Ook OHL krijgt de Mechelse sneltrein niet gestopt

317
Ook OHL krijgt de Mechelse sneltrein niet gestopt

Met sprekend gemak heeft KV Mechelen de reeks naar vijftien wedstrijden zonder nederlagen verlengd. Malinwa was heer en meester op het veld van OHL en springt voorlopig naar de koppositie in de tweede periode. Voor de ploeg van Nigel Pearson komen de play-downs akelig dichtbij.

KV Mechelen pakte reeds de eerste periodetitel en stond in de tweede competitiehelft voorlopig op een tweede plek. Malinwa kon vanavond wat druk zetten op leider Beerschot Wilrijk door te gaan winnen op het veld van OHL. De troepen van Nigel Pearson staan voorlopig op een bedenkelijke zesde plaats en lijken te gaan strijden in de Play-Downs. Wil OHL alsnog deze vervelende nacompetitie vermijden, dan moet het al een straffe reeks neerzetten.
Malinwa start als een sneltrein maar moet halfweg OHL naast zich dulden
Ook nu weer ging de Rood-Gele machine als een sneltrein van start. Na amper vier minuten spelen kopte De Camargo een voorzet van Storm tegen de netten, Malinwa meteen op rozen. De bezoekers vergaten nadien om de wedstrijd vroegtijdig dood te maken en aan de overzijde had Verrips een prima redding in huis op een volley van Maertens. Op het halfuur kwam OHL verrassend op gelijke hoogte toen Hirst een rebound kon benutten na een schot van Myny. In een geanimeerd slotkwartier werd Hubert nog van het veld gestuurd met een tweede gele kaart, zo moesten de Leuvenaars nog ruim een helft met een man minder verder. Halfweg hingen de bordjes gelijk aan Den Dreef.

De Camargo is in grote doen de laatste weken en scoorde opnieuw de openingstreffer.
Swinkels wordt even ti-ta-tovenaar
Met een man meer nam KV Mechelen ook na de pauze het initiatief en dat loonde meteen, na amper vier minuten spelen tikte notabene centrale verdediger Swinkels de bal na een knappe actie voorbij een kansloze Henkinet: 1-2 voor de bezoekers. Malinwa wou de partij snel definitief beslissen en niet veel later trof Engvall de lat. De derde goal viel uiteindelijk iets voorbij het uur toen De Camargo zijn tweede van de avond aantekende: 1-3 en het pleit leek beslecht. Invaller Tainmont en opnieuw Swinkels misten nog grote kansen op een vierde treffer. Een moedig OHL ging in het slotkwartier nog op zoek naar de aansluitingstreffer maar slaagde daar niet meer in. Zo is KV Mechelen nu al vijftien wedstrijden (!) ongeslagen.
Scoreverloop:
0-1 (4') De Camargo, 1-1 (31') Hirst, 1-2 (49') Swinkels, 1-3 (61') De Camargo
Bijzonderheid:
Hubert (OHL) moet van het veld met een tweede gele kaart. (42')

LEES OOK: 'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

Pakt Malinwa ook periodetitel 2?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

57
57
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

24
24
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

17
17
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

107
107
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

27
27
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

49
49
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

30
30
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

167
167
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

42
42
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

191
191
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

119
119
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

73
73
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

208
208
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

193
193
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

250
250
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

143
143
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

229
229
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

265
265
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

307
307
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

256
256
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

333
333
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

511
511
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

237
237

Meer sportnieuws