'Witte rook: Anderlecht heeft naam gevonden voor stadion'

door
'Witte rook: Anderlecht heeft naam gevonden voor stadion'

Het lijkt erop dat Anderlecht in Play-Off I zijn laatste wedstrijden afwerkt in het Constant Vanden Stockstadion. Niet dat Paars-Wit straks gaat verhuizen - Marc Coucke wil op termijn wel een nieuw stadion maar zover zijn we nog lang niet -, maar het stadion krijgt straks wellicht wel een nieuwe naam.

RSCA speelde immers al even met het idee om de naam van het stadion te verkopen aan een sponsor en Het Laatste Nieuws weet dat Marc Coucke daarover nu een akkoord bereikt heeft met Lotto. In de komende weken zal bekendgemaakt worden hoe zij het stadion zullen gaan noemen.

De nieuwe naam zou in ieder geval niét Lotto Arena worden, omdat dat te verwarrend is met de gelijknamige concertzaal in Antwerpen. Waarschijnlijk zal het stadion zo de naam krijgen van een ander product van Lotto.

UPDATE 16u45
Anderlecht ontkent het nieuws over het akkoord met Lotto. "We zijn momenteel niet actief op zoek naar een sponsornaam voor ons stadion", aldus algemeen directeur Jo Van Biesbroeck in Het Nieuwsblad. "Er zijn wel besprekingen bezig met verschillende partners om hun sponsorcontract bij Anderlecht uit te breiden. De Nationale Loterij is daar één van en we kijken momenteel wat de beste manieren zijn om die partnership in de verf te zetten. Hoe die sponsors hun naam het best naar buiten brengen."

Al zijn ze bij Anderlecht ook niet per se gekant tegen het veranderen van de stadionnaam. "Dat kan via ledboarding, dat kan op onze digitale platformen, dat kan met spelersacties en eventueel ook door hun naam aan het stadion te geven. Maar daar is geen akkoord over. Onze partners moeten kijken wat voor hen optimaal is. Die stadionnaam is ook belangrijk in de clubgeschiedenis en we gaan die niet zomaar weggeven. Daar moet iets substantieels tegenover staan. Verschillende partners kunnen dat nog bekijken."

UPDATE 21u
La Dernière Heure weet dat Anderlecht wel degelijk de naam van het stadion gaat veranderen en het zal de komende dagen met nieuws naar buiten komen. Volgens de Waalse krant zal het stadion van RSCA volgend jaar 'Lotto Park' noemen.

LEES OOK: 'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Geslaagde naam?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

165
165
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

234
234
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

111
111
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

103
103
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

280
280
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

66
66
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

145
145
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

487
487
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

151
151
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

301
301
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

518
518
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

190
190
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

106
106
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

175
175
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

160
160
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

425
425
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

74
74
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

197
197
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

771
771
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

683
683
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

372
372
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

620
620
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

433
433
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

657
657

Meer sportnieuws