OHL pakt fraaie zes op zes en lijkt klaar om redding te bewerkstelligen

158 stemmen
OHL pakt fraaie zes op zes en lijkt klaar om redding te bewerkstelligen

OHL mag stilaan weer naar boven kijken na de trainerswissel. Na de goede prestatie tegen KV Mechelen pakte het in de weken nadien een fraaie zes op zes tegen Westerlo en Tubeke. In de play-downs lijkt dit OHL klaar om zich definitief veilig te spelen.

Na de trainerswissel bij OHL lijkt het de Leuvenaren weer voor de wind te gaan. Vorige week won de ploeg van Euvrard nog verdiend van Westerlo en de week voordien ging het pas in extremis onderuit bij leider KV Mechelen. In de strijd om het behoud was een zege vandaag bij concurrent Tubeke een must voor de voormalige eersteklasser. Ook deze namiddag ging OHL prima van start in het Stade Leburton en na goed tien minuten spelen trapte Aguemon de bal al voorbij Defourny, de vroege voorsprong voor de bezoekers was een feit. Pas op het halfuur kon de Waalse ploeg iets terugdoen met een poging van Nirisarike, Henkinet ging goed plat en bracht redding. Op slag van rust kwam de thuisploeg toch nog op gelijke hoogte via Cabraja, het eerste doelpunt voor de Kroatische spits van Tubeke.
De bezoekers kwamen opnieuw scherp uit de kleedkamers en nog voor het uur rond was bezorgde Kehli OHL een nieuwe voorsprong. Tubeke gaf de moed niet op en creëerde via Schuster en Nirisarike enkele goede mogelijkheden, elke keer lag er wel een bezoeker in de weg. Op een kwartier van het einde besliste Tshimanga de wedstrijd helemaal op aangeven van Kehli. Zo boekt OHL een fraaie zes op zes en mag het stilaan weer naar boven kijken.
Scoreverloop:
0-1 (11') Aguemon, 1-1 (42') Cabraja, 1-2 (57') Kehli, 1-3 (76') Tshimanga

Zal OHL het behoud realiseren?

Meest recent

Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

5
5
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

29
29
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

222
222
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

117
117
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

98
98
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

332
332
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

173
173
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

192
192
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

362
362
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

648
648
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

311
311
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3500
3500
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

65
65
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

81
81
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

60
60
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

212
212
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

71
71
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

230
230
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

204
204
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

124
124

Meer sportnieuws