TRANSFERUURTJE 2/2: RSCA gaat voor international, AC Milan meldt zich in Genk

1072 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: RSCA gaat voor international, AC Milan meldt zich in Genk

Het nieuwe kalenderjaar is een feit en dus heeft de wintermercato ook officieel zijn deuren geopend. Ook dit jaar wordt er in januari weer heel wat activiteit verwacht bij ploegen uit binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws dagelijks het belangrijkste transfernieuws tweemaal verzamelen in een TRANSFERUURTJE om 12u en 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht
wil zich nog versterken met een middenvelder en een spits: Peter Zulj (Sturm Graz) en de Nigeriaanse aanvaller 'Simy' (Crotone) worden aan de Brusselaars gelinkt. Hamburger SV zou dan weer de prestaties van Jérémy Doku, Francis Amuzu, Alexis Saelemaekers en Yari Verschaeren volgen.

Bij KRC Genk lopen heel wat spelers in de kijker: Schalke 04 aast op Ally Samatta en AC Milan op Edon Zehgrova. STVV staat op het punt om een spits aan te trekken. De Japanse aanvaller Kosuke Kinoshita, vorig jaar 23 doelpunten bij Halmstads, tekent weldra.

KV Oostende heeft Emmanuel Banda uitgeleend aan Béziers, Waasland-Beveren stalde Daan Heymans bij Lommel SK. De Waaslanders wisten met Stefan Milosevic wel een nieuwe spits aan te trekken.  KV Mechelen wil af van Yacouba Sylla en Hellas Verona, Hammarby, Maccabi Haifa en twee ploegen uit de MLS tonen interesse. Club Brugge werd genoemd voor Omar Colley, maar zijn manager verklaarde dat dit een kwakkel is.



BUITENLAND
Petr Cech
kondigde aan dat hij na het seizoen de handschoenen aan de haak hangt bij Arsenal. In Engeland wil Chelsea Leandro Paredes aantrekken. De club zou al een akkoord hebben met Zenit Sint-Petersburg. Michy Batshuayi gaat Chelsea verlaten: Everton, AS Monaco, Fiorentina en Napoli zijn nog steeds in de markt voor de Rode Duivel.

Victor Vazquez zou op het punt staan om Toronto FC te verlaten. Hij staat op het punt om naar Qatar te trekken. In de Premier League heeft Fulham nog een opvallende transfer afgerond: het hengelde Ryan Babel binnen.

LEES OOK: Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Gaat RSCA nog zwaar uithalen tijdens deze mercato?

Meest recent

'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

1
1
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

36
36
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

80
80
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

47
47
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

18
18
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

176
176
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

110
110
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

45
45
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

19
19
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

35
35
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

33
33
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

72
72
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

272
272
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

222
222
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

106
106
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

676
676
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

252
252
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

329
329
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

684
684
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

69
69
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

406
406
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

174
174
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

109
109
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

629
629
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

92
92

Meer sportnieuws