TRANSFERUURTJE: 'Barça slaat opnieuw toe, Salah aast op vertrek bij Liverpool'

door
TRANSFERUURTJE: 'Barça slaat opnieuw toe, Salah aast op vertrek bij Liverpool'

Terwijl de ontknoping van de competities in binnen- en buitenland volop aan de gang is, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht verwelkomen ze bij de start van de voorbereiding op volgend seizoen opnieuw Isaac Kiese Thelin. De spits keert terug na zijn uitleenbeurt aan Bayer Leverkusen. De Zweed kon er niet overtuigen, waardoor de Duitsers de aankoopoptie niet zullen lichten. Of hij bij Anderlecht nog een toekomst heeft, zal afhangen van de nieuwe trainer.



Zulte Waregem gaat wellicht een drukke transferzomer tegemoet. Theo Bongonda vertrekt wellicht voor de nodige miljoenen naar een topclub of het buitenland, terwijl met Hamdi Harbaoui afgesproken is dat hij voor een bepaald bedrag mag vertrekken. Verder zou de club ook zeker op vijf posities versterking willen halen.

BUITENLAND

Mohamed Salah zorgt voor een grote schok in Liverpool, want de Egyptische ster zou aan het clubbestuur laten weten hebben dat hij in de zomer wil vertrekken. Aan de basis daarvan zou een moeilijke verstandhouding met Jürgen Klopp liggen. Wat zijn volgende bestemming zou moeten worden, is nog onduidelijk.



Mocht Salah vertrekken, heeft Klopp alvast een volgende offensieve versterking klaarstaan. Liverpool zou er immers aan denken om de opstapclausule in het contract van Julian Brandt te lichten. De Duitse international kan voor 25 miljoen euro vertrekken bij Bayer Leverkusen. Ook Juventus ziet zijn komst wel zitten.

FC Barcelona lijkt dicht bij zijn tweede aanwinst voor volgend seizoen te staan. Na Frenkie de Jong lijkt het ook Matthijs de Ligt weg te gaan plukken bij Ajax. De centrale verdediger zou een transfer naar Barça verkiezen boven Bayern München of Juventus, terwijl de Catalanen bereid zijn om 80 miljoen euro op tafel te leggen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

Kan Liverpool een vertrek van Salah opvangen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

14
14
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

42
42
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

54
54
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

26
26
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

119
119
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

84
84
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

295
295
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

99
99
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

123
123
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

163
163
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

290
290
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

294
294
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

60
60
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

347
347
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

294
294
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

179
179
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

318
318
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

300
300
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

34
34
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

241
241
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

49
49
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

112
112
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

252
252
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

205
205
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

174
174

Meer sportnieuws