'Club Brugge ziet definitief af van verdediger'

119 stemmen
'Club Brugge ziet definitief af van verdediger'

Voorzitter Bart Verhaeghe liet afgelopen week nog verstaan dat Club het redelijk rustig zal doen tijdens de wintermercato. De bedoeling is om de belangrijke spelers aan boord te houden en wanneer de geblesseerden terugkeren, zou de kern voldoende sterk moeten zijn. Maar Blauw-Zwart maakt wel al werk van versterking voor volgend seizoen.

Maandag geraakte al bekend dat Club momenteel onderhandelt over de komst van Gonçalo Cardoso, een 18-jarige verdediger uit Portugal. Dat nieuws wordt nu bevestigd door Het Laatste Nieuws. Het Portugese talent zou weldra zijn medische testen afleggen. De kans is wel groot dat hij het seizoen afmaakt bij zijn huidige club Boavista, in Brugge zou pas vanaf komende zomer op hem gerekend worden.

La Dernière Heure bevestigt ook dat Club op het punt staat om zijn komst af te ronden en dat de Portugees een contract voor 4,5 jaar zal tekenen. Club zou uiteindelijk zo'n 2,5 miljoen euro op tafel leggen voor de jonge verdediger.

UPDATE 24/01

Club Brugge wil nog steeds Gonçalo Cardoso wegplukken bij Boavista, maar de onderhandelingen met de Portugese topclub verlopen moeizaam. Club zag eerder de transferprijs van drie miljoen euro niet zitten, maar ook 2,5 miljoen euro vinden ze in Brugge volgens HLN te duur.

Tot op heden is er dus geen akkoord en het valt af te wachten of Boavista bereid is om de prijs nog een keer fors te laten zakken.

UPDATE 25/01
De komst van Cardoso is nu alsnog definitief van de baan, weten zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad. Club had de jonge Portugees graag binnengehaald als alternatief voor Stefano Denswil en de speler legde zelfs al medische testen af, maar Boavista bleef vasthouden aan zijn vraagprijs van tussen de 2,3 en 2,5 miljoen euro. Dat vonden ze bij Club te veel en dus werd de stekker definitief uit de onderhandelingen getrokken.

LEES OOK: Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Neemt Club hier de juiste beslissing?

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

28
28
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

48
48
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

19
19
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

48
48
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

165
165
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

386
386
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

60
60
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

253
253
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

385
385
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

347
347
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

348
348
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

259
259
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

233
233
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

445
445
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

307
307
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

288
288
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

303
303
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

77
77
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

195
195
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

197
197
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

177
177
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

62
62
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

321
321
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

498
498

Meer sportnieuws