'Witte rook: Anderlecht heeft naam gevonden voor stadion'

door stemmen
'Witte rook: Anderlecht heeft naam gevonden voor stadion'

Het lijkt erop dat Anderlecht in Play-Off I zijn laatste wedstrijden afwerkt in het Constant Vanden Stockstadion. Niet dat Paars-Wit straks gaat verhuizen - Marc Coucke wil op termijn wel een nieuw stadion maar zover zijn we nog lang niet -, maar het stadion krijgt straks wellicht wel een nieuwe naam.

RSCA speelde immers al even met het idee om de naam van het stadion te verkopen aan een sponsor en Het Laatste Nieuws weet dat Marc Coucke daarover nu een akkoord bereikt heeft met Lotto. In de komende weken zal bekendgemaakt worden hoe zij het stadion zullen gaan noemen.

De nieuwe naam zou in ieder geval niét Lotto Arena worden, omdat dat te verwarrend is met de gelijknamige concertzaal in Antwerpen. Waarschijnlijk zal het stadion zo de naam krijgen van een ander product van Lotto.

UPDATE 16u45
Anderlecht ontkent het nieuws over het akkoord met Lotto. "We zijn momenteel niet actief op zoek naar een sponsornaam voor ons stadion", aldus algemeen directeur Jo Van Biesbroeck in Het Nieuwsblad. "Er zijn wel besprekingen bezig met verschillende partners om hun sponsorcontract bij Anderlecht uit te breiden. De Nationale Loterij is daar één van en we kijken momenteel wat de beste manieren zijn om die partnership in de verf te zetten. Hoe die sponsors hun naam het best naar buiten brengen."

Al zijn ze bij Anderlecht ook niet per se gekant tegen het veranderen van de stadionnaam. "Dat kan via ledboarding, dat kan op onze digitale platformen, dat kan met spelersacties en eventueel ook door hun naam aan het stadion te geven. Maar daar is geen akkoord over. Onze partners moeten kijken wat voor hen optimaal is. Die stadionnaam is ook belangrijk in de clubgeschiedenis en we gaan die niet zomaar weggeven. Daar moet iets substantieels tegenover staan. Verschillende partners kunnen dat nog bekijken."

UPDATE 21u
La Dernière Heure weet dat Anderlecht wel degelijk de naam van het stadion gaat veranderen en het zal de komende dagen met nieuws naar buiten komen. Volgens de Waalse krant zal het stadion van RSCA volgend jaar 'Lotto Park' noemen.

LEES OOK: Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

Geslaagde naam?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

18
18
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

34
34
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

68
68
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

56
56
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

151
151
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

169
169
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

135
135
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

121
121
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

465
465
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

681
681
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

404
404
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

207
207
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

121
121
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

415
415
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

298
298
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

279
279
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

436
436
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws