Keert Odoi in de zomer terug naar België?

117 stemmen
Keert Odoi in de zomer terug naar België?

Fulham is zeker van de degradatie naar The Championship. De club zal sowieso Aleksandar Mitrovic verliezen, want hij kende ondanks alles een goed seizoen. Wat zal er gebeuren met Denis Odoi? Lonkt een terugkeer naar België?


De bijna 31-jarige verdediger is dit seizoen een vaste waarde in de Premier League, maar hij beschikt over een aflopend contract. De ex-speler van OHL, STVV, Anderlecht en Lokeren liet eerder al verstaan dat hij graag in de Premier League zou willen blijven. Fulham heeft een optie voor nog een jaar. Maar een terugkeer naar België is ook niet helemaal uitgesloten.

Odoi bewees in de Premier League dat hij als centrale verdediger veel kwaliteiten heeft en hij is polyvalent en kan ook als rechts- en linksachter uit de voeten. Daarnaast is hij Belg en voor de Belgische topclubs kan hij een zeer interessante piste zijn. Bij Royal Antwerp FC hebben ze veel ambities en iemand als Daniel Opare stelt teleur en Jelle Van Damme wordt al een dagje ouder. Daar zou hij misschien in beeld kunnen komen, bij Club Brugge is het afwachten wat er met Benoit Poulain en Stefano Denswil gaat gebeuren.

Bij Anderlecht, waar hij in het verleden wel niet kon overtuigen, mag er achterin ook nog wat bij, Standard weet nog niet wat de toekomst van Zinho Vanheusden gaat zijn en AA Gent ziet wellicht Dylan Bronn vertrekken. Bij KRC Genk lijken ze achterin gewapend. Voor Odoi liggen er dus wellicht wel wat mogelijkheden bij de Belgische top.

LEES OOK: 'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Zal Odoi terugkeren naar België?

Meest recent

Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

47
47
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

273
273
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

17
17
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

128
128
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

138
138
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

197
197
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

117
117
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

99
99
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

165
165
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

117
117
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

50
50
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

488
488
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

85
85
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

42
42
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

237
237
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

98
98
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

195
195
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

437
437
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

367
367
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

99
99
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

66
66
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

201
201
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

183
183
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

68
68
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

464
464

Meer sportnieuws