Malinwa sluit 2018 in schoonheid af en lijkt stilaan onoverwinnelijk

door
Malinwa sluit 2018 in schoonheid af en lijkt stilaan onoverwinnelijk

Malinwa is het verliezen duidelijk verleerd in de Proximus League de laatste maanden. De ploeg van Wouter Vrancken won opnieuw kinderlijk eenvoudig van een zwak Tubeke en komt voorlopig alleen aan de leiding in de tweede periode. KV Mechelen voetbalt de extra sportieve zorgen uiterst knap van zich af.

KV Mechelen leek de laatste maanden wel onoverwinnelijk en was nu al zestien wedstrijden ongeslagen. Eerder deze week veegde Malinwa thuis de vloer aan met KV Kortrijk en zo stond de ploeg van Wouter Vrancken zowaar in de halve finale van de Beker van België, een uiterst knappe prestatie. Vandaag was de nummer laatst in de Proximus League, Tubeke, te gast in het AFAS-stadion. De Waalse ploeg kreeg eerder deze week nog een transferverbod opgelegd voor de komende transferperiode.
Malinwa is andermaal dominant in eigen huis
De Maneblussers begonnen ook nu weer uitstekend en al na zeven minuten maakte Schoofs er met een afgeweken schot 1-0 van. De thuisploeg was heer en meester maar op een schaarse counter moest Verrips na een kwartier toch eens redding brengen op een schuin schot van topschutter Henry. Aan de overzijde vergat een bedrijvige Storm om al vroegtijdig de wedstrijd te beslissen. Iets voorbij het halfuur was de dubbele voorsprong toch een feit voor KV Mechelen toen De Camargo een hoekschop voorbij Defourny kopte: 2-0. Op slag van rust werd het toch terug spannend toen de bezoekers een onterechte strafschop kregen, Schuster pakte het cadeautje dankbaar uit. Malinwa was nauwelijks aangeslagen want een minuut later was het verschil weer twee toen Nirisarike zijn eigen doelman vloerde. Halfweg leek KV zijn schaapjes weer op het droge te hebben.

De Camargo is de laatste weken in grote doen bij KV Mechelen.
Festival aan gemiste kansen brengt Mechelse zege niet in gevaar
Na de rust behield de thuisploeg gemakkelijk de controle en op het uur was het dicht bij een vierde treffer toen een prachtige vrije trap van Kaya op de kruising vloog. Een paar minuten later vond Engvall de goed keepende Defourny op zijn weg, zo creëerde Malinwa ook na de pauze voldoende kansen. Op twintig minuten van het einde kwam ook Van Cleemput dicht bij een doelpunt maar na een goede run besloot hij te wild over. Ook Kaya deed even later mee aan het gemiste kansenfestival door een licht gefloten strafschop binnen het bereik van Defourny te plaatsen. Uiteindelijk bleef het bij drie doelpunten voor de thuisploeg maar dat volstond ruimschoots om de ongeslagen reeks te verlengen naar zeventien(!) wedstrijden.
Scoreverloop:
1-0 (7') Schoofs, 2-0 (34') De Camargo, 2-1 (41') Schuster, 3-1 (43') own-goal Nirisarike

LEES OOK: Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

Pakt Malinwa ook de tweede periode?

Meest recent

Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

6
6
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

50
50
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

117
117
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

95
95
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

225
225
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

530
530
'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

59
59
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

675
675
Genk plots in top zes: Hayen ziet drastische metamorfose

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

156
156
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

412
412
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

546
546
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

66
66
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

143
143
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

153
153
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

59
59
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

154
154
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

86
86
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

174
174
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

79
79
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

144
144
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

36
36
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

177
177
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

620
620
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

206
206
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

665
665

Meer sportnieuws