TRANSFERUURTJE 2/2: RSCA gaat voor international, AC Milan meldt zich in Genk

1072 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: RSCA gaat voor international, AC Milan meldt zich in Genk

Het nieuwe kalenderjaar is een feit en dus heeft de wintermercato ook officieel zijn deuren geopend. Ook dit jaar wordt er in januari weer heel wat activiteit verwacht bij ploegen uit binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws dagelijks het belangrijkste transfernieuws tweemaal verzamelen in een TRANSFERUURTJE om 12u en 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht
wil zich nog versterken met een middenvelder en een spits: Peter Zulj (Sturm Graz) en de Nigeriaanse aanvaller 'Simy' (Crotone) worden aan de Brusselaars gelinkt. Hamburger SV zou dan weer de prestaties van Jérémy Doku, Francis Amuzu, Alexis Saelemaekers en Yari Verschaeren volgen.

Bij KRC Genk lopen heel wat spelers in de kijker: Schalke 04 aast op Ally Samatta en AC Milan op Edon Zehgrova. STVV staat op het punt om een spits aan te trekken. De Japanse aanvaller Kosuke Kinoshita, vorig jaar 23 doelpunten bij Halmstads, tekent weldra.

KV Oostende heeft Emmanuel Banda uitgeleend aan Béziers, Waasland-Beveren stalde Daan Heymans bij Lommel SK. De Waaslanders wisten met Stefan Milosevic wel een nieuwe spits aan te trekken.  KV Mechelen wil af van Yacouba Sylla en Hellas Verona, Hammarby, Maccabi Haifa en twee ploegen uit de MLS tonen interesse. Club Brugge werd genoemd voor Omar Colley, maar zijn manager verklaarde dat dit een kwakkel is.



BUITENLAND
Petr Cech
kondigde aan dat hij na het seizoen de handschoenen aan de haak hangt bij Arsenal. In Engeland wil Chelsea Leandro Paredes aantrekken. De club zou al een akkoord hebben met Zenit Sint-Petersburg. Michy Batshuayi gaat Chelsea verlaten: Everton, AS Monaco, Fiorentina en Napoli zijn nog steeds in de markt voor de Rode Duivel.

Victor Vazquez zou op het punt staan om Toronto FC te verlaten. Hij staat op het punt om naar Qatar te trekken. In de Premier League heeft Fulham nog een opvallende transfer afgerond: het hengelde Ryan Babel binnen.

LEES OOK: Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Gaat RSCA nog zwaar uithalen tijdens deze mercato?

Meest recent

'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

14
14
'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

157
157
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

206
206
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

143
143
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

104
104
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

43
43
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

487
487
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

93
93
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

111
111
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

140
140
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

135
135
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

62
62
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

415
415
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

134
134
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

162
162
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

162
162
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

193
193
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

575
575
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

162
162
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

163
163
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

409
409
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

358
358
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

100
100
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

814
814

Meer sportnieuws