"Ook in Mechelen vinden ze het straf dat Beerschot zo lang blijft aanklampen"

door

De titelstrijd tussen KV Mechelen en Beerschot-Wilrijk in 1B nadert zijn ontknoping en dus stijgt de spanning. Voor een aantal spelers is het bovendien extra speciaal, zoals Tom Pietermaat. De middenvelder van Beerschot, die wel al het hele seizoen geblesseerd is, heeft immers een verleden bij Malinwa en woont ook dicht bij Mechelen.


"Ja, ik zie hier regelmatig wel supporters van de KV met hun sjaal of vlag passeren. Dat doet wel eens pijn aan m'n ogen en dan trek ik rap mijn gordijnen toe. (lacht). Mijn buurman is ook ne Kakker, dus dat zorgt soms voor pittige discussies. En nog niet zo lang geleden maakte ik toen ik in de auto zat te wachten nog een filmpje van een op fiets voorbij rijdende KV-fan in vol rood-geel-ornaat, dat ik dan in het WhatsApp-groepje van de Beerschotspelers heb gepost. Beetje uitlachen en jennen, dat hoort er bij", lacht Pietermaat op de website van Beerschot.

"
Want het lééft wel, die onderlinge concurrentie tussen beide clubs. Een tijdje geleden sprak ik er nog over met Arjan Swinkels, die regelmatig informeert naar mijn toestand. Ook in Mechelen vinden ze het straf dat Beerschot zo lang blijft aanklampen. Toch heb ik de indruk dat zij zich nu al vooral op die bekerfinale tegen AA Gent focussen. Terwijl ze allicht ook wel wat gewrongen zitten met wat de Belgische Voetbalbond gaat beslissen in de "Operatie Propere Handen"... al proberen ze dat te verstoppen. In ieder geval, wij gaan ze op sportief vlak onder druk blijven zetten. Zeker ook in die laatste twee wedstrijden, zaterdag tegen Roeselare, de daaropvolgende week zondag in Leuven."

🚀

Hoort wat jennen erbij?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

20
20
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

466
466
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

61
61
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

10
10
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

46
46
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

55
55
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

72
72
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

382
382
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

211
211
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

116
116
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

96
96
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

365
365
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

498
498
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

308
308
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

128
128
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

96
96
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

80
80
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

142
142
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

29
29
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1340
1340
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

80
80
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

188
188
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

320
320
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

50
50
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

78
78

Meer sportnieuws