Antwerp haalt uit: "Er wordt een negatief beeld van ons opgehangen"

733 stemmen
Antwerp haalt uit:

Antwerp presteert dit seizoen uitstekend met een voorlopige derde plaats in de Jupiler Pro League als gevolg. Maar desondanks heerst er bij de Great Old nog wat ontevredenheid. Zo pakt de club dinsdagavond plots uit met een vlammend statement op zijn website waarin het zijn beklag doet over de berichtgeving rond de ploeg.


"Royal Antwerp FC wil een positief verhaal schrijven, maar dat stuit hier en daar op tegenstand. Zowel vanuit bepaalde Vlaamse als Waalse media wordt er tegenwoordig een negatief beeld over onze club opgehangen. We gunnen iedereen een mening, al lijken ons bepaalde woordkeuzes fel overdreven en niet correct. RAFC heeft een Engelse speelstijl, een combinatie van gedrevenheid, fysiek en techniek. Dat in een negatief daglicht plaatsen is niet respectvol. Zeker omdat de statistieken dat tegenspreken want Antwerp is niet eens de ploeg met de meeste fouten. Misschien maakt het allemaal deel uit van de psychologische oorlogsvoering die clubs en trainers graag voeren nu de zenuwen overal strak gespannen staan?", klinkt het.

"In ieder geval, die framing betreuren wij ten zeerste, omdat zoiets een negatieve invloed heeft op de publieke opinie. Daarom vragen wij jullie om daar samen met de staf en het team boven te staan. Om ons daar niet door te laten afschrikken, maar er integendeel extra kracht uit te putten. En we zijn zeker dat alle professionele voetbalinstanties, zoals de Pro League, de KBVB en het scheidsrechterskorps genoeg ervaring hebben om de neutraliteit te bewaren en niet mee te gaan in deze stemmingmakerij."

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Wordt er te negatief over Antwerp bericht?

Meest recent

'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

1
1
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

36
36
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

185
185
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

109
109
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

93
93
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

64
64
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

128
128
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

213
213
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

45
45
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

190
190
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

372
372
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1000
1000
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

45
45
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

157
157
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

232
232
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

148
148
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

123
123
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

337
337
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

594
594
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

203
203
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

762
762
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

869
869
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

133
133
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

97
97

Meer sportnieuws