'Interesse Nakamba neemt toe, Club vraagt enorm bedrag'

door
'Interesse Nakamba neemt toe, Club vraagt enorm bedrag'

Marvelous Nakamba was vorig seizoen een absolute steunpilaar bij Club Brugge en had een groot aandeel in de landstitel. Door blessureleed zag hij de start van de huidige jaargang echter in rook opgaan. Maar de voorbije weken was hij opnieuw basisspeler en ging zijn niveau in stijgende lijn.  


De goede prestaties van de middenvelder hebben inmiddels ook de interesse vanuit het buitenland gelokt. Volgens Tuttosport heeft Torino de Zimbabwaan immers op de verlanglijst gezet. De tweede grootste club uit Turijn staat momenteel slechts tiende in de Serie A en kan dus wel wat versterking gebruiken.  

Een transfer tijdens de winter lijkt echter uitgesloten. Torino zit namelijk al aan het maximum-aantal van niet-EU spelers. Bovendien lijkt Blauw-Zwart niet van plan om in januari sterkhouders te laten gaan. Tutto Calcio News maakt wel gewag van een transfersom van zo'n 12 miljoen euro. Niet slecht, wetende dat Club in 2017 'slechts' een slordige 3 miljoen euro aan Vitesse betaalde om Nakamba binnen te halen. 

UPDATE 27/11
De Italiaanse interesse voor Nakamba neemt steeds grotere proporties aan. Calciomercato weet namelijk dat naast Torino ook Fiorentina aast op de middenvelder van Club Brugge. Het Italiaanse medium weet echter dat blauw-zwart op zo'n 15 miljoen euro rekent bij een eventuele verkoop. Torino zou het daarom moeten afleggen tegen La Viola volgens de website. 

LEES OOK: Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Is Nakamba 15 miljoen euro waard?

Meest recent

Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

20
20
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

60
60
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

366
366
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

78
78
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

188
188
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

480
480
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

23
23
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

24
24
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

520
520
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

193
193
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

57
57
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

79
79
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

193
193
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

78
78
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

134
134
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

755
755
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

194
194
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

101
101
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

333
333
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

319
319
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

281
281
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

277
277
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

759
759
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

434
434
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

376
376

Meer sportnieuws