"Ook in Mechelen vinden ze het straf dat Beerschot zo lang blijft aanklampen"

498 stemmen

De titelstrijd tussen KV Mechelen en Beerschot-Wilrijk in 1B nadert zijn ontknoping en dus stijgt de spanning. Voor een aantal spelers is het bovendien extra speciaal, zoals Tom Pietermaat. De middenvelder van Beerschot, die wel al het hele seizoen geblesseerd is, heeft immers een verleden bij Malinwa en woont ook dicht bij Mechelen.


"Ja, ik zie hier regelmatig wel supporters van de KV met hun sjaal of vlag passeren. Dat doet wel eens pijn aan m'n ogen en dan trek ik rap mijn gordijnen toe. (lacht). Mijn buurman is ook ne Kakker, dus dat zorgt soms voor pittige discussies. En nog niet zo lang geleden maakte ik toen ik in de auto zat te wachten nog een filmpje van een op fiets voorbij rijdende KV-fan in vol rood-geel-ornaat, dat ik dan in het WhatsApp-groepje van de Beerschotspelers heb gepost. Beetje uitlachen en jennen, dat hoort er bij", lacht Pietermaat op de website van Beerschot.

"
Want het lééft wel, die onderlinge concurrentie tussen beide clubs. Een tijdje geleden sprak ik er nog over met Arjan Swinkels, die regelmatig informeert naar mijn toestand. Ook in Mechelen vinden ze het straf dat Beerschot zo lang blijft aanklampen. Toch heb ik de indruk dat zij zich nu al vooral op die bekerfinale tegen AA Gent focussen. Terwijl ze allicht ook wel wat gewrongen zitten met wat de Belgische Voetbalbond gaat beslissen in de "Operatie Propere Handen"... al proberen ze dat te verstoppen. In ieder geval, wij gaan ze op sportief vlak onder druk blijven zetten. Zeker ook in die laatste twee wedstrijden, zaterdag tegen Roeselare, de daaropvolgende week zondag in Leuven."

🚀

Hoort wat jennen erbij?

Meest recent

Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

11
11
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

5
5
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

367
367
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

22
22
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

44
44
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

65
65
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

281
281
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

60
60
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

345
345
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

168
168
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

83
83
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

178
178
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

479
479
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

142
142
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

71
71
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

219
219
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

170
170
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

474
474
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

230
230
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

101
101
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

86
86
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

97
97
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

268
268
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

271
271
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

360
360

Meer sportnieuws