TRANSFERUURTJE: 'RSCA aast op Rode Duivel en denkt aan verrassende trainers'

396 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA aast op Rode Duivel en denkt aan verrassende trainers'

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus staat ook de winterse transfermarkt weer voor de deur. Heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn dan ook al concreet bezig met de voorbereiding op die wintermercato en dat zorgt weer voor tal van interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het zijn drukke dagen bij Anderlecht, dat woensdag met Frank Arnesen zijn nieuwe technisch directeur voorstelde. De zoektocht naar een trainer blijft ondertussen verdergaan en er zijn opnieuw enkele opmerkelijke kandidaten opgenomen. Zo zouden ook Roberto Donadoni en Kasper Hjulmand (FC Nordsjaelland) in beeld zijn.

Ook de naam van Peter Bosz viel de voorbije dagen nadrukkelijk, maar voor de Nederlander lijkt Anderlecht geen prioriteit te zijn. Hij gaf in een interview aan in één van de vijf grote competities aan de slag te willen. Pas als dat niet lukt, wil hij andere aanbiedingen overwegen.

Verder zoekt Anderlecht ook naar nieuwe spelers en in januari zou het willen proberen om een Rode Duivel binnen te halen. Het wil een speler huren die momenteel weinig aan spelen toekomt bij zijn club. Eén van de namen die al geopperd wordt is Leander Dendoncker, die bij Wolverhampton niet doorbreekt.

Er zullen ook spelers moeten vertrekken en een voorname kandidaat voor een transfer is Knowledge Musona. De aanvaller kon zich nog niet doorzetten en kan mogelijk terugkeren naar Zuid-Afrika. Daar tonen Kaizer Chiefs en Mamelodi Sundowns interesse.

AA Gent staat op het punt om Lovre Kalinic te verliezen. De Kroaat werd woensdag in Engeland gesignaleerd en zou op het punt staan om naar Aston Villa te verkassen. De Engelse tweedeklasser zou zo'n 10 miljoen euro neertellen voor de doelman, een recordbedrag voor Gent.

BUITENLAND

Bij Real Madrid is Isco de voorbije maanden in ongenade geraakt en daardoor worden de geruchten over een vertrek alsmaar nadrukkelijker. Chelsea zou daarvan willen profiteren en de middenvelder naar Stamford Bridge willen lokken. Het zou daar maar liefst 75 miljoen euro veil voor hebben.

LEES OOK: 'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Wie is de beste kandidaat-trainer voor Anderlecht?

Meest recent

Hans Vanaken ontroert iedereen: één beeld blijft hangen

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

9
9
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

21
21
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

8
8
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

158
158
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

185
185
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

42
42
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

151
151
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

732
732
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

143
143
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

108
108
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

46
46
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

123
123
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

159
159
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

142
142
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

1003
1003
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

442
442
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

140
140
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

902
902
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

488
488
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

538
538
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

479
479
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

141
141
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

559
559
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

130
130

Meer sportnieuws