TRANSFERUURTJE: 'Barça slaat opnieuw toe, Salah aast op vertrek bij Liverpool'

door
TRANSFERUURTJE: 'Barça slaat opnieuw toe, Salah aast op vertrek bij Liverpool'

Terwijl de ontknoping van de competities in binnen- en buitenland volop aan de gang is, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht verwelkomen ze bij de start van de voorbereiding op volgend seizoen opnieuw Isaac Kiese Thelin. De spits keert terug na zijn uitleenbeurt aan Bayer Leverkusen. De Zweed kon er niet overtuigen, waardoor de Duitsers de aankoopoptie niet zullen lichten. Of hij bij Anderlecht nog een toekomst heeft, zal afhangen van de nieuwe trainer.



Zulte Waregem gaat wellicht een drukke transferzomer tegemoet. Theo Bongonda vertrekt wellicht voor de nodige miljoenen naar een topclub of het buitenland, terwijl met Hamdi Harbaoui afgesproken is dat hij voor een bepaald bedrag mag vertrekken. Verder zou de club ook zeker op vijf posities versterking willen halen.

BUITENLAND

Mohamed Salah zorgt voor een grote schok in Liverpool, want de Egyptische ster zou aan het clubbestuur laten weten hebben dat hij in de zomer wil vertrekken. Aan de basis daarvan zou een moeilijke verstandhouding met Jürgen Klopp liggen. Wat zijn volgende bestemming zou moeten worden, is nog onduidelijk.



Mocht Salah vertrekken, heeft Klopp alvast een volgende offensieve versterking klaarstaan. Liverpool zou er immers aan denken om de opstapclausule in het contract van Julian Brandt te lichten. De Duitse international kan voor 25 miljoen euro vertrekken bij Bayer Leverkusen. Ook Juventus ziet zijn komst wel zitten.

FC Barcelona lijkt dicht bij zijn tweede aanwinst voor volgend seizoen te staan. Na Frenkie de Jong lijkt het ook Matthijs de Ligt weg te gaan plukken bij Ajax. De centrale verdediger zou een transfer naar Barça verkiezen boven Bayern München of Juventus, terwijl de Catalanen bereid zijn om 80 miljoen euro op tafel te leggen.

LEES OOK: Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

Kan Liverpool een vertrek van Salah opvangen?

Meest recent

Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

4
4
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

277
277
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

77
77
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

98
98
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

47
47
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

59
59
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

36
36
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

63
63
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

421
421
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

103
103
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

251
251
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

32
32
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

503
503
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

239
239
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

68
68
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

130
130
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

71
71
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

366
366
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

324
324
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

109
109
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

216
216
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

262
262
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

230
230
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

206
206
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

104
104

Meer sportnieuws