'Barcelona en Real Madrid strijden om twee Braziliaanse toptalenten'

door
'Barcelona en Real Madrid strijden om twee Braziliaanse toptalenten'

FC Barcelona en Real Madrid staan er stilaan om bekend om heel wat Braziliaanse talenten richting Spanje te lokken. Spelers als Neymar, Arthur, Vinicius of Marcelo zijn maar enkele voorbeelden van talenten die uiteindelijk heel Europa wisten te veroveren. Ook nu lijken beide ploegen opnieuw geïnteresseerd te zijn in twee Braziliaanse goudhaantjes. 


Volgens Fichajes zullen Real Madrid en FC Barcelona in januari gaan strijden om Rondinelli da Silva en José Aldo. Eerstgenoemde is een 19-jarige aanvaller van Gremio, welke actief is voor het U20-elftal van de Goddelijke Kanaries. José Aldo is een 20-jarige middenvelder van de Braziliaanse eersteklasser Internacional. Het is nog niet bekend welk bedrag beide clubs willen vangen voor hun goudhaantjes. 

"Beide clubs zijn geïnteresseerd in de diensten van Rondinelli en Aldo. Maar concrete informatie kunnen we nog niet meegeven, daar moeten de clubs maar zien uit te komen", aldus de vertegenwoordiger van het Braziliaanse U20-elftal Jorge Machado.

LEES OOK: 'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Beide clubs zouden beter inzetten op eigen jeugd.

Meest recent

'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

46
46
Noa Lang zorgt voor groot mysterie met korte boodschap

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

11
11
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

59
59
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

33
33
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

98
98
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

106
106
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

143
143
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

125
125
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

56
56
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

76
76
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

201
201
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

315
315
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

154
154
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

88
88
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

35
35
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

423
423
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

66
66
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

171
171
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

497
497
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

330
330
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

115
115
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

103
103
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

292
292
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

437
437
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

199
199

Meer sportnieuws