'Nigeriaanse spits kan naar Jupiler Pro League'

door
'Nigeriaanse spits kan naar Jupiler Pro League'

Speelt er weldra een extra Nigeriaanse aanvaller in de Belgische competitie? Die kans bestaat, want één speler heeft interesse gelokt.


De 23-jarige Tunde Adeniji geniet volgens All Nigeria Soccer interesse van ploegen uit België, Rusland en Israël. De spits komt momenteel uit voor FC Atyrau, dat in Kazachstan speelt.

De aanvaller kwam in januari voor 300.000 euro over van Levski Sofia en speelde tot dusver dertig competitiewedstrijden. Daarin scoorde hij acht goals en gaf hij vier assists.

POLL: Zou hij een meerwaarde zijn voor de Jupiler Pro League?

Meest recent

Titelstrijd nadert climax: dít geeft doorslag bij gelijke punten

Nog twee speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League zitten erop. Met ...

52
52
Degryse pakt Anderlecht-trio aan: "Hij loopt er maar bij"

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd om zich op gepaste wijze te herpakken na de verloren ...

91
91
'De Bruyne geeft groen licht: contractdetails al gelekt'

Kevin De Bruyne krijgt komend weekend in de finale van de FA Cup een uitgelezen kans om Manchester ...

211
211
4 op 10 - grote zondebok bij kwakkelend KRC Genk

KRC Genk is nu ook mathematisch uitgeteld voor de landstitel. De Limburgers verloren zondag ook op ...

162
162
Chery doet boekje open over bliksemvertrek bij Antwerp

Antwerp FC boekte zondagmiddag een cruciale overwinning en haalde het met 0-3 op het veld van AA ...

208
208
Dikke rentree Anderlecht: middenveld davert

Anderlecht toont interesse in Joseph Nonge, een 19-jarige middenvelder die zijn jeugdopleiding in ...

263
263
Zware klap Courtois: Spaanse pers geeft score na Clasico

De Spaanse titelstrijd lijkt in een beslissende plooi gevallen. Leider FC Barcelona won zondag ...

192
192
Hoogspanning bij AA Gent: "Herpakken of inpakken!"

KAA Gent moet de kelk tot op de bodem ledigen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's begonnen ...

371
371
Club Brugge of Union? Analisten duiden kampioen al aan

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs nadert zijn climax en blijft razend spannend. Leider Union ...

760
760
Union ontsnapt op Anderlecht: ex-ref velt messcherp verdict

Union SG boekte zaterdagavond een cruciale zege in de titelstrijd en won met 0-1 op het veld van RSC ...

801
801
Vanaken doet Club-fans watertanden met straffe uitspraak

Op twee speeldagen van het einde is de strijd om de titel officieel een duel geworden. KRC Genk werd ...

356
356
'Na complete afgang: OHL grijpt drastisch in'

OH Leuven zag vrijdag zijn laatste sprankeltje hoop op het winnen van de Europe Play-Off in rook ...

144
144
Club hoopt op rivaal: "Zij mogen eens iets voor ons doen"

Club Brugge heeft zondag gedaan wat het moest doen om zijn titeldroom in leven te houden. Het ging ...

430
430
Ondanks goal Lukaku: Napoli doet slechte zaak in titelstrijd

De titelstrijd in de Serie A is zondagavond weer wat spannender geworden. Leider Napoli bleef immers ...

117
117
Hrosovsky: "Daar hebben we met Genk de titel verloren"

KRC Genk mag definitief een kruis maken over de landstitel. Een 0-2-nederlaag tegen Club Brugge ...

340
340
Club nog kampioen? Hayen oordeelt over titelstrijd

Club Brugge wil dolgraag zijn titel verlengen en twee speeldagen voor het einde mag het daar nog ...

423
423
Game over voor Genk: Fink is om deze reden toch tevreden

'Strive for five' was in deze play-offs het motto van KRC Genk, maar die verhoopte vijfde titel zal ...

172
172
De Bruyne naar Napoli? Opvallende uitspraak van TD

De voorbije week kreeg het transferdossier van Kevin De Bruyne plots een verrassende wending. ...

139
139
Dender smeert OHL forfaitcijfers aan in overbodige match

In de laatste wedstrijd van dit voetbalweekend in de Jupiler Pro League stond er niets meer op het ...

51
51
Union volgende week kampioen? Bij dit scenario kan het

En toen waren ze nog met twee. KRC Genk werd zondagavond definitief uitgeteld voor de titel in de ...

487
487

Meer sportnieuws