"'Lotto Park'? Ze zouden beter kiezen voor de 'Paul Van Himst-Arena'"

door

RSC Anderlecht gaat de naam van het stadion veranderen. Het Constant Vanden Stock-stadion zal wellicht veranderen in het Lotto Park. Marc Degryse vindt dat geen goede zet van Marc Coucke. Hij geeft de voorzitter een goede tip.


Hij zou de naam van het stadion dan veranderen in de ‘Paul Van Himst-Arena’. Degryse begrijpt Coucke niet en zou het een grote blunder vinden van de geviseerde voorzitter van RSCA.

"Ze willen zo graag een voorbeeld nemen aan Ajax. Wel, in plaats van het stadion het 'Lotto Park' te noemen, hadden ze beter gekozen voor de 'Paul Van Himst- Arena'. Zoals Ajax - de 'Johan Cruijff ArenA'. Komaan, zeg - wat levert dat op, de 'Lotto Arena'? Twee miljoen per jaar, of zo? Anderlecht moet daarboven staan. De naamsverandering valt ook niet goed bij de fans. Op die manier sloopt Coucke wéér een stukje van het DNA van Anderlecht", zegt hij aan Het Laatste Nieuws.

POLL: Zou dat beter zijn?

Meest recent

Chadli spreekt duidelijke taal over comeback A-kern Standard

Nacer Chadli maakte jarenlang deel uit van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Iedereen herkent ...

26
26
Weer groot mysterie Doku, reserverol voor De Bruyne

Manchester City neemt het in de FA Cup op tegen derdeklasser Leyton Orient. Pep Guardiola heeft ...

31
31
KAA Gent-coach Milicevic reageert verrassend over VAR-ophef

Danijel Milicevic wist met KAA Gent in de slotfase alsnog een punt uit de brand te slepen tegen KV ...

152
152
Heynen neemt geen blad voor de mond: “Anders verlammend"

KRC Genk werd in de halve finale van de Croky Cup uitgeschakeld door Club Brugge. Blauw-Zwart lijkt ...

111
111
Clubloze Duivel hoopt weer op selectie: “Goede relatie Garcia”

Rudi Garcia is de nieuwe bondscoach van de Rode Duivels en het is reikhalzend uitkijken naar zijn ...

114
114
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

254
254
Nainggolan van hemel naar hel: “Ik heb toen traantje gelaten”

Radja Nainggolan ging op korte tijd van de hemel naar de hel. In een interview met Het Laatste ...

91
91
Club Brugge laat Vormer links liggen: “Dat is voetbalwereld”

Ruud Vormer is een icoon van Club Brugge. De Nederlander was jarenlang de aanvoerder van Blauw-Zwart ...

628
628
Ex-ref velt oordeel over VAR-fase KVM-Gent: “Onvoorstelbaar”

Speeldag 25 van de Jupiler Pro League is nog maar net afgetrapt of de arbitrage ligt alweer zwaar ...

470
470
Rik De Mil spreekt open over geruchten en uit onvrede

Sporting Charleroi doet het dit seizoen niet onaardig. De manschappen van Rik De Mil staan op een ...

111
111
Vanzeir maakt kennis met Belgische VAR en haalt flink uit

Dante Vanzeir maakte de overstap van New York Red Bulls naar KAA Gent en de aanvaller was tegen KV ...

206
206
Ongelooflijke twist Nainggolan-dossier: ‘Chantage seks en gokken’

Het dossier van Radja Nainggolan begint ongelooflijke vormen aan te nemen. De middenvelder van ...

503
503
Sterkhouder KRC Genk: "Speel hier volgend jaar wellicht nog"

KRC Genk zag met Carlos Cuesta een oudgediende vertrekken naar Galatasaray. Patrik Hrosovsky is ook ...

255
255
'Anderlecht krijgt bijzonder goed nieuws over Vertonghen'

RSC Anderlecht speelt zondag de topper in eigen huis tegen Royal Antwerp FC. Een beladen duel, zeker ...

405
405
Hasi haalt wéér uit: "Kan zelfs niet scoren op training"

KV Mechelen verloor in de extra tijd nog twee dure punten. Het speelde 3-3 tegen AA Gent. Besnik ...

327
327
Laatste contractjaar nabij: Heynen reageert op Genk-toekomst

KRC Genk sneuvelde woensdag in de halve finales van de Croky Cup, maar kan voorts dik tevreden zijn ...

384
384
Alles op Atalanta: Hayen gooit basiself volledig overhoop

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de Champions League-clash van aanstaande woensdag tegen ...

746
746
'Crisis Tottenham escaleert: trainersontslag in de maak'

In Engeland wordt dit weekend de vierde ronde van de FA Cup afgewerkt. Voor Tottenham Hotspur wordt ...

67
67
Courtois terug Rode Duivel? 'Veelzeggende actie Mannaert'

De Rode Duivels strijden eind maar tegen Oekraïne om het behoud in de Nations League, een ...

213
213
Hasi compleet door het lint: "De VAR heeft ons gef*ckt"

KV Mechelen blijft voorlopig in de hoek waar de klappen vallen. Vrijdag leek KVM nochtans op weg ...

352
352

Meer sportnieuws