'FC Barcelona zet opnieuw twee opvallende spitsen op verlanglijstje'

344 stemmen
'FC Barcelona zet opnieuw twee opvallende spitsen op verlanglijstje'

Mede door het vertek van Munir El Haddadi zit Barcelona vrij krap in de aanvallers. Om offensief meer opties te hebben willen de Catalanen er een spits bij halen. Hun oog is gevallen op Cristhian Stuani van Girona.

Volgens AS wilt Barcelona snel zaken doen met Girona. Stuani kent een sterk seizoen en staat dit seizoen al op twaalf goals. De spits moet vijftien miljoen euro kosten, maar volgens de krant is Barça bereid om dat te betalen. Inmiddels is hij wel al 32 jaar, wat zijn transfer des te opvallend zou maken.

Stuani heeft in zijn carrière al heel wat clubs versleten. In Spanje is Girona zijn vijfde club, terwijl hij ook actief was voor Middlesbrough en Reggina. Afgelopen zomer maakte hij ook deel uit van de Uruguayaanse WK-selectie, maar daar stond hij zoals gewoonlijk in de schaduw van Edinson Cavani en Luis Suarez.

UPDATE 17/01
In de zoektocht naar een nieuwe aanvaller heeft Barça nog twee opvallende namen op zijn verlanglijstje gezet. Zo weet Cadena SER dat Ernesto Valverde graag Carlos Vela naar Camp Nou wil halen. De gewezen aanvaller van onder meer Arsenal komt momenteel uit voor Los Angeles FC, waar hij het voorbije jaar veertien keer scoorde. De 29-jarige Mexicaan zou bovendien relatief makkelijk op te pikken zijn.

Maar ook Florin Andone zou in beeld zijn, schrijft Mundo Deportivo. De 25-jarige Roemeen verkaste in de zomer van Deportivo La Coruña naar Brighton & Hove Albion, maar daar is hij vooral bankzitter. De spits scoorde twee keer in twaalf wedstrijden. 

LEES OOK: 'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Zijn zij goed genoeg voor Barcelona?

Meest recent

Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

7
7
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

28
28
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

125
125
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

35
35
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

171
171
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

88
88
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

183
183
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

166
166
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

221
221
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

96
96
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

209
209
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

947
947
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

419
419
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

226
226
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

241
241
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

398
398
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

329
329
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

71
71
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

285
285
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

366
366
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

494
494
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

229
229
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

397
397
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

214
214
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

174
174

Meer sportnieuws