Ook OHL krijgt de Mechelse sneltrein niet gestopt

317
Ook OHL krijgt de Mechelse sneltrein niet gestopt

Met sprekend gemak heeft KV Mechelen de reeks naar vijftien wedstrijden zonder nederlagen verlengd. Malinwa was heer en meester op het veld van OHL en springt voorlopig naar de koppositie in de tweede periode. Voor de ploeg van Nigel Pearson komen de play-downs akelig dichtbij.

KV Mechelen pakte reeds de eerste periodetitel en stond in de tweede competitiehelft voorlopig op een tweede plek. Malinwa kon vanavond wat druk zetten op leider Beerschot Wilrijk door te gaan winnen op het veld van OHL. De troepen van Nigel Pearson staan voorlopig op een bedenkelijke zesde plaats en lijken te gaan strijden in de Play-Downs. Wil OHL alsnog deze vervelende nacompetitie vermijden, dan moet het al een straffe reeks neerzetten.
Malinwa start als een sneltrein maar moet halfweg OHL naast zich dulden
Ook nu weer ging de Rood-Gele machine als een sneltrein van start. Na amper vier minuten spelen kopte De Camargo een voorzet van Storm tegen de netten, Malinwa meteen op rozen. De bezoekers vergaten nadien om de wedstrijd vroegtijdig dood te maken en aan de overzijde had Verrips een prima redding in huis op een volley van Maertens. Op het halfuur kwam OHL verrassend op gelijke hoogte toen Hirst een rebound kon benutten na een schot van Myny. In een geanimeerd slotkwartier werd Hubert nog van het veld gestuurd met een tweede gele kaart, zo moesten de Leuvenaars nog ruim een helft met een man minder verder. Halfweg hingen de bordjes gelijk aan Den Dreef.

De Camargo is in grote doen de laatste weken en scoorde opnieuw de openingstreffer.
Swinkels wordt even ti-ta-tovenaar
Met een man meer nam KV Mechelen ook na de pauze het initiatief en dat loonde meteen, na amper vier minuten spelen tikte notabene centrale verdediger Swinkels de bal na een knappe actie voorbij een kansloze Henkinet: 1-2 voor de bezoekers. Malinwa wou de partij snel definitief beslissen en niet veel later trof Engvall de lat. De derde goal viel uiteindelijk iets voorbij het uur toen De Camargo zijn tweede van de avond aantekende: 1-3 en het pleit leek beslecht. Invaller Tainmont en opnieuw Swinkels misten nog grote kansen op een vierde treffer. Een moedig OHL ging in het slotkwartier nog op zoek naar de aansluitingstreffer maar slaagde daar niet meer in. Zo is KV Mechelen nu al vijftien wedstrijden (!) ongeslagen.
Scoreverloop:
0-1 (4') De Camargo, 1-1 (31') Hirst, 1-2 (49') Swinkels, 1-3 (61') De Camargo
Bijzonderheid:
Hubert (OHL) moet van het veld met een tweede gele kaart. (42')

LEES OOK: 'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

Pakt Malinwa ook periodetitel 2?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

97
97
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

239
239
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

156
156
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

180
180
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

45
45
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

240
240
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

92
92
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

35
35
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

104
104
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

37
37
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

127
127
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

270
270
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

86
86
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws