Anderlecht reageert op geruchten over stadionnaam

door
Anderlecht reageert op geruchten over stadionnaam

Het lijkt erop dat Anderlecht in Play-Off I zijn laatste wedstrijden afwerkt in het Constant Vanden Stockstadion. Niet dat Paars-Wit straks gaat verhuizen - Marc Coucke wil op termijn wel een nieuw stadion maar zover zijn we nog lang niet -, maar het stadion krijgt straks wellicht wel een nieuwe naam.

RSCA speelde immers al even met het idee om de naam van het stadion te verkopen aan een sponsor en Het Laatste Nieuws weet dat Marc Coucke daarover nu een akkoord bereikt heeft met Lotto. In de komende weken zal bekendgemaakt worden hoe zij het stadion zullen gaan noemen.

De nieuwe naam zou in ieder geval niét Lotto Arena worden, omdat dat te verwarrend is met de gelijknamige concertzaal in Antwerpen. Waarschijnlijk zal het stadion zo de naam krijgen van een ander product van Lotto.

UPDATE 16u45
Anderlecht ontkent het nieuws over het akkoord met Lotto. "We zijn momenteel niet actief op zoek naar een sponsornaam voor ons stadion", aldus algemeen directeur Jo Van Biesbroeck in Het Nieuwsblad. "Er zijn wel besprekingen bezig met verschillende partners om hun sponsorcontract bij Anderlecht uit te breiden. De Nationale Loterij is daar één van en we kijken momenteel wat de beste manieren zijn om die partnership in de verf te zetten. Hoe die sponsors hun naam het best naar buiten brengen."

Al zijn ze bij Anderlecht ook niet per se gekant tegen het veranderen van de stadionnaam. "Dat kan via ledboarding, dat kan op onze digitale platformen, dat kan met spelersacties en eventueel ook door hun naam aan het stadion te geven. Maar daar is geen akkoord over. Onze partners moeten kijken wat voor hen optimaal is. Die stadionnaam is ook belangrijk in de clubgeschiedenis en we gaan die niet zomaar weggeven. Daar moet iets substantieels tegenover staan. Verschillende partners kunnen dat nog bekijken."

POLL: Denk je dat Anderlecht alsnog de naam van zijn stadion zal verkopen?

Meest recent

Opvallend akkefietje Dender: "Hij had ballen aan zijn lijf"

FCV Dender is er niet in geslaagd om voor de tweede keer in de Europe Play-Offs te winnen van KVC ...

31
31
'Monsteraanwinst Kompany: package deal van 250 miljoen'

Bayern München kan zich zaterdag tot landskampioen van Duitsland kronen. In aanloop naar de ...

90
90
Groot transferrisico Gent: "Je mag er niet aan denken ..."

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en is op weg om het record van ...

89
89
Uitgerekend hij! De Bruyne bezorgt City zege in voorlaatste thuismatch

Kevin De Bruyne heeft zich vrijdagavond nog eens van goudwaarde getoond in zijn afscheidstournee bij ...

199
199
Westerlo op plek twee na match met vier penalty's (!) en wereldgoal

KVC Westerlo heeft vrijdagavond beslag gelegd op een voorlopige tweede plaats in de Europe ...

85
85
'Transferschok: Anderlecht zet zinnen op sterkhouder Standard'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op dé match van het jaar, de bekerfinale van ...

448
448
Pure Belgische klasse: De Bruyne en Doku zetten City op rozen

Manchester City strijdt momenteel nog volop voor een Champions League-ticket voor volgend seizoen. ...

92
92
'Real laat vaste waarde gaan, opvallende oplossing Modric'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

155
155
"Enige manier om te winnen" - Deschacht geeft RSCA opvallend advies

Zondagavond is het zover, dan wordt de finale van de Croky Cup betwist in het Koning ...

383
383
Spectaculaire transfer? 'Grootmacht richt pijlen op Openda'

Loïs Openda heeft een vrij wisselvallig seizoen achter de rug bij RB Leipzig, zeker wat zijn ...

78
78
Pocognoli doet verrassende uitspraak na ruime zege Club

Union SG heeft zijn lot in de titelstrijd nog steeds in eigen handen. De vier resterende wedstrijden ...

747
747
'Onbeholpen Anderlecht-flop mag zijn koffers al pakken'

Adryelson leek een defensieve versterking voor Anderlecht, maar stelde teleur. Ondanks zijn fysieke ...

306
306
'Eén club gaat all-in: Thomas Müller overweegt drastische optie'

Behoudens onwaarschijnlijke wending kroont Bayern München zich zaterdag tot Duits kampioen. Zo ...

85
85
'IJskoude douche: Tolu moet droomtransfer op buik schrijven'

Of KRC Genk zich nu tot kampioen kroont of niet, Tolu Arokodare kan terugblikken op een uitstekend ...

375
375
'Guardiola heeft genoeg gezien: meubelstuk moet weg'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

304
304
Zulte Waregem heeft tweede 'zomeraanwinst' al te pakken

Twee jaar na de degradatie keert Zulte Waregem straks terug in de hoogste afdeling. Daarin wil ...

163
163
Crisisoverleg bij KRC Genk: Fink geeft woordje uitleg

Na de magere één op 12 tegen Antwerp is het plots alle hens aan dek bij KRC Genk, dat ...

426
426
Exit bij Antwerp? Potentiële vertrekker spreekt klare taal

Een niet eens veredeld B-elftal van Anderlecht nam donderdag afstand van Antwerp in de strijd om de ...

319
319
Stevige mokerslag Club Brugge voor bekerfinale?

Even dreigde een gebrek aan efficiëntie opnieuw zuur op te breken, maar uiteindelijk nam Club ...

997
997
'Plotse comeback oude bekende naar Anderlecht?'

En of RSC Anderlecht haar zinnen op de beker heeft gezet. In aanloop naar de finale tegen Club ...

819
819

Meer sportnieuws