Binnen Anderlecht blijft men optimistisch, ondanks dat Paars-Wit vorig weekend verloor op Standard en daardoor uit de top zes tuimelde. De supporters delen dat optimisme echter niet en zij roeren zich dan ook. Zo ventileerde een fan zijn frustratie op het Instragam-account van Michael Verschueren.
"Negende nederlaag van het seizoen en er zullen er ongetwijfeld nog volgen. Kara gezien? Wat een beperkte voetballer, technisch zo zwak. Om over Santini maar te zwijgen. Jullie zouden zich moeten diep schamen. Amateurisme op het hoogste niveau", fulmineerde de fan onder meer.
Verschueren reageerde echter verrassend op de kritiek. Hij nodigde de ontevreden supporter prompt uit voor een meeting op zijn kantoor in Neerpede. Zaterdag om 10u mag de fan zich gaan melden bij de sportief manager voor een gesprek over voetbal.
LEES OOK: Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"
Jannick Lanckriet