'FC Barcelona zet opnieuw twee opvallende spitsen op verlanglijstje'

344 stemmen
'FC Barcelona zet opnieuw twee opvallende spitsen op verlanglijstje'

Mede door het vertek van Munir El Haddadi zit Barcelona vrij krap in de aanvallers. Om offensief meer opties te hebben willen de Catalanen er een spits bij halen. Hun oog is gevallen op Cristhian Stuani van Girona.

Volgens AS wilt Barcelona snel zaken doen met Girona. Stuani kent een sterk seizoen en staat dit seizoen al op twaalf goals. De spits moet vijftien miljoen euro kosten, maar volgens de krant is Barça bereid om dat te betalen. Inmiddels is hij wel al 32 jaar, wat zijn transfer des te opvallend zou maken.

Stuani heeft in zijn carrière al heel wat clubs versleten. In Spanje is Girona zijn vijfde club, terwijl hij ook actief was voor Middlesbrough en Reggina. Afgelopen zomer maakte hij ook deel uit van de Uruguayaanse WK-selectie, maar daar stond hij zoals gewoonlijk in de schaduw van Edinson Cavani en Luis Suarez.

UPDATE 17/01
In de zoektocht naar een nieuwe aanvaller heeft Barça nog twee opvallende namen op zijn verlanglijstje gezet. Zo weet Cadena SER dat Ernesto Valverde graag Carlos Vela naar Camp Nou wil halen. De gewezen aanvaller van onder meer Arsenal komt momenteel uit voor Los Angeles FC, waar hij het voorbije jaar veertien keer scoorde. De 29-jarige Mexicaan zou bovendien relatief makkelijk op te pikken zijn.

Maar ook Florin Andone zou in beeld zijn, schrijft Mundo Deportivo. De 25-jarige Roemeen verkaste in de zomer van Deportivo La Coruña naar Brighton & Hove Albion, maar daar is hij vooral bankzitter. De spits scoorde twee keer in twaalf wedstrijden. 

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Zijn zij goed genoeg voor Barcelona?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

70
70
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

75
75
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

38
38
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

262
262
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

297
297
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

195
195
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

166
166
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

37
37
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

117
117
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

311
311
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

502
502
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

418
418
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

384
384
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

177
177
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

106
106
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

111
111
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

590
590
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

131
131
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

124
124
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

91
91
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

90
90
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

264
264
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

258
258
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

777
777

Meer sportnieuws