TRANSFERUURTJE: 'RSCA aast op Rode Duivel en denkt aan verrassende trainers'

396
TRANSFERUURTJE: 'RSCA aast op Rode Duivel en denkt aan verrassende trainers'

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus staat ook de winterse transfermarkt weer voor de deur. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op die wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het zijn drukke dagen bij Anderlecht, dat woensdag met Frank Arnesen zijn nieuwe technisch directeur voorstelde. De zoektocht naar een trainer blijft ondertussen verdergaan en er zijn opnieuw enkele opmerkelijke kandidaten opgenomen. Zo zouden ook Roberto Donadoni en Kasper Hjulmand (FC Nordsjaelland) in beeld zijn.

Ook de naam van Peter Bosz viel de voorbije dagen nadrukkelijk, maar voor de Nederlander lijkt Anderlecht geen prioriteit te zijn. Hij gaf in een interview aan in één van de vijf grote competities aan de slag te willen. Pas als dat niet lukt, wil hij andere aanbiedingen overwegen.

Verder zoekt Anderlecht ook naar nieuwe spelers en in januari zou het willen proberen om een Rode Duivel binnen te halen. Het wil een speler huren die momenteel weinig aan spelen toekomt bij zijn club. Eén van de namen die al geopperd wordt is Leander Dendoncker, die bij Wolverhampton niet doorbreekt.

Er zullen ook spelers moeten vertrekken en een voorname kandidaat voor een transfer is Knowledge Musona. De aanvaller kon zich nog niet doorzetten en kan mogelijk terugkeren naar Zuid-Afrika. Daar tonen Kaizer Chiefs en Mamelodi Sundowns interesse.

AA Gent staat op het punt om Lovre Kalinic te verliezen. De Kroaat werd woensdag in Engeland gesignaleerd en zou op het punt staan om naar Aston Villa te verkassen. De Engelse tweedeklasser zou zo'n 10 miljoen euro neertellen voor de doelman, een recordbedrag voor Gent.

BUITENLAND

Bij Real Madrid is Isco de voorbije maanden in ongenade geraakt en daardoor worden de geruchten over een vertrek alsmaar nadrukkelijker. Chelsea zou daarvan willen profiteren en de middenvelder naar Stamford Bridge willen lokken. Het zou daar maar liefst 75 miljoen euro veil voor hebben.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Wie is de beste kandidaat-trainer voor Anderlecht?

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

92
92
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

88
88
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

163
163
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

129
129
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

175
175
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

297
297
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

133
133
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

155
155
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

139
139
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

120
120
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

70
70
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

42
42
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

194
194
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

124
124
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

58
58
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

71
71
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

32
32
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

305
305
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

83
83
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

132
132
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

111
111
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

115
115
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

120
120
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

355
355

Meer sportnieuws