Wijnants ziet opvallend voordeel voor STVV: "Dan waren ze sowieso kansloos"

door
Wijnants ziet opvallend voordeel voor STVV:

De voornaamste inzet op de laatste speeldag van de reguliere competitie wordt het laatste ticket voor Play-Off I. In een rechtstreeks duel maken Sint-Truiden en AA Gent onder elkaar uit wie de zesde plaats pakt. De Buffalo's lijken de beste papieren in handen te hebben, want aan een gelijkspel hebben ze genoeg.


Toch hoeft dat volgens Stef Wijnants geen nadeel te zijn voor STVV. "STVV heeft geen ploeg die vanaf de eerste minuut op een gelijkspel kan mikken. Mocht een punt voldoende geweest zijn, dan zouden ze sowieso kansloos geweest zijn", verklaart de journalist bij Sporza.

"STVV verdient absoluut een plaats in POI, maar of dat nu ten koste van AA Gent moet zijn? Dat is nu eenmaal zo door deze laatste speeldag. Maar je kunt niet zeggen dat STVV of Gent Play-off I wel of niet verdient. Mocht STVV het halen, dan hebben ze het alvast niet gestolen. Op een kleine inzinking in december na heeft STVV altijd een goed niveau gehaald. Ze spelen herkenbaar, blijven positief en er is geen gezeur in de ploeg of in de media."

LEES OOK: STVV vangt bot bij smaakmaker: "Ik blijf hier"

Denk je dat STVV het zal halen?

Meest recent

KVM slaat wéér toe: 'strijder' tekent tot medio 2028

Maandag om middernacht sluit de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden zijn ...

0
0
'Contacten lopen: transfer Stroeykens op de valreep'

RSC Anderlecht hoopt in het uiterste slot van de zomermercato nog een spits op de kop te tikken. ...

118
118
'Lammens trekt grote ogen: schoktransfer bij United'

Senne Lammens gaat vanaf komend weekend strijden voor een basisplaats bij Manchester United. En ...

86
86
'Club Brugge lacht tanden bloot: nieuwe megatransfer'

Over het algemeen heeft Club Brugge een geslaagde transferperiode achter de rug, al werd het wel een ...

442
442
'Houding Courtois zorgt voor verbazing bij Duivels'

De Rode Duivels nemen het zondagavond op tegen Kazachstan. Of Thibaut Courtois dan meer in actie zal ...

329
329
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenslag Anderlecht, vuurwerk Antwerp en KVM'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

342
342
Knaltransfer na Saudische jackpot? Matteo Dams reageert

Matteo Dams verraste vriend en vijand door op jonge leeftijd naar Saudi-Arabië te trekken. De ...

194
194
‘Einde verhaal: Carrasco incasseert genadeslag'

Yannick Carrasco is volledig uit beeld verdwenen bij de Belgische nationale ploeg. Onder Domenico ...

118
118
‘Overmars haalt uit: straffe dubbelslag Antwerp rond’

Het zijn nog drukke dagen op het slot van de zomermercato voor Royal Antwerp FC. Marc Overmars staat ...

450
450
'Standard verrast met oude bekende Club Brugge én Genk'

Standard Luik is nog niet klaar op de zomermercato. De Rouches zitten in een woelige periode waar ...

378
378
‘KV Mechelen gaat hard: vervanger Schoofs is binnen’

KV Mechelen gaat hard op het slot van de zomermercato. Malinwa zag met Rob Schoofs een belangrijke ...

219
219
‘Garcia zwiert deze Duivel genadeloos in de vuilbak’

De Rode Duivels nemen het namens de WK-kwalificatiewedstrijden op tegen Kazachstan. Liechtenstein ...

441
441
'Twaalf clubs polsten bij KRC Genk: recorddeal in de maak'

Bij KRC Genk gaat Dimitri De Condé nog een miljoenendeal afronden. De Limburgers gaan een van ...

304
304
Comeback Tom Waes zwaar overschaduwd door vraagtekens

Tom Waes heeft zijn comeback op de Vlaamse televisie allerminst gemist. Eén van de ...

133
133
Belgische Eredivisie-smaakmaker gewild: "Veel telefoontjes"

Het kan soms snel gaan in het voetbal. Vraag dat maar aan Jari De Busser. De Belgische doelman deed ...

59
59
'Transferbommetje dreigt rond Bart Verbruggen'

RSC Anderlecht won de afgelopen jaren geen prijzen, maar wist wel heel wat spelers te laten ...

296
296
Garcia op ramkoers: blunder met Vanaken in de maak

Hans Vanaken bewees tegen Liechtenstein opnieuw zijn waarde: rust, inzicht en een natuurlijke klik ...

1468
1468
Volgende knaltransfer Club Brugge: "Bundesliga!"

Club Brugge is goed aan het seizoen begonnen door zich vooral te plaatsen voor de League Phase in de ...

855
855
Terugkeer naar het Lotto Park: Anderlecht in extase

RSC Anderlecht heeft een van de beste jeugdopleidingen van Europa. Een indrukwekkend lijstje dat ...

305
305
Genk misloopt monsterbedrag: deal op de valreep geklapt

Bij KRC Genk rinkelde de kassa weer stevig. Head of Football Dimitri De Condé verkocht al ...

453
453
Explosieve situatie Anderlecht: twee dossiers op kookpunt

RSC Anderlecht heeft geld nodig en zal de komende mercato’s moeten verkopen. Jan-Carlo Simic ...

449
449
'Garcia wisselt: deze elf aan de aftrap tegen Kazachstan'

De Rode Duivels spelen vandaag in het Lotto Park tegen Kazachstan. Rudi Garcia kondigde al aan dat ...

484
484
Pijnlijke klap: Anderlecht grijpt naast miljoenenregen

In een zoektocht naar geld moest RSC Anderlecht Kasper Dolberg verkopen. Sportief een enorm verlies, ...

598
598
'Carrasco krijgt alsnog zijn knaltransfer'

Bij de Rode Duivels is er deze maand opnieuw geen spoor van Yannick Carrasco. De flankaanvaller is ...

183
183
'Club Brugge krijgt nieuws over vertrek Nilsson'

Een dik jaar geleden legde Club Brugge nog 6,5 miljoen euro op tafel om Gustaf Nilsson weg te kapen ...

564
564

Meer sportnieuws