TRANSFERUURTJE: 'Barça slaat opnieuw toe, Salah aast op vertrek bij Liverpool'

457 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Barça slaat opnieuw toe, Salah aast op vertrek bij Liverpool'

Terwijl de ontknoping van de competities in binnen- en buitenland volop aan de gang is, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht verwelkomen ze bij de start van de voorbereiding op volgend seizoen opnieuw Isaac Kiese Thelin. De spits keert terug na zijn uitleenbeurt aan Bayer Leverkusen. De Zweed kon er niet overtuigen, waardoor de Duitsers de aankoopoptie niet zullen lichten. Of hij bij Anderlecht nog een toekomst heeft, zal afhangen van de nieuwe trainer.



Zulte Waregem gaat wellicht een drukke transferzomer tegemoet. Theo Bongonda vertrekt wellicht voor de nodige miljoenen naar een topclub of het buitenland, terwijl met Hamdi Harbaoui afgesproken is dat hij voor een bepaald bedrag mag vertrekken. Verder zou de club ook zeker op vijf posities versterking willen halen.

BUITENLAND

Mohamed Salah zorgt voor een grote schok in Liverpool, want de Egyptische ster zou aan het clubbestuur laten weten hebben dat hij in de zomer wil vertrekken. Aan de basis daarvan zou een moeilijke verstandhouding met Jürgen Klopp liggen. Wat zijn volgende bestemming zou moeten worden, is nog onduidelijk.



Mocht Salah vertrekken, heeft Klopp alvast een volgende offensieve versterking klaarstaan. Liverpool zou er immers aan denken om de opstapclausule in het contract van Julian Brandt te lichten. De Duitse international kan voor 25 miljoen euro vertrekken bij Bayer Leverkusen. Ook Juventus ziet zijn komst wel zitten.

FC Barcelona lijkt dicht bij zijn tweede aanwinst voor volgend seizoen te staan. Na Frenkie de Jong lijkt het ook Matthijs de Ligt weg te gaan plukken bij Ajax. De centrale verdediger zou een transfer naar Barça verkiezen boven Bayern München of Juventus, terwijl de Catalanen bereid zijn om 80 miljoen euro op tafel te leggen.

LEES OOK: Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Kan Liverpool een vertrek van Salah opvangen?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

9
9
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

88
88
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

17
17
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

12
12
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

36
36
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

69
69
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

164
164
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

621
621
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

105
105
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

199
199
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

155
155
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

139
139
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

257
257
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

44
44
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

162
162
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

503
503
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

243
243
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

226
226
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

466
466
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

342
342
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

148
148
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws