'Interesse Nakamba neemt toe, Club vraagt enorm bedrag'

door
'Interesse Nakamba neemt toe, Club vraagt enorm bedrag'

Marvelous Nakamba was vorig seizoen een absolute steunpilaar bij Club Brugge en had een groot aandeel in de landstitel. Door blessureleed zag hij de start van de huidige jaargang echter in rook opgaan. Maar de voorbije weken was hij opnieuw basisspeler en ging zijn niveau in stijgende lijn.  


De goede prestaties van de middenvelder hebben inmiddels ook de interesse vanuit het buitenland gelokt. Volgens Tuttosport heeft Torino de Zimbabwaan immers op de verlanglijst gezet. De tweede grootste club uit Turijn staat momenteel slechts tiende in de Serie A en kan dus wel wat versterking gebruiken.  

Een transfer tijdens de winter lijkt echter uitgesloten. Torino zit namelijk al aan het maximum-aantal van niet-EU spelers. Bovendien lijkt Blauw-Zwart niet van plan om in januari sterkhouders te laten gaan. Tutto Calcio News maakt wel gewag van een transfersom van zo'n 12 miljoen euro. Niet slecht, wetende dat Club in 2017 'slechts' een slordige 3 miljoen euro aan Vitesse betaalde om Nakamba binnen te halen. 

UPDATE 27/11
De Italiaanse interesse voor Nakamba neemt steeds grotere proporties aan. Calciomercato weet namelijk dat naast Torino ook Fiorentina aast op de middenvelder van Club Brugge. Het Italiaanse medium weet echter dat blauw-zwart op zo'n 15 miljoen euro rekent bij een eventuele verkoop. Torino zou het daarom moeten afleggen tegen La Viola volgens de website. 

LEES OOK: Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Is Nakamba 15 miljoen euro waard?

Meest recent

Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

5
5
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

11
11
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

60
60
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

206
206
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

135
135
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

91
91
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

253
253
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

147
147
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

271
271
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

141
141
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

78
78
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

584
584
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

261
261
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

654
654
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

453
453
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

291
291
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

173
173
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

132
132
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

117
117
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

101
101
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

72
72
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

175
175
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

188
188
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

404
404
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

122
122

Meer sportnieuws