TRANSFERUURTJE: 'Barça slaat opnieuw toe, Salah aast op vertrek bij Liverpool'

457 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Barça slaat opnieuw toe, Salah aast op vertrek bij Liverpool'

Terwijl de ontknoping van de competities in binnen- en buitenland volop aan de gang is, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht verwelkomen ze bij de start van de voorbereiding op volgend seizoen opnieuw Isaac Kiese Thelin. De spits keert terug na zijn uitleenbeurt aan Bayer Leverkusen. De Zweed kon er niet overtuigen, waardoor de Duitsers de aankoopoptie niet zullen lichten. Of hij bij Anderlecht nog een toekomst heeft, zal afhangen van de nieuwe trainer.



Zulte Waregem gaat wellicht een drukke transferzomer tegemoet. Theo Bongonda vertrekt wellicht voor de nodige miljoenen naar een topclub of het buitenland, terwijl met Hamdi Harbaoui afgesproken is dat hij voor een bepaald bedrag mag vertrekken. Verder zou de club ook zeker op vijf posities versterking willen halen.

BUITENLAND

Mohamed Salah zorgt voor een grote schok in Liverpool, want de Egyptische ster zou aan het clubbestuur laten weten hebben dat hij in de zomer wil vertrekken. Aan de basis daarvan zou een moeilijke verstandhouding met Jürgen Klopp liggen. Wat zijn volgende bestemming zou moeten worden, is nog onduidelijk.



Mocht Salah vertrekken, heeft Klopp alvast een volgende offensieve versterking klaarstaan. Liverpool zou er immers aan denken om de opstapclausule in het contract van Julian Brandt te lichten. De Duitse international kan voor 25 miljoen euro vertrekken bij Bayer Leverkusen. Ook Juventus ziet zijn komst wel zitten.

FC Barcelona lijkt dicht bij zijn tweede aanwinst voor volgend seizoen te staan. Na Frenkie de Jong lijkt het ook Matthijs de Ligt weg te gaan plukken bij Ajax. De centrale verdediger zou een transfer naar Barça verkiezen boven Bayern München of Juventus, terwijl de Catalanen bereid zijn om 80 miljoen euro op tafel te leggen.

LEES OOK: Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

Kan Liverpool een vertrek van Salah opvangen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

12
12
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

18
18
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

67
67
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

112
112
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

47
47
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

442
442
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

49
49
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

176
176
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

73
73
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

84
84
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

46
46
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

36
36
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

387
387
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

42
42
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

204
204
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

87
87
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

65
65
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

357
357
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

472
472
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

499
499
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

59
59
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

80
80
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

122
122
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

103
103
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

427
427

Meer sportnieuws