'Club Brugge ziet definitief af van verdediger'

door
'Club Brugge ziet definitief af van verdediger'

Voorzitter Bart Verhaeghe liet afgelopen week nog verstaan dat Club het redelijk rustig zal doen tijdens de wintermercato. De bedoeling is om de belangrijke spelers aan boord te houden en wanneer de geblesseerden terugkeren, zou de kern voldoende sterk moeten zijn. Maar Blauw-Zwart maakt wel al werk van versterking voor volgend seizoen.

Maandag geraakte al bekend dat Club momenteel onderhandelt over de komst van Gonçalo Cardoso, een 18-jarige verdediger uit Portugal. Dat nieuws wordt nu bevestigd door Het Laatste Nieuws. Het Portugese talent zou weldra zijn medische testen afleggen. De kans is wel groot dat hij het seizoen afmaakt bij zijn huidige club Boavista, in Brugge zou pas vanaf komende zomer op hem gerekend worden.

La Dernière Heure bevestigt ook dat Club op het punt staat om zijn komst af te ronden en dat de Portugees een contract voor 4,5 jaar zal tekenen. Club zou uiteindelijk zo'n 2,5 miljoen euro op tafel leggen voor de jonge verdediger.

UPDATE 24/01

Club Brugge wil nog steeds Gonçalo Cardoso wegplukken bij Boavista, maar de onderhandelingen met de Portugese topclub verlopen moeizaam. Club zag eerder de transferprijs van drie miljoen euro niet zitten, maar ook 2,5 miljoen euro vinden ze in Brugge volgens HLN te duur.

Tot op heden is er dus geen akkoord en het valt af te wachten of Boavista bereid is om de prijs nog een keer fors te laten zakken.

UPDATE 25/01
De komst van Cardoso is nu alsnog definitief van de baan, weten zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad. Club had de jonge Portugees graag binnengehaald als alternatief voor Stefano Denswil en de speler legde zelfs al medische testen af, maar Boavista bleef vasthouden aan zijn vraagprijs van tussen de 2,3 en 2,5 miljoen euro. Dat vonden ze bij Club te veel en dus werd de stekker definitief uit de onderhandelingen getrokken.

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Neemt Club hier de juiste beslissing?

Meest recent

Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

4
4
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

6
6
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

46
46
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

19
19
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

44
44
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

50
50
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

50
50
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

66
66
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

110
110
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

84
84
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

231
231
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

21
21
'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De voorbije interlandbreak bracht een opsteker voor de Jonge Duivels, want zij konden nog eens ...

110
110
Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Club Brugge kreeg in de zomer te maken met heel wat belangrijke vertrekkers, maar die werden tot ...

241
241
'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

69
69
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

146
146
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

36
36
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

251
251
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

845
845
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

1049
1049
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

185
185
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

386
386
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

144
144
Hasi out bij Anderlecht? Renard spreekt klare taal

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

152
152

Meer sportnieuws