TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Pozuelo dreigt te escaleren, exit Monaco uit Cercle?'

213
TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Pozuelo dreigt te escaleren, exit Monaco uit Cercle?'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden.Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE

De soap rond Alejandro Pozuelo blijft verdergaan. De aanvoerder van KRC Genk blijft aandringen op een transfer naar Toronto FC en makelaars opperen dat de afkoopsom van 8 miljoen euro weer geldig is omdat de transferperiode in de VS als een nieuwe transferperiode geldt. Bij Genk betwisten ze dat uiteraard, waardoor een juridische strijd dreigt. In dat geval zou Genk een schadeclaim van zeker 25 miljoen euro kunnen neerleggen bij het missen van de titel. Tenzij er een compromis gevonden wordt waarbij Pozuelo bijvoorbeeld pas in mei naar Canada verkast.



Donderwolken op komst bij Cercle Brugge? De Vereniging stelde onlangs Napoleon Games voor als nieuwe shirtsponsor en dat gebeurde mogelijk uit noodzaak. Volgens Karl Vannieuwkerke zou AS Monaco zich immers willen terugtrekken uit Cercle, waardoor het met een serieuze financiële kater zou kunnen achterblijven.

Bij Club Brugge worden er alsmaar meer vraagtekens geplaats bij de toekomst van Ivan Leko. De komende maand - met het Europese tweeluik tegen Salzburg en toppers tegen Genk en Anderlecht in de competitie - zou weleens beslissend kunnen worden voor een eventuele contractverlenging.



BUITENLAND

Bij Manchester City kunnen ze zeker nog tot 2021 rekenen op Pep Guardiola als hoofdtrainer, maar toch zou de Engelse club al aan zijn opvolging denken. En ze zouden ook al een kandidaat in de wachtkamer zitten hebben. Assistent Mikel Arteta zou klaargestoomd worden om binnen enkele jaren over te nemen.

LEES OOK: 'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Moet Club het contract van Leko nog verlengen?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

16
16
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

33
33
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

33
33
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

102
102
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

76
76
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

43
43
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

51
51
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

217
217
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

92
92
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

107
107
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

94
94
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

326
326
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

344
344
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

304
304
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws