'Anderlecht krijgt ferme concurrentie voor transferdoelwit'

431 stemmen
'Anderlecht krijgt ferme concurrentie voor transferdoelwit'

RSC Anderlecht vertrekt maandag op winterstage in Spanje. Behoudens er zondag nog een doorbraak volgt in het dossier, zal die afreis zonder de nieuwe trainer gebeuren. En omdat dat dossier aansleept, is er ook van winterse versterking voor de spelersgroep nog geen sprake.

Maar de club speurt wel degelijk naar mogelijke aanwinsten. Het bestuur wil onder meer een nieuwe, creatieve spelmaker aantrekken en daarvoor wordt nu een erg interessante piste aangehaald. Zo meldt het Algerijnse medium Competition dat Paars-Wit een oogje heeft laten vallen op Ryad Boudebouz. Deze technischvaardige spelmaker was bij Montepellier jarenlang één van de smaakmakers in de Ligue 1. In de zomer van 2017 besloot hij zijn kans te wagen in La Liga en tekende hij bij het ambitieuze Real Betis. Daar kende hij een behoorlijk eerste seizoen, maar momenteel is hij er van het voorplan verdwenen.

OGC Nice zou hem graag weer naar de Ligue 1 willen halen, maar de Fransen mikken op een huurbeurt met optie terwijl de Spanjaarden meteen geld willen vergaren en dus op een definitieve transfer azen. Die onderhandelingen zitten dus in een impasse en daar zou RSCA van kunnen profiteren.

De vooruitzichten op meer speelminuten én de aanwezigheid van Karim Belhocine, die eveneens Algerijnse roots heeft, zouden alvast in het voordeel van Paars-Wit spreken. Toch is de kans op zijn komst redelijk klein, Boudebouz zou immers op een grotere competitie mikken.

UPDATE 12/01
Als Anderlecht nog op Boudebouz mikt, krijgt het alvast nog wat meer stevige concurrentie. Terwijl Nice lijkt af te haken, toont volgens ABC Bordeaux zich wel zeer geïnteresseerd om de Algerijn binnen te halen. Een eerste bod van Bordeaux om Boudebouz te huren met aankoopoptie zou zelfs al uitgebracht zijn, maar geweigerd door Betis. De Spanjaarden mikken immers op een hogere aankoopsom. Maar als Bordeaux zijn bod nog optrekt, kan een akkoord alsnog uit de bus vallen.

LEES OOK: ‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Zal Anderlecht hem nog kunnen halen?

Meest recent

Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

21
21
Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

23
23
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

390
390
'Anderlecht drukt door voor terugkeer publiekslieveling'

RSC Anderlecht staat de komende weken andermaal voor een grote wederopbouw. En daarbij zal men niet ...

143
143
Héérlijke beelden: Trossard en co volledig door het lint na titel

Enkele dagen voor de slotspeeldag is de beslissing dan toch al gevallen in de Premier League. Door ...

42
42
Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

105
105
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

73
73
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

96
96
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

168
168
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

117
117
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

233
233
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

104
104
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

485
485
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

132
132
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

289
289
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

827
827
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

23
23
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

578
578
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

131
131
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

278
278
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

902
902
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

137
137
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

244
244
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

217
217
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

605
605

Meer sportnieuws