Bölöni haalt hard uit naar Wasilewski en Genk-speler

2278 stemmen
Bölöni haalt hard uit naar Wasilewski en Genk-speler

Laszlo Bölöni zit niet verlegen om een straffe uitspraak meer of minder. De coach van Antwerp uit in een interview opmerkelijke kritiek op gewezen Anderlecht-speler Marcin Wasilewski. Die brak in 2009 zijn been in de topper tegen Standard toen Bölöni trainer was van de Rouches.


En Bölöni heeft het niet echt voor de Pool. "Hij heeft een profiel dat ik haat. Als ik een speler van de tegenstander haat, is het omdat hij mij op de zenuwen werkt met zijn kwaliteiten. Als ik vandaag tegen Genk en Ruslan Malinovskyi speel, denkt ik: 'Putain, ik haat die kerel'. Met Wasilewski was het exact hetzelfde. Al was het bij hem ook omdat hij agressief was", verklaart de Roemeen in Sport/Foot Magazine.

"Soms heb je zo'n spelers nodig in je ploeg, maar als er één speler was die een schop verdiende, was het Wasilewski. Hij tackelde iedereen, hij ging over lijken. En bovendien speelde hij bij Anderlecht. Hij dacht dat hij zich alles kon permitteren. Hij was gewoon dat iedereen zijn voet terugtrok voor hem. Maar die dag kwam hij iemand tegen die zijn voet niet terugtrok."

🚀

Gaat Bölöni over de schreef?

Meest recent

'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

1
1
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

144
144
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

88
88
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

209
209
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

28
28
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

127
127
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

376
376
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

542
542
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

50
50
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

89
89
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

105
105
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

277
277
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

50
50
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

16
16
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

45
45
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

384
384
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

190
190
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

123
123
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

593
593
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

481
481
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

184
184
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

92
92
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

101
101
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

223
223
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

77
77

Meer sportnieuws