Ook OHL krijgt de Mechelse sneltrein niet gestopt

317 stemmen
Ook OHL krijgt de Mechelse sneltrein niet gestopt

Met sprekend gemak heeft KV Mechelen de reeks naar vijftien wedstrijden zonder nederlagen verlengd. Malinwa was heer en meester op het veld van OHL en springt voorlopig naar de koppositie in de tweede periode. Voor de ploeg van Nigel Pearson komen de play-downs akelig dichtbij.

KV Mechelen pakte reeds de eerste periodetitel en stond in de tweede competitiehelft voorlopig op een tweede plek. Malinwa kon vanavond wat druk zetten op leider Beerschot Wilrijk door te gaan winnen op het veld van OHL. De troepen van Nigel Pearson staan voorlopig op een bedenkelijke zesde plaats en lijken te gaan strijden in de Play-Downs. Wil OHL alsnog deze vervelende nacompetitie vermijden, dan moet het al een straffe reeks neerzetten.
Malinwa start als een sneltrein maar moet halfweg OHL naast zich dulden
Ook nu weer ging de Rood-Gele machine als een sneltrein van start. Na amper vier minuten spelen kopte De Camargo een voorzet van Storm tegen de netten, Malinwa meteen op rozen. De bezoekers vergaten nadien om de wedstrijd vroegtijdig dood te maken en aan de overzijde had Verrips een prima redding in huis op een volley van Maertens. Op het halfuur kwam OHL verrassend op gelijke hoogte toen Hirst een rebound kon benutten na een schot van Myny. In een geanimeerd slotkwartier werd Hubert nog van het veld gestuurd met een tweede gele kaart, zo moesten de Leuvenaars nog ruim een helft met een man minder verder. Halfweg hingen de bordjes gelijk aan Den Dreef.

De Camargo is in grote doen de laatste weken en scoorde opnieuw de openingstreffer.
Swinkels wordt even ti-ta-tovenaar
Met een man meer nam KV Mechelen ook na de pauze het initiatief en dat loonde meteen, na amper vier minuten spelen tikte notabene centrale verdediger Swinkels de bal na een knappe actie voorbij een kansloze Henkinet: 1-2 voor de bezoekers. Malinwa wou de partij snel definitief beslissen en niet veel later trof Engvall de lat. De derde goal viel uiteindelijk iets voorbij het uur toen De Camargo zijn tweede van de avond aantekende: 1-3 en het pleit leek beslecht. Invaller Tainmont en opnieuw Swinkels misten nog grote kansen op een vierde treffer. Een moedig OHL ging in het slotkwartier nog op zoek naar de aansluitingstreffer maar slaagde daar niet meer in. Zo is KV Mechelen nu al vijftien wedstrijden (!) ongeslagen.
Scoreverloop:
0-1 (4') De Camargo, 1-1 (31') Hirst, 1-2 (49') Swinkels, 1-3 (61') De Camargo
Bijzonderheid:
Hubert (OHL) moet van het veld met een tweede gele kaart. (42')

LEES OOK: ‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Pakt Malinwa ook periodetitel 2?

Meest recent

Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

2
2
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

51
51
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

24
24
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

147
147
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

80
80
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

173
173
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

159
159
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

208
208
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

89
89
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

202
202
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

913
913
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

399
399
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

218
218
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

234
234
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

388
388
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

324
324
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

69
69
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

283
283
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

360
360
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

486
486
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

228
228
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

386
386
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

210
210
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

174
174
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

364
364

Meer sportnieuws