'FC Barcelona zet opnieuw twee opvallende spitsen op verlanglijstje'

344 stemmen
'FC Barcelona zet opnieuw twee opvallende spitsen op verlanglijstje'

Mede door het vertek van Munir El Haddadi zit Barcelona vrij krap in de aanvallers. Om offensief meer opties te hebben willen de Catalanen er een spits bij halen. Hun oog is gevallen op Cristhian Stuani van Girona.

Volgens AS wilt Barcelona snel zaken doen met Girona. Stuani kent een sterk seizoen en staat dit seizoen al op twaalf goals. De spits moet vijftien miljoen euro kosten, maar volgens de krant is Barça bereid om dat te betalen. Inmiddels is hij wel al 32 jaar, wat zijn transfer des te opvallend zou maken.

Stuani heeft in zijn carrière al heel wat clubs versleten. In Spanje is Girona zijn vijfde club, terwijl hij ook actief was voor Middlesbrough en Reggina. Afgelopen zomer maakte hij ook deel uit van de Uruguayaanse WK-selectie, maar daar stond hij zoals gewoonlijk in de schaduw van Edinson Cavani en Luis Suarez.

UPDATE 17/01
In de zoektocht naar een nieuwe aanvaller heeft Barça nog twee opvallende namen op zijn verlanglijstje gezet. Zo weet Cadena SER dat Ernesto Valverde graag Carlos Vela naar Camp Nou wil halen. De gewezen aanvaller van onder meer Arsenal komt momenteel uit voor Los Angeles FC, waar hij het voorbije jaar veertien keer scoorde. De 29-jarige Mexicaan zou bovendien relatief makkelijk op te pikken zijn.

Maar ook Florin Andone zou in beeld zijn, schrijft Mundo Deportivo. De 25-jarige Roemeen verkaste in de zomer van Deportivo La Coruña naar Brighton & Hove Albion, maar daar is hij vooral bankzitter. De spits scoorde twee keer in twaalf wedstrijden. 

LEES OOK: Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

Zijn zij goed genoeg voor Barcelona?

Meest recent

Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

16
16
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

83
83
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

132
132
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

37
37
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

30
30
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

142
142
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

75
75
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

91
91
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

75
75
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

42
42
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

162
162
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

61
61
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

268
268
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

243
243
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

37
37
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

321
321
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

195
195
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

981
981
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1273
1273
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

424
424
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

197
197
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

263
263
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

219
219

Meer sportnieuws