"Ook in Mechelen vinden ze het straf dat Beerschot zo lang blijft aanklampen"

door

De titelstrijd tussen KV Mechelen en Beerschot-Wilrijk in 1B nadert zijn ontknoping en dus stijgt de spanning. Voor een aantal spelers is het bovendien extra speciaal, zoals Tom Pietermaat. De middenvelder van Beerschot, die wel al het hele seizoen geblesseerd is, heeft immers een verleden bij Malinwa en woont ook dicht bij Mechelen.


"Ja, ik zie hier regelmatig wel supporters van de KV met hun sjaal of vlag passeren. Dat doet wel eens pijn aan m'n ogen en dan trek ik rap mijn gordijnen toe. (lacht). Mijn buurman is ook ne Kakker, dus dat zorgt soms voor pittige discussies. En nog niet zo lang geleden maakte ik toen ik in de auto zat te wachten nog een filmpje van een op fiets voorbij rijdende KV-fan in vol rood-geel-ornaat, dat ik dan in het WhatsApp-groepje van de Beerschotspelers heb gepost. Beetje uitlachen en jennen, dat hoort er bij", lacht Pietermaat op de website van Beerschot.

"
Want het lééft wel, die onderlinge concurrentie tussen beide clubs. Een tijdje geleden sprak ik er nog over met Arjan Swinkels, die regelmatig informeert naar mijn toestand. Ook in Mechelen vinden ze het straf dat Beerschot zo lang blijft aanklampen. Toch heb ik de indruk dat zij zich nu al vooral op die bekerfinale tegen AA Gent focussen. Terwijl ze allicht ook wel wat gewrongen zitten met wat de Belgische Voetbalbond gaat beslissen in de "Operatie Propere Handen"... al proberen ze dat te verstoppen. In ieder geval, wij gaan ze op sportief vlak onder druk blijven zetten. Zeker ook in die laatste twee wedstrijden, zaterdag tegen Roeselare, de daaropvolgende week zondag in Leuven."

Hoort wat jennen erbij?

Meest recent

'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

0
0
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

15
15
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

15
15
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen3

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

31
31
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

137
137
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

60
60
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

67
67
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

104
104
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

79
79
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

262
262
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

101
101
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

415
415
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

72
72
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

43
43
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

466
466
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

200
200
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

29
29
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

122
122
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

72
72
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

659
659
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

57
57
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

268
268
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

386
386
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

326
326
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

44
44

Meer sportnieuws