'Club Brugge ziet definitief af van verdediger'

door
'Club Brugge ziet definitief af van verdediger'

Voorzitter Bart Verhaeghe liet afgelopen week nog verstaan dat Club het redelijk rustig zal doen tijdens de wintermercato. De bedoeling is om de belangrijke spelers aan boord te houden en wanneer de geblesseerden terugkeren, zou de kern voldoende sterk moeten zijn. Maar Blauw-Zwart maakt wel al werk van versterking voor volgend seizoen.

Maandag geraakte al bekend dat Club momenteel onderhandelt over de komst van Gonçalo Cardoso, een 18-jarige verdediger uit Portugal. Dat nieuws wordt nu bevestigd door Het Laatste Nieuws. Het Portugese talent zou weldra zijn medische testen afleggen. De kans is wel groot dat hij het seizoen afmaakt bij zijn huidige club Boavista, in Brugge zou pas vanaf komende zomer op hem gerekend worden.

La Dernière Heure bevestigt ook dat Club op het punt staat om zijn komst af te ronden en dat de Portugees een contract voor 4,5 jaar zal tekenen. Club zou uiteindelijk zo'n 2,5 miljoen euro op tafel leggen voor de jonge verdediger.

UPDATE 24/01

Club Brugge wil nog steeds Gonçalo Cardoso wegplukken bij Boavista, maar de onderhandelingen met de Portugese topclub verlopen moeizaam. Club zag eerder de transferprijs van drie miljoen euro niet zitten, maar ook 2,5 miljoen euro vinden ze in Brugge volgens HLN te duur.

Tot op heden is er dus geen akkoord en het valt af te wachten of Boavista bereid is om de prijs nog een keer fors te laten zakken.

UPDATE 25/01
De komst van Cardoso is nu alsnog definitief van de baan, weten zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad. Club had de jonge Portugees graag binnengehaald als alternatief voor Stefano Denswil en de speler legde zelfs al medische testen af, maar Boavista bleef vasthouden aan zijn vraagprijs van tussen de 2,3 en 2,5 miljoen euro. Dat vonden ze bij Club te veel en dus werd de stekker definitief uit de onderhandelingen getrokken.

LEES OOK: 'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Neemt Club hier de juiste beslissing?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

22
22
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

111
111
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

40
40
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

44
44
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

297
297
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

87
87
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

149
149
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

127
127
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

562
562
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

390
390
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

526
526
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

242
242
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

225
225
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

231
231
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

235
235
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

62
62
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

81
81
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

438
438
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

681
681
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

521
521
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

301
301
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

515
515
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

752
752
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

445
445
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

453
453

Meer sportnieuws