Ook OHL krijgt de Mechelse sneltrein niet gestopt

door
Ook OHL krijgt de Mechelse sneltrein niet gestopt

Met sprekend gemak heeft KV Mechelen de reeks naar vijftien wedstrijden zonder nederlagen verlengd. Malinwa was heer en meester op het veld van OHL en springt voorlopig naar de koppositie in de tweede periode. Voor de ploeg van Nigel Pearson komen de play-downs akelig dichtbij.

KV Mechelen pakte reeds de eerste periodetitel en stond in de tweede competitiehelft voorlopig op een tweede plek. Malinwa kon vanavond wat druk zetten op leider Beerschot Wilrijk door te gaan winnen op het veld van OHL. De troepen van Nigel Pearson staan voorlopig op een bedenkelijke zesde plaats en lijken te gaan strijden in de Play-Downs. Wil OHL alsnog deze vervelende nacompetitie vermijden, dan moet het al een straffe reeks neerzetten.
Malinwa start als een sneltrein maar moet halfweg OHL naast zich dulden
Ook nu weer ging de Rood-Gele machine als een sneltrein van start. Na amper vier minuten spelen kopte De Camargo een voorzet van Storm tegen de netten, Malinwa meteen op rozen. De bezoekers vergaten nadien om de wedstrijd vroegtijdig dood te maken en aan de overzijde had Verrips een prima redding in huis op een volley van Maertens. Op het halfuur kwam OHL verrassend op gelijke hoogte toen Hirst een rebound kon benutten na een schot van Myny. In een geanimeerd slotkwartier werd Hubert nog van het veld gestuurd met een tweede gele kaart, zo moesten de Leuvenaars nog ruim een helft met een man minder verder. Halfweg hingen de bordjes gelijk aan Den Dreef.

De Camargo is in grote doen de laatste weken en scoorde opnieuw de openingstreffer.
Swinkels wordt even ti-ta-tovenaar
Met een man meer nam KV Mechelen ook na de pauze het initiatief en dat loonde meteen, na amper vier minuten spelen tikte notabene centrale verdediger Swinkels de bal na een knappe actie voorbij een kansloze Henkinet: 1-2 voor de bezoekers. Malinwa wou de partij snel definitief beslissen en niet veel later trof Engvall de lat. De derde goal viel uiteindelijk iets voorbij het uur toen De Camargo zijn tweede van de avond aantekende: 1-3 en het pleit leek beslecht. Invaller Tainmont en opnieuw Swinkels misten nog grote kansen op een vierde treffer. Een moedig OHL ging in het slotkwartier nog op zoek naar de aansluitingstreffer maar slaagde daar niet meer in. Zo is KV Mechelen nu al vijftien wedstrijden (!) ongeslagen.
Scoreverloop:
0-1 (4') De Camargo, 1-1 (31') Hirst, 1-2 (49') Swinkels, 1-3 (61') De Camargo
Bijzonderheid:
Hubert (OHL) moet van het veld met een tweede gele kaart. (42')

LEES OOK: De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Raman spreekt over einde carrière en haalt uit
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit
314

Pakt Malinwa ook periodetitel 2?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

7
7
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

48
48
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

16
16
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

59
59
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

111
111
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

111
111
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

91
91
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

142
142
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

260
260
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

17
17
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

423
423
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

719
719
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

151
151
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

22
22
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

100
100
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

94
94
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

120
120
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

488
488
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

295
295
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

142
142
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

120
120
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

451
451
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

652
652
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

334
334
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

149
149

Meer sportnieuws