"Ik werd in Oostende voorgesteld als toekomstige Rode Duivel"

276

Onder het tijdperk van Marc Coucke was KV Oostende zeer ambitieus. Het haalde ook veel grote namen naar de kust, maar één van die spelers kon niet doorbreken. Hij werkt nu in Nederland aan de echte start van zijn carrière. Voorlopig gaat het goed.


De passage van Mathias Bossaerts bij KV Oostende was geen succes. "Ik werd in Oostende voorgesteld als toekomstige Rode Duivel, terwijl ik nog geen minuut had gespeeld als prof. Dat schiep grote verwachtingen en omdat ik die niet altijd kon inlossen, kreeg ik ook minder kansen om me te tonen. Veel meer wil ik daar niet meer over zeggen, want het belangrijkste is dat ik niet aan mezelf twijfelde en eruit leerde", zei hij aan Het Laatste Nieuws.

Bij NEC doet hij het zeer goed. "Bij NEC speel ik elke week mijn wedstrijd en dat komt mijn ontwikkeling ten goede. Dat ik weer bij de selectie hoor van de nationale U21 is daar een mooi bewijs van net als het feit dat ik hier mijn voetbalplezier terug vond. Mijn carrièreplanning? Ik hoop dit seizoen met NEC nog de play-offs voor promotie te halen en dan is alles mogelijk. Zelfs een ploeg die als negende finishte in de stand kan dan nog zomaar promoveren. Als club is NEC er in elk geval klaar voor, want de infrastructuur en omkadering zijn gewoon naar het niveau van de Eredivisie. Ook ikzelf wil graag zo snel mogelijk weer naar het hoogste niveau, maar we zien wel waar het schip strandt."

Zal Bossaerts ooit Rode Duivel worden?

Meest recent

Speler geraakte niet weg bij Bayern, Kompany velt oordeel

Wie stopt Bayern dit seizoen in de Bundesliga? We vermoeden weer niemand. Vincent Kompany neemt het ...

37
37
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

55
55
Arsenal en Real Madrid gunnen hun fans een goed weekend

Arsenal en Real Madrid kwamen vanavond aan de bak in de Premier League en La Liga. Konden de twee ...

28
28
Sterk Union SG met vijfklapper, drama voor OHL

Twee matchen om 20u45 in de Jupiler Pro League. Union SG hoopte zijn goede start verder te zetten ...

132
132
Met een trotse Van Himst: "Maakt het extra mooi"

KVC Westerlo won knap met 4-2 van Standard. De Kemphanen boeken zo een knappe zes op zes en het is ...

73
73
Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski voor een enorme koerswijziging gezorgd. De sportieve baas ...

171
171
Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Maxim De Cuyper trok een jaar geleden voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

146
146
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Arthur Vermeerden keerde terug naar Royal Antwerp FC. De middenvelder kende geen geslaagde avonturen ...

226
226
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

58
58
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

In de Serie A en Premier League begonnen er vroeg op de avond ook twee matchen. Tottenham ging tegen ...

56
56
‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’

Club Brugge investeerde deze zomer ruim vijftig miljoen euro in een nieuwe ploeg. Toch botsen enkele ...

402
402
Exit bij KRC Genk: "Ik zocht een oplossing"

Bij OH Leuven moet het dringend beter. De ploeg van Timmy Simons pakte nog geen enkel punt en ze ...

39
39
Cercle Brugge onder druk: Friis ziet één groot probleem

Cercle Brugge is niet goed begonnen aan het seizoen. Met een twee op vijftien is het rapport ...

79
79
Geen revelatie: OH Leuven staat voor cruciaal seizoen

De afgelopen jaren moesten we toch even de wenkbrauwen fronsen bij bepaalde uitspraken. Zo werd OH ...

50
50
Vanaken wel of niet? Leko maakt selectie bekend

Hans Vanaken viel tegen Aston Villa uit met een lichte blessure. Er was veel twijfel of de Rode ...

161
161
Wilmots met kennersoog? Gouden zaak voor Standard

Bepaalde media durfden al eens neerbuigend te doen over Marc Wilmots, maar hij levert geen onaardig ...

71
71
Pandoering voor RSCA Futures, Sporting Hasselt viert

Om 16u stonden er twee matchen in de Challenger Pro League op het programma. RSCA Futures nam het op ...

85
85
Chelsea en Liverpool overtuigen weer niet in Premier League

Drukke namiddag in de Premier League. Om 16u vatten er maar liefst vijf partijen aan. Het was vooral ...

26
26
SK Beveren maakt sterke thuisreputatie weer waar tegen STVV

In de Jupiler Pro League begonnen SK Beveren en STVV om 16u op de Freethiel aan hun onderlinge ...

84
84
De Cat baalt enorm, Dortmund wint vlot

In de Bundesliga stonden er om 15u30 ook heel wat matchen op het programma. Borussia Dortmund kwam ...

91
91
Standard mag weer dromen: "Er is veel meer kwaliteit"

Standard is met een 11 op 15 zeer goed begonnen aan het seizoen. De Rouches spelen dit weekend op ...

62
62
Luis Vazquez (ex-RSCA) gaat viraal met 'misser van het jaar'

Luis Vazquez verliet RSC Anderlecht een aantal maanden geleden voor Birmingham City. De Argentijnse ...

183
183
Boskampt stelt vast: "Dat begint zich te wreken bij Club"

Club Brugge begon correct aan het seizoen, maar het is duidelijk dat het allemaal nog veel beter ...

354
354
Vanderbiest na 2 op 18: "Het is hier altijd iets, hé"

KV Mechelen verloor met 0-1 van RSC Anderlecht. De Maneblussers waren verdienstelijk, maar ook niet ...

123
123
Dé titelkandidaat in België? "Zij staan verder dan Club Brugge"

Union SG is inzake resultaten zeer goed begonnen aan het seizoen. Ze boekten een 13 op 15. Vanavond ...

376
376

Meer sportnieuws