Lommel vergeet de kansen af te maken tegen moedig Tubeke

door
Lommel vergeet de kansen af te maken tegen moedig Tubeke

Na een wedstrijd waarin Lommel de beste kansen had, heeft de ploeg van Van Imschoot gelijk gespeeld tegen Tubeke. De promovendus blijft voorlopig op een knappe vierde plek staan in de algemene rangschikking maar hinkt achterop in de tweede periode.

Lommel stond voorlopig op een voorlaatste plaats in de tweede periode. De promovendus kende een mindere periode maar stond in de algemene rangschikking nog steeds op een fraaie vierde plek. Tubeke van zijn kant speelde vorige week de financiële zorgen van zich af met een knappe zege tegen concurrent OHL, de Leuvenaars gingen eerder deze week wel aan de haal met topschutter Henry, de Waalse club was met andere woorden onthoofd.
De bezoekers gingen in het stade Leburton het beste van start met kansen voor Rocha en Valcke, Defourny was echter bij de pinken. Aan de overzijde dreigde de thuisploeg enkel met wat halve kansen. Halfweg verdienden de Limburgers de voorsprong maar die kwam er voorlopig niet. Ook na de rust viel er bitter weinig te beleven voor de weinige toeschouwers. Iets voorbij het uur kreeg de thuisploeg plots toch een dot van een kans via Nemane maar in de lijn van deze wedstrijd ging ook deze poging naast. In het absolute slot kregen de bezoekers nog een unieke kans op de drie punten maar invaller Heymans besloot op de paal. Uiteindelijk bleef het bij een flauwe 0-0, iets waar geen van beide ploegen iets mee opschiet in de rangschikking.

LEES OOK: Losada terug aan de slag bij Belgische club?

Haalt Lommel Play-Off II?

Meest recent

'Contacten lopen: transfer Stroeykens op de valreep'

RSC Anderlecht hoopt in het uiterste slot van de zomermercato nog een spits op de kop te tikken. ...

61
61
'Lammens trekt grote ogen: schoktransfer bij United'

Senne Lammens gaat vanaf komend weekend strijden voor een basisplaats bij Manchester United. En ...

81
81
'Club Brugge lacht tanden bloot: nieuwe megatransfer'

Over het algemeen heeft Club Brugge een geslaagde transferperiode achter de rug, al werd het wel een ...

386
386
'Houding Courtois zorgt voor verbazing bij Duivels'

De Rode Duivels nemen het zondagavond op tegen Kazachstan. Of Thibaut Courtois dan meer in actie zal ...

296
296
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenslag Anderlecht, vuurwerk Antwerp en KVM'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

334
334
Knaltransfer na Saudische jackpot? Matteo Dams reageert

Matteo Dams verraste vriend en vijand door op jonge leeftijd naar Saudi-Arabië te trekken. De ...

183
183
‘Einde verhaal: Carrasco incasseert genadeslag'

Yannick Carrasco is volledig uit beeld verdwenen bij de Belgische nationale ploeg. Onder Domenico ...

114
114
‘Overmars haalt uit: straffe dubbelslag Antwerp rond’

Het zijn nog drukke dagen op het slot van de zomermercato voor Royal Antwerp FC. Marc Overmars staat ...

445
445
'Standard verrast met oude bekende Club Brugge én Genk'

Standard Luik is nog niet klaar op de zomermercato. De Rouches zitten in een woelige periode waar ...

374
374
‘KV Mechelen gaat hard: vervanger Schoofs is binnen’

KV Mechelen gaat hard op het slot van de zomermercato. Malinwa zag met Rob Schoofs een belangrijke ...

215
215
‘Garcia zwiert deze Duivel genadeloos in de vuilbak’

De Rode Duivels nemen het namens de WK-kwalificatiewedstrijden op tegen Kazachstan. Liechtenstein ...

428
428
'Twaalf clubs polsten bij KRC Genk: recorddeal in de maak'

Bij KRC Genk gaat Dimitri De Condé nog een miljoenendeal afronden. De Limburgers gaan een van ...

301
301
Comeback Tom Waes zwaar overschaduwd door vraagtekens

Tom Waes heeft zijn comeback op de Vlaamse televisie allerminst gemist. Eén van de ...

129
129
Belgische Eredivisie-smaakmaker gewild: "Veel telefoontjes"

Het kan soms snel gaan in het voetbal. Vraag dat maar aan Jari De Busser. De Belgische doelman deed ...

58
58
'Transferbommetje dreigt rond Bart Verbruggen'

RSC Anderlecht won de afgelopen jaren geen prijzen, maar wist wel heel wat spelers te laten ...

295
295
Garcia op ramkoers: blunder met Vanaken in de maak

Hans Vanaken bewees tegen Liechtenstein opnieuw zijn waarde: rust, inzicht en een natuurlijke klik ...

1447
1447
Volgende knaltransfer Club Brugge: "Bundesliga!"

Club Brugge is goed aan het seizoen begonnen door zich vooral te plaatsen voor de League Phase in de ...

852
852
Terugkeer naar het Lotto Park: Anderlecht in extase

RSC Anderlecht heeft een van de beste jeugdopleidingen van Europa. Een indrukwekkend lijstje dat ...

303
303
Genk misloopt monsterbedrag: deal op de valreep geklapt

Bij KRC Genk rinkelde de kassa weer stevig. Head of Football Dimitri De Condé verkocht al ...

452
452
Explosieve situatie Anderlecht: twee dossiers op kookpunt

RSC Anderlecht heeft geld nodig en zal de komende mercato’s moeten verkopen. Jan-Carlo Simic ...

447
447
'Garcia wisselt: deze elf aan de aftrap tegen Kazachstan'

De Rode Duivels spelen vandaag in het Lotto Park tegen Kazachstan. Rudi Garcia kondigde al aan dat ...

482
482
Pijnlijke klap: Anderlecht grijpt naast miljoenenregen

In een zoektocht naar geld moest RSC Anderlecht Kasper Dolberg verkopen. Sportief een enorm verlies, ...

597
597
'Carrasco krijgt alsnog zijn knaltransfer'

Bij de Rode Duivels is er deze maand opnieuw geen spoor van Yannick Carrasco. De flankaanvaller is ...

182
182
'Club Brugge krijgt nieuws over vertrek Nilsson'

Een dik jaar geleden legde Club Brugge nog 6,5 miljoen euro op tafel om Gustaf Nilsson weg te kapen ...

564
564
Eerste stunt in Croky Cup een feit: 2 profclubs sneuvelen

Er wordt dit weekend niet gevoetbald in de Challenger Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

345
345

Meer sportnieuws