"Ook in Mechelen vinden ze het straf dat Beerschot zo lang blijft aanklampen"

door

De titelstrijd tussen KV Mechelen en Beerschot-Wilrijk in 1B nadert zijn ontknoping en dus stijgt de spanning. Voor een aantal spelers is het bovendien extra speciaal, zoals Tom Pietermaat. De middenvelder van Beerschot, die wel al het hele seizoen geblesseerd is, heeft immers een verleden bij Malinwa en woont ook dicht bij Mechelen.


"Ja, ik zie hier regelmatig wel supporters van de KV met hun sjaal of vlag passeren. Dat doet wel eens pijn aan m'n ogen en dan trek ik rap mijn gordijnen toe. (lacht). Mijn buurman is ook ne Kakker, dus dat zorgt soms voor pittige discussies. En nog niet zo lang geleden maakte ik toen ik in de auto zat te wachten nog een filmpje van een op fiets voorbij rijdende KV-fan in vol rood-geel-ornaat, dat ik dan in het WhatsApp-groepje van de Beerschotspelers heb gepost. Beetje uitlachen en jennen, dat hoort er bij", lacht Pietermaat op de website van Beerschot.

"
Want het lééft wel, die onderlinge concurrentie tussen beide clubs. Een tijdje geleden sprak ik er nog over met Arjan Swinkels, die regelmatig informeert naar mijn toestand. Ook in Mechelen vinden ze het straf dat Beerschot zo lang blijft aanklampen. Toch heb ik de indruk dat zij zich nu al vooral op die bekerfinale tegen AA Gent focussen. Terwijl ze allicht ook wel wat gewrongen zitten met wat de Belgische Voetbalbond gaat beslissen in de "Operatie Propere Handen"... al proberen ze dat te verstoppen. In ieder geval, wij gaan ze op sportief vlak onder druk blijven zetten. Zeker ook in die laatste twee wedstrijden, zaterdag tegen Roeselare, de daaropvolgende week zondag in Leuven."

Hoort wat jennen erbij?

Meest recent

Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

51
51
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

81
81
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

209
209
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

38
38
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

44
44
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

346
346
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

60
60
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

450
450
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

233
233
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

409
409
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

344
344
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

334
334
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1340
1340
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

434
434
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

735
735
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

322
322
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

408
408
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1076
1076
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

473
473
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

488
488
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

98
98
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

368
368
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

148
148
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

133
133

Meer sportnieuws