'PSV loopt helemaal leeg: zeven topspelers kunnen vertrekken'

173 stemmen
'PSV loopt helemaal leeg: zeven topspelers kunnen vertrekken'

Directeur spelerszaken Marc Overmars van Ajax gaat een drukke zomertransferperiode tegemoet, maar dat geldt ook zeker voor technisch directeur John de Jong van PSV. Behoorlijk veel spelers van de Eindhovenaren vertrekken mogelijk.


Gastón Pereiro lijkt bijvoorbeeld op weg naar de uitgang, aldus het Eindhovens Dagblad. "Vooralsnog wijst niets erop dat zijn spelersmakelaar Paco Casal de Uruguayaan laat bijtekenen. Lukt dat laatste niet, dan moet PSV proberen om Pereiro komende zomer te verkopen. Wil Casal ook daar niet aan meewerken, dan zou in het slechtste geval in 2020 de complete transfersom voor Pereiro kunnen verdampen."

Dan hebben we natuurlijk ook nog de usual suspects... "De Jong moet in ieder geval anticiperen op een vertrek van Steven Bergwijn en/of Hirving Lozano in de zomer, die momenteel al gewild zijn op de transfermarkt." Houdt het daarmee op? Nee. "De club wil nooit te veel vertrekkers, maar heeft niet alles in eigen hand. Komt er na dit seizoen eindelijk een droomavontuur voor Luuk de Jong en/of Jeroen Zoet, dan is het ook moeilijk om hen dat te weigeren. Daarnaast is het maar de vraag of PSV in staat zal zijn om vanaf mei beide backs (Denzel Dumfries en Angeliño) te behouden, als ze zich door blijven ontwikkelen op de manier zoals ze dat sinds juli hebben gedaan."

LEES OOK: 'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Zal het zo een vaart lopen?

Meest recent

'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

1
1
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

14
14
Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

68
68
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

26
26
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

126
126
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

66
66
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

145
145
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

25
25
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

224
224
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

159
159
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

776
776
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1014
1014
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

352
352
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

178
178
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

258
258
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

197
197
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

157
157
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

86
86
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

181
181
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

107
107
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

43
43
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

76
76
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

121
121
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

89
89

Meer sportnieuws