TRANSFERUURTJE: 'RSCA aast op Rode Duivel en denkt aan verrassende trainers'

396
TRANSFERUURTJE: 'RSCA aast op Rode Duivel en denkt aan verrassende trainers'

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus staat ook de winterse transfermarkt weer voor de deur. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op die wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het zijn drukke dagen bij Anderlecht, dat woensdag met Frank Arnesen zijn nieuwe technisch directeur voorstelde. De zoektocht naar een trainer blijft ondertussen verdergaan en er zijn opnieuw enkele opmerkelijke kandidaten opgenomen. Zo zouden ook Roberto Donadoni en Kasper Hjulmand (FC Nordsjaelland) in beeld zijn.

Ook de naam van Peter Bosz viel de voorbije dagen nadrukkelijk, maar voor de Nederlander lijkt Anderlecht geen prioriteit te zijn. Hij gaf in een interview aan in één van de vijf grote competities aan de slag te willen. Pas als dat niet lukt, wil hij andere aanbiedingen overwegen.

Verder zoekt Anderlecht ook naar nieuwe spelers en in januari zou het willen proberen om een Rode Duivel binnen te halen. Het wil een speler huren die momenteel weinig aan spelen toekomt bij zijn club. Eén van de namen die al geopperd wordt is Leander Dendoncker, die bij Wolverhampton niet doorbreekt.

Er zullen ook spelers moeten vertrekken en een voorname kandidaat voor een transfer is Knowledge Musona. De aanvaller kon zich nog niet doorzetten en kan mogelijk terugkeren naar Zuid-Afrika. Daar tonen Kaizer Chiefs en Mamelodi Sundowns interesse.

AA Gent staat op het punt om Lovre Kalinic te verliezen. De Kroaat werd woensdag in Engeland gesignaleerd en zou op het punt staan om naar Aston Villa te verkassen. De Engelse tweedeklasser zou zo'n 10 miljoen euro neertellen voor de doelman, een recordbedrag voor Gent.

BUITENLAND

Bij Real Madrid is Isco de voorbije maanden in ongenade geraakt en daardoor worden de geruchten over een vertrek alsmaar nadrukkelijker. Chelsea zou daarvan willen profiteren en de middenvelder naar Stamford Bridge willen lokken. Het zou daar maar liefst 75 miljoen euro veil voor hebben.

LEES OOK: Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Wie is de beste kandidaat-trainer voor Anderlecht?

Meest recent

Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

34
34
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

30
30
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

22
22
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

43
43
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

119
119
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

89
89
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

174
174
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

151
151
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

130
130
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

138
138
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

105
105
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

198
198
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

244
244
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

88
88
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

122
122
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

93
93
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

21
21
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

86
86
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

232
232
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

129
129
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

113
113
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1084
1084
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75

Meer sportnieuws