De Boeck: "Behalve de resultaten zie ik alleen maar positieve punten"

217 stemmen
De Boeck:

Lokeren lijkt zo goed als zeker veroordeeld tot tweede klasse nadat het met 1-0 ging verliezen op het veld van Moeskroen. Het had echter ook anders kunnen lopen, besefte Glen De Boeck maar al te goed na de partij.


"We hebben onze voet naast Moeskroen gezet, toch de beste ploeg na Nieuwjaar. Als je alle kansen optelt, kom je tot de conclusie dat je de wedstrijd had kunnen winnen. Maar als je de kansen die je krijgt, waaronder die penalty, niet afmaakt, dan wordt het natuurlijk heel moeilijk", weet hij bij Sporza.

"
We moeten nu niet naar het klassement kijken, want dan worden we depressief. We moeten proberen om zo positief mogelijk te blijven en de wedstrijd tegen Anderlecht zo goed mogelijk voor te bereiden. We moeten ook blijven groeien als team. Behalve de resultaten zie ik immers alleen maar positieve punten. We creëren vijf grote kansen tegen Standard en doen dat nu opnieuw. Alleen moet je die wel afmaken, anders kom je in de problemen."

LEES OOK: Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Maakt Lokeren nog kans om zich te redden?

Meest recent

'Club Brugge tast in buidel: nieuwe naam op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

33
33
'Sibierski sluit deal: toptarget gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

125
125
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

75
75
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

55
55
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

51
51
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

11
11
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

87
87
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

392
392
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

238
238
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

161
161
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

172
172
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

45
45
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

92
92
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

923
923
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

496
496
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

212
212
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

70
70
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

304
304
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

99
99
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

116
116
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

118
118
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

201
201
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

47
47
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

167
167
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

41
41

Meer sportnieuws