'Club Brugge ziet definitief af van verdediger'

door
'Club Brugge ziet definitief af van verdediger'

Voorzitter Bart Verhaeghe liet afgelopen week nog verstaan dat Club het redelijk rustig zal doen tijdens de wintermercato. De bedoeling is om de belangrijke spelers aan boord te houden en wanneer de geblesseerden terugkeren, zou de kern voldoende sterk moeten zijn. Maar Blauw-Zwart maakt wel al werk van versterking voor volgend seizoen.

Maandag geraakte al bekend dat Club momenteel onderhandelt over de komst van Gonçalo Cardoso, een 18-jarige verdediger uit Portugal. Dat nieuws wordt nu bevestigd door Het Laatste Nieuws. Het Portugese talent zou weldra zijn medische testen afleggen. De kans is wel groot dat hij het seizoen afmaakt bij zijn huidige club Boavista, in Brugge zou pas vanaf komende zomer op hem gerekend worden.

La Dernière Heure bevestigt ook dat Club op het punt staat om zijn komst af te ronden en dat de Portugees een contract voor 4,5 jaar zal tekenen. Club zou uiteindelijk zo'n 2,5 miljoen euro op tafel leggen voor de jonge verdediger.

UPDATE 24/01

Club Brugge wil nog steeds Gonçalo Cardoso wegplukken bij Boavista, maar de onderhandelingen met de Portugese topclub verlopen moeizaam. Club zag eerder de transferprijs van drie miljoen euro niet zitten, maar ook 2,5 miljoen euro vinden ze in Brugge volgens HLN te duur.

Tot op heden is er dus geen akkoord en het valt af te wachten of Boavista bereid is om de prijs nog een keer fors te laten zakken.

UPDATE 25/01
De komst van Cardoso is nu alsnog definitief van de baan, weten zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad. Club had de jonge Portugees graag binnengehaald als alternatief voor Stefano Denswil en de speler legde zelfs al medische testen af, maar Boavista bleef vasthouden aan zijn vraagprijs van tussen de 2,3 en 2,5 miljoen euro. Dat vonden ze bij Club te veel en dus werd de stekker definitief uit de onderhandelingen getrokken.

LEES OOK: 'Miljoenen voor Club: Inter komt voor tweede sterkhouder'

Neemt Club hier de juiste beslissing?

Meest recent

‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Arthur Vermeeren leek stilaan zijn plek te vinden bij Olympique Marseille, maar de twijfel is in ...

29
29
'Miljoenen voor Club: Inter komt voor tweede sterkhouder'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelstrijd in de Champions' Play-Offs, is ...

33
33
'Anderlecht gooit trainersdossier om: versterking voor Taravel'

RSC Anderlecht lijkt het seizoen dan toch te gaan uit doen met Jérémy Taravel als ...

79
79
Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

183
183
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

183
183
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

81
81
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

248
248
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

68
68
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

97
97
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

104
104
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

260
260
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

78
78
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

56
56
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

60
60
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

72
72
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

53
53
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

28
28
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

526
526
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

151
151
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

125
125
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

395
395
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

62
62
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

553
553
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

617
617
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

124
124

Meer sportnieuws