Malinwa sluit 2018 in schoonheid af en lijkt stilaan onoverwinnelijk

door
Malinwa sluit 2018 in schoonheid af en lijkt stilaan onoverwinnelijk

Malinwa is het verliezen duidelijk verleerd in de Proximus League de laatste maanden. De ploeg van Wouter Vrancken won opnieuw kinderlijk eenvoudig van een zwak Tubeke en komt voorlopig alleen aan de leiding in de tweede periode. KV Mechelen voetbalt de extra sportieve zorgen uiterst knap van zich af.

KV Mechelen leek de laatste maanden wel onoverwinnelijk en was nu al zestien wedstrijden ongeslagen. Eerder deze week veegde Malinwa thuis de vloer aan met KV Kortrijk en zo stond de ploeg van Wouter Vrancken zowaar in de halve finale van de Beker van België, een uiterst knappe prestatie. Vandaag was de nummer laatst in de Proximus League, Tubeke, te gast in het AFAS-stadion. De Waalse ploeg kreeg eerder deze week nog een transferverbod opgelegd voor de komende transferperiode.
Malinwa is andermaal dominant in eigen huis
De Maneblussers begonnen ook nu weer uitstekend en al na zeven minuten maakte Schoofs er met een afgeweken schot 1-0 van. De thuisploeg was heer en meester maar op een schaarse counter moest Verrips na een kwartier toch eens redding brengen op een schuin schot van topschutter Henry. Aan de overzijde vergat een bedrijvige Storm om al vroegtijdig de wedstrijd te beslissen. Iets voorbij het halfuur was de dubbele voorsprong toch een feit voor KV Mechelen toen De Camargo een hoekschop voorbij Defourny kopte: 2-0. Op slag van rust werd het toch terug spannend toen de bezoekers een onterechte strafschop kregen, Schuster pakte het cadeautje dankbaar uit. Malinwa was nauwelijks aangeslagen want een minuut later was het verschil weer twee toen Nirisarike zijn eigen doelman vloerde. Halfweg leek KV zijn schaapjes weer op het droge te hebben.

De Camargo is de laatste weken in grote doen bij KV Mechelen.
Festival aan gemiste kansen brengt Mechelse zege niet in gevaar
Na de rust behield de thuisploeg gemakkelijk de controle en op het uur was het dicht bij een vierde treffer toen een prachtige vrije trap van Kaya op de kruising vloog. Een paar minuten later vond Engvall de goed keepende Defourny op zijn weg, zo creëerde Malinwa ook na de pauze voldoende kansen. Op twintig minuten van het einde kwam ook Van Cleemput dicht bij een doelpunt maar na een goede run besloot hij te wild over. Ook Kaya deed even later mee aan het gemiste kansenfestival door een licht gefloten strafschop binnen het bereik van Defourny te plaatsen. Uiteindelijk bleef het bij drie doelpunten voor de thuisploeg maar dat volstond ruimschoots om de ongeslagen reeks te verlengen naar zeventien(!) wedstrijden.
Scoreverloop:
1-0 (7') Schoofs, 2-0 (34') De Camargo, 2-1 (41') Schuster, 3-1 (43') own-goal Nirisarike

LEES OOK: Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

Pakt Malinwa ook de tweede periode?

Meest recent

Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

129
129
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

77
77
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

64
64
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

125
125
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

46
46
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

297
297
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

95
95
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

330
330
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

147
147
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

240
240
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

497
497
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

191
191
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

322
322
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

150
150
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

393
393
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

796
796
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

112
112
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

116
116
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

152
152
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

244
244
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

816
816
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

109
109
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

306
306
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

108
108

Meer sportnieuws