OHL pakt fraaie zes op zes en lijkt klaar om redding te bewerkstelligen

door
OHL pakt fraaie zes op zes en lijkt klaar om redding te bewerkstelligen

OHL mag stilaan weer naar boven kijken na de trainerswissel. Na de goede prestatie tegen KV Mechelen pakte het in de weken nadien een fraaie zes op zes tegen Westerlo en Tubeke. In de play-downs lijkt dit OHL klaar om zich definitief veilig te spelen.

Na de trainerswissel bij OHL lijkt het de Leuvenaren weer voor de wind te gaan. Vorige week won de ploeg van Euvrard nog verdiend van Westerlo en de week voordien ging het pas in extremis onderuit bij leider KV Mechelen. In de strijd om het behoud was een zege vandaag bij concurrent Tubeke een must voor de voormalige eersteklasser. Ook deze namiddag ging OHL prima van start in het Stade Leburton en na goed tien minuten spelen trapte Aguemon de bal al voorbij Defourny, de vroege voorsprong voor de bezoekers was een feit. Pas op het halfuur kon de Waalse ploeg iets terugdoen met een poging van Nirisarike, Henkinet ging goed plat en bracht redding. Op slag van rust kwam de thuisploeg toch nog op gelijke hoogte via Cabraja, het eerste doelpunt voor de Kroatische spits van Tubeke.
De bezoekers kwamen opnieuw scherp uit de kleedkamers en nog voor het uur rond was bezorgde Kehli OHL een nieuwe voorsprong. Tubeke gaf de moed niet op en creëerde via Schuster en Nirisarike enkele goede mogelijkheden, elke keer lag er wel een bezoeker in de weg. Op een kwartier van het einde besliste Tshimanga de wedstrijd helemaal op aangeven van Kehli. Zo boekt OHL een fraaie zes op zes en mag het stilaan weer naar boven kijken.
Scoreverloop:
0-1 (11') Aguemon, 1-1 (42') Cabraja, 1-2 (57') Kehli, 1-3 (76') Tshimanga

Zal OHL het behoud realiseren?

Meest recent

'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

1
1
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

241
241
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

24
24
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

30
30
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

215
215
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

45
45
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

276
276
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

345
345
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

48
48
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

147
147
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

121
121
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

74
74
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

33
33
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

262
262
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

49
49
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

45
45
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

117
117
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

299
299
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

226
226
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

289
289
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

680
680
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

284
284
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

153
153
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

533
533

Meer sportnieuws