'Interesse Nakamba neemt toe, Club vraagt enorm bedrag'

431
'Interesse Nakamba neemt toe, Club vraagt enorm bedrag'

Marvelous Nakamba was vorig seizoen een absolute steunpilaar bij Club Brugge en had een groot aandeel in de landstitel. Door blessureleed zag hij de start van de huidige jaargang echter in rook opgaan. Maar de voorbije weken was hij opnieuw basisspeler en ging zijn niveau in stijgende lijn.  


De goede prestaties van de middenvelder hebben inmiddels ook de interesse vanuit het buitenland gelokt. Volgens Tuttosport heeft Torino de Zimbabwaan immers op de verlanglijst gezet. De tweede grootste club uit Turijn staat momenteel slechts tiende in de Serie A en kan dus wel wat versterking gebruiken.  

Een transfer tijdens de winter lijkt echter uitgesloten. Torino zit namelijk al aan het maximum-aantal van niet-EU spelers. Bovendien lijkt Blauw-Zwart niet van plan om in januari sterkhouders te laten gaan. Tutto Calcio News maakt wel gewag van een transfersom van zo'n 12 miljoen euro. Niet slecht, wetende dat Club in 2017 'slechts' een slordige 3 miljoen euro aan Vitesse betaalde om Nakamba binnen te halen. 

UPDATE 27/11
De Italiaanse interesse voor Nakamba neemt steeds grotere proporties aan. Calciomercato weet namelijk dat naast Torino ook Fiorentina aast op de middenvelder van Club Brugge. Het Italiaanse medium weet echter dat blauw-zwart op zo'n 15 miljoen euro rekent bij een eventuele verkoop. Torino zou het daarom moeten afleggen tegen La Viola volgens de website. 

LEES OOK: Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Is Nakamba 15 miljoen euro waard?

Meest recent

'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

1
1
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

43
43
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht eindelijk bekend?

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

31
31
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

45
45
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

36
36
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

20
20
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

53
53
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

192
192
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

29
29
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

45
45
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

21
21
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

104
104
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

56
56
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

195
195
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

67
67
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

184
184
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

29
29
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

84
84
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

949
949
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

53
53
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

170
170
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

954
954
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

50
50
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

24
24
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

156
156

Meer sportnieuws