Ook OHL krijgt de Mechelse sneltrein niet gestopt

door
Ook OHL krijgt de Mechelse sneltrein niet gestopt

Met sprekend gemak heeft KV Mechelen de reeks naar vijftien wedstrijden zonder nederlagen verlengd. Malinwa was heer en meester op het veld van OHL en springt voorlopig naar de koppositie in de tweede periode. Voor de ploeg van Nigel Pearson komen de play-downs akelig dichtbij.

KV Mechelen pakte reeds de eerste periodetitel en stond in de tweede competitiehelft voorlopig op een tweede plek. Malinwa kon vanavond wat druk zetten op leider Beerschot Wilrijk door te gaan winnen op het veld van OHL. De troepen van Nigel Pearson staan voorlopig op een bedenkelijke zesde plaats en lijken te gaan strijden in de Play-Downs. Wil OHL alsnog deze vervelende nacompetitie vermijden, dan moet het al een straffe reeks neerzetten.
Malinwa start als een sneltrein maar moet halfweg OHL naast zich dulden
Ook nu weer ging de Rood-Gele machine als een sneltrein van start. Na amper vier minuten spelen kopte De Camargo een voorzet van Storm tegen de netten, Malinwa meteen op rozen. De bezoekers vergaten nadien om de wedstrijd vroegtijdig dood te maken en aan de overzijde had Verrips een prima redding in huis op een volley van Maertens. Op het halfuur kwam OHL verrassend op gelijke hoogte toen Hirst een rebound kon benutten na een schot van Myny. In een geanimeerd slotkwartier werd Hubert nog van het veld gestuurd met een tweede gele kaart, zo moesten de Leuvenaars nog ruim een helft met een man minder verder. Halfweg hingen de bordjes gelijk aan Den Dreef.

De Camargo is in grote doen de laatste weken en scoorde opnieuw de openingstreffer.
Swinkels wordt even ti-ta-tovenaar
Met een man meer nam KV Mechelen ook na de pauze het initiatief en dat loonde meteen, na amper vier minuten spelen tikte notabene centrale verdediger Swinkels de bal na een knappe actie voorbij een kansloze Henkinet: 1-2 voor de bezoekers. Malinwa wou de partij snel definitief beslissen en niet veel later trof Engvall de lat. De derde goal viel uiteindelijk iets voorbij het uur toen De Camargo zijn tweede van de avond aantekende: 1-3 en het pleit leek beslecht. Invaller Tainmont en opnieuw Swinkels misten nog grote kansen op een vierde treffer. Een moedig OHL ging in het slotkwartier nog op zoek naar de aansluitingstreffer maar slaagde daar niet meer in. Zo is KV Mechelen nu al vijftien wedstrijden (!) ongeslagen.
Scoreverloop:
0-1 (4') De Camargo, 1-1 (31') Hirst, 1-2 (49') Swinkels, 1-3 (61') De Camargo
Bijzonderheid:
Hubert (OHL) moet van het veld met een tweede gele kaart. (42')

LEES OOK: Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Pakt Malinwa ook periodetitel 2?

Meest recent

'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

92
92
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

12
12
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

4
4
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

30
30
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

55
55
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

82
82
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

89
89
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

68
68
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

236
236
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

284
284
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

308
308
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

45
45
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

130
130
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

204
204
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

290
290
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

69
69
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

68
68
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

271
271
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

415
415
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

380
380
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

279
279
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

448
448
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

237
237
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

300
300
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

187
187

Meer sportnieuws