'Club Brugge ziet definitief af van verdediger'

119
'Club Brugge ziet definitief af van verdediger'

Voorzitter Bart Verhaeghe liet afgelopen week nog verstaan dat Club het redelijk rustig zal doen tijdens de wintermercato. De bedoeling is om de belangrijke spelers aan boord te houden en wanneer de geblesseerden terugkeren, zou de kern voldoende sterk moeten zijn. Maar Blauw-Zwart maakt wel al werk van versterking voor volgend seizoen.

Maandag geraakte al bekend dat Club momenteel onderhandelt over de komst van Gonçalo Cardoso, een 18-jarige verdediger uit Portugal. Dat nieuws wordt nu bevestigd door Het Laatste Nieuws. Het Portugese talent zou weldra zijn medische testen afleggen. De kans is wel groot dat hij het seizoen afmaakt bij zijn huidige club Boavista, in Brugge zou pas vanaf komende zomer op hem gerekend worden.

La Dernière Heure bevestigt ook dat Club op het punt staat om zijn komst af te ronden en dat de Portugees een contract voor 4,5 jaar zal tekenen. Club zou uiteindelijk zo'n 2,5 miljoen euro op tafel leggen voor de jonge verdediger.

UPDATE 24/01

Club Brugge wil nog steeds Gonçalo Cardoso wegplukken bij Boavista, maar de onderhandelingen met de Portugese topclub verlopen moeizaam. Club zag eerder de transferprijs van drie miljoen euro niet zitten, maar ook 2,5 miljoen euro vinden ze in Brugge volgens HLN te duur.

Tot op heden is er dus geen akkoord en het valt af te wachten of Boavista bereid is om de prijs nog een keer fors te laten zakken.

UPDATE 25/01
De komst van Cardoso is nu alsnog definitief van de baan, weten zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad. Club had de jonge Portugees graag binnengehaald als alternatief voor Stefano Denswil en de speler legde zelfs al medische testen af, maar Boavista bleef vasthouden aan zijn vraagprijs van tussen de 2,3 en 2,5 miljoen euro. Dat vonden ze bij Club te veel en dus werd de stekker definitief uit de onderhandelingen getrokken.

LEES OOK: Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Neemt Club hier de juiste beslissing?

Meest recent

Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

54
54
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

67
67
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

43
43
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

19
19
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

71
71
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

20
20
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

121
121
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

352
352
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

40
40
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

358
358
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

155
155
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

182
182
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

493
493
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

155
155
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

161
161
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

709
709
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

181
181
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

108
108
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

148
148
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

86
86
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

351
351
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

52
52
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

63
63

Meer sportnieuws