Westerlo kan opnieuw niet winnen en moet vrezen voor play-downs

door
Westerlo kan opnieuw niet winnen en moet vrezen voor play-downs

Bob Peeters en Westerlo zijn het winnen wat verleerd de laatste weken. De Kemphanen waren op bezoek bij Tubeke wel de bovenliggende partij maar konden die dominantie niet omzetten in doelpunten. Zo blijft Westerlo voorlopig veroordeeld tot de play-downs.

Tubeke stond voorlopig nog altijd laatste in de Proximus League. De Waalse ploeg nam wel een betere start in de tweede competitiehelft en parkeerde voorlopig op een vijfde plaats. Tegenstander Westerlo vocht een intens duel uit met Lommel om de play-downs te vermijden. Mits een zege vanavond deden Bob Peeters en co een prima zaak. In de eerste helft waren de beste kansen ook voor de Kemphanen via Buyl en Gboho, Defourny was echter in goede doen. Halfweg stond het nog 0-0 in het Stade Leburton.
Vlak na de pauze mikte Gboho naar de benedenhoek, Defourny pakte opnieuw uit met een uitstekende redding. Iets voorbij het uur kreeg ook de thuisploeg eens een kans, maar het afgeweken schot vloog naast de kooi van een voor de rest werkloze Van Langendonck. Ondanks veel goede wil van de bezoekers bleef het onmondig in de zone van de waarheid, Abrahams miste in het slot nog een unieke kans. Uiteindelijk bleef het bij een 0-0 stand en daar schiet geen van beide ploegen veel mee op.

Haalt Westerlo nog Play-Off II?

Meest recent

'Contacten lopen: transfer Stroeykens op de valreep'

RSC Anderlecht hoopt in het uiterste slot van de zomermercato nog een spits op de kop te tikken. ...

99
99
'Lammens trekt grote ogen: schoktransfer bij United'

Senne Lammens gaat vanaf komend weekend strijden voor een basisplaats bij Manchester United. En ...

85
85
'Club Brugge lacht tanden bloot: nieuwe megatransfer'

Over het algemeen heeft Club Brugge een geslaagde transferperiode achter de rug, al werd het wel een ...

420
420
'Houding Courtois zorgt voor verbazing bij Duivels'

De Rode Duivels nemen het zondagavond op tegen Kazachstan. Of Thibaut Courtois dan meer in actie zal ...

317
317
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenslag Anderlecht, vuurwerk Antwerp en KVM'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

340
340
Knaltransfer na Saudische jackpot? Matteo Dams reageert

Matteo Dams verraste vriend en vijand door op jonge leeftijd naar Saudi-Arabië te trekken. De ...

189
189
‘Einde verhaal: Carrasco incasseert genadeslag'

Yannick Carrasco is volledig uit beeld verdwenen bij de Belgische nationale ploeg. Onder Domenico ...

116
116
‘Overmars haalt uit: straffe dubbelslag Antwerp rond’

Het zijn nog drukke dagen op het slot van de zomermercato voor Royal Antwerp FC. Marc Overmars staat ...

449
449
'Standard verrast met oude bekende Club Brugge én Genk'

Standard Luik is nog niet klaar op de zomermercato. De Rouches zitten in een woelige periode waar ...

376
376
‘KV Mechelen gaat hard: vervanger Schoofs is binnen’

KV Mechelen gaat hard op het slot van de zomermercato. Malinwa zag met Rob Schoofs een belangrijke ...

218
218
‘Garcia zwiert deze Duivel genadeloos in de vuilbak’

De Rode Duivels nemen het namens de WK-kwalificatiewedstrijden op tegen Kazachstan. Liechtenstein ...

437
437
'Twaalf clubs polsten bij KRC Genk: recorddeal in de maak'

Bij KRC Genk gaat Dimitri De Condé nog een miljoenendeal afronden. De Limburgers gaan een van ...

303
303
Comeback Tom Waes zwaar overschaduwd door vraagtekens

Tom Waes heeft zijn comeback op de Vlaamse televisie allerminst gemist. Eén van de ...

131
131
Belgische Eredivisie-smaakmaker gewild: "Veel telefoontjes"

Het kan soms snel gaan in het voetbal. Vraag dat maar aan Jari De Busser. De Belgische doelman deed ...

59
59
'Transferbommetje dreigt rond Bart Verbruggen'

RSC Anderlecht won de afgelopen jaren geen prijzen, maar wist wel heel wat spelers te laten ...

296
296
Garcia op ramkoers: blunder met Vanaken in de maak

Hans Vanaken bewees tegen Liechtenstein opnieuw zijn waarde: rust, inzicht en een natuurlijke klik ...

1457
1457
Volgende knaltransfer Club Brugge: "Bundesliga!"

Club Brugge is goed aan het seizoen begonnen door zich vooral te plaatsen voor de League Phase in de ...

854
854
Terugkeer naar het Lotto Park: Anderlecht in extase

RSC Anderlecht heeft een van de beste jeugdopleidingen van Europa. Een indrukwekkend lijstje dat ...

304
304
Genk misloopt monsterbedrag: deal op de valreep geklapt

Bij KRC Genk rinkelde de kassa weer stevig. Head of Football Dimitri De Condé verkocht al ...

453
453
Explosieve situatie Anderlecht: twee dossiers op kookpunt

RSC Anderlecht heeft geld nodig en zal de komende mercato’s moeten verkopen. Jan-Carlo Simic ...

448
448
'Garcia wisselt: deze elf aan de aftrap tegen Kazachstan'

De Rode Duivels spelen vandaag in het Lotto Park tegen Kazachstan. Rudi Garcia kondigde al aan dat ...

482
482
Pijnlijke klap: Anderlecht grijpt naast miljoenenregen

In een zoektocht naar geld moest RSC Anderlecht Kasper Dolberg verkopen. Sportief een enorm verlies, ...

598
598
'Carrasco krijgt alsnog zijn knaltransfer'

Bij de Rode Duivels is er deze maand opnieuw geen spoor van Yannick Carrasco. De flankaanvaller is ...

183
183
'Club Brugge krijgt nieuws over vertrek Nilsson'

Een dik jaar geleden legde Club Brugge nog 6,5 miljoen euro op tafel om Gustaf Nilsson weg te kapen ...

564
564
Eerste stunt in Croky Cup een feit: 2 profclubs sneuvelen

Er wordt dit weekend niet gevoetbald in de Challenger Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

345
345

Meer sportnieuws