Lommel vergeet de kansen af te maken tegen moedig Tubeke

45
Lommel vergeet de kansen af te maken tegen moedig Tubeke

Na een wedstrijd waarin Lommel de beste kansen had, heeft de ploeg van Van Imschoot gelijk gespeeld tegen Tubeke. De promovendus blijft voorlopig op een knappe vierde plek staan in de algemene rangschikking maar hinkt achterop in de tweede periode.

Lommel stond voorlopig op een voorlaatste plaats in de tweede periode. De promovendus kende een mindere periode maar stond in de algemene rangschikking nog steeds op een fraaie vierde plek. Tubeke van zijn kant speelde vorige week de financiële zorgen van zich af met een knappe zege tegen concurrent OHL, de Leuvenaars gingen eerder deze week wel aan de haal met topschutter Henry, de Waalse club was met andere woorden onthoofd.
De bezoekers gingen in het stade Leburton het beste van start met kansen voor Rocha en Valcke, Defourny was echter bij de pinken. Aan de overzijde dreigde de thuisploeg enkel met wat halve kansen. Halfweg verdienden de Limburgers de voorsprong maar die kwam er voorlopig niet. Ook na de rust viel er bitter weinig te beleven voor de weinige toeschouwers. Iets voorbij het uur kreeg de thuisploeg plots toch een dot van een kans via Nemane maar in de lijn van deze wedstrijd ging ook deze poging naast. In het absolute slot kregen de bezoekers nog een unieke kans op de drie punten maar invaller Heymans besloot op de paal. Uiteindelijk bleef het bij een flauwe 0-0, iets waar geen van beide ploegen iets mee opschiet in de rangschikking.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Haalt Lommel Play-Off II?

Meest recent

Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

2
2
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

17
17
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

19
19
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

109
109
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

126
126
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

73
73
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

614
614
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

224
224
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

79
79
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

167
167
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

68
68
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

191
191
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

242
242
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

472
472
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

251
251
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

250
250
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

70
70
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

322
322
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

176
176
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

49
49
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

52
52
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

127
127

Meer sportnieuws