Stijn Stijnen heeft uitgehaald naar de Belgische bondscoach, Dick Advocaat. De oud-doelman van
De Rode Duivels zit het niet lekker dat de Nederlandse coach een dubbelfunctie is aangegaan als bondscoach en trainer bij AZ Alkmaar. De keeper raakte op een zijspoor na de komst van de ervaren oefenmeester bij het Belgische elftal.
Stijnen was niet te spreken over de keuzes van Advocaat. Volgens de gestopte international is het duidelijk waarom de AZ-keuzeheer 'ja' heeft gezegd tegen het voorstel van de Nederlandse voetbalclub: "Advocaat vindt zijn werk in België slechts bijzaak."
De doelman van
Club Brugge vervolgde rancuneus: "Ik heb begrip voor de beslissingen die hij als bondscoach genomen heeft bij de nationale ploeg. Je komt nu alleen tot de spijtige vaststelling dat hij weinig principes heeft. Hij gooit zijn reputatie hiermee te grabbel."
Stijnen werd gepasseerd na de komst van Advocaat bij het Belgische nationale team. Niet de doelman van Club Brugge, maar sluitpost Logan Bailly geniet de voorkeur van de oud-trainer van FC Zenit Sint-Petersburg.