Rosentahl. Een onmachtig Tubeke slaagde er nadien nauwelijks in om nog een vuist te maken en eindigde uiteindelijk nog met tien man na een rode kaart voor Lee. Hirst maakte het zaakje in de laatste minuten nog helemaal af door de 0-3 te scoren. OHL mag zich opmaken voor een nieuw seizoen in de Proximus League, Tubeke staat met anderhalf been in eerste amateurklasse.
Scoreverloop:
0-1 (3') Henry, 0-2 (16') Hubert (p), 0-3 (89') Hirst

LEES OOK: OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Kan OHL volgend jaar meedoen voor promotie?

Meest recent

Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

10
10
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

21
21
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

8
8
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

144
144
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

96
96
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

270
270
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

33
33
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

238
238
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

201
201
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

294
294
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

121
121
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

182
182
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

121
121
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

149
149
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

165
165
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

627
627
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

642
642
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

293
293
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

108
108
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

194
194
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

160
160
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

52
52
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

278
278
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

44
44

Meer sportnieuws