'FC Barcelona zet opnieuw twee opvallende spitsen op verlanglijstje'

door
'FC Barcelona zet opnieuw twee opvallende spitsen op verlanglijstje'

Mede door het vertek van Munir El Haddadi zit Barcelona vrij krap in de aanvallers. Om offensief meer opties te hebben willen de Catalanen er een spits bij halen. Hun oog is gevallen op Cristhian Stuani van Girona.

Volgens AS wilt Barcelona snel zaken doen met Girona. Stuani kent een sterk seizoen en staat dit seizoen al op twaalf goals. De spits moet vijftien miljoen euro kosten, maar volgens de krant is Barça bereid om dat te betalen. Inmiddels is hij wel al 32 jaar, wat zijn transfer des te opvallend zou maken.

Stuani heeft in zijn carrière al heel wat clubs versleten. In Spanje is Girona zijn vijfde club, terwijl hij ook actief was voor Middlesbrough en Reggina. Afgelopen zomer maakte hij ook deel uit van de Uruguayaanse WK-selectie, maar daar stond hij zoals gewoonlijk in de schaduw van Edinson Cavani en Luis Suarez.

UPDATE 17/01
In de zoektocht naar een nieuwe aanvaller heeft Barça nog twee opvallende namen op zijn verlanglijstje gezet. Zo weet Cadena SER dat Ernesto Valverde graag Carlos Vela naar Camp Nou wil halen. De gewezen aanvaller van onder meer Arsenal komt momenteel uit voor Los Angeles FC, waar hij het voorbije jaar veertien keer scoorde. De 29-jarige Mexicaan zou bovendien relatief makkelijk op te pikken zijn.

Maar ook Florin Andone zou in beeld zijn, schrijft Mundo Deportivo. De 25-jarige Roemeen verkaste in de zomer van Deportivo La Coruña naar Brighton & Hove Albion, maar daar is hij vooral bankzitter. De spits scoorde twee keer in twaalf wedstrijden. 

LEES OOK: Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Zijn zij goed genoeg voor Barcelona?

Meest recent

Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

14
14
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

129
129
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

22
22
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

22
22
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

23
23
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

180
180
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

110
110
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

296
296
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

186
186
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

160
160
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

60
60
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

250
250
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

300
300
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

325
325
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

82
82
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

443
443
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

386
386
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

472
472
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

223
223
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

109
109
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

210
210
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

82
82
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

426
426
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

668
668
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

94
94

Meer sportnieuws