'Walem duwt sterkhouder Club naar Italië: "Hij zou een koopje zijn"

door
'Walem duwt sterkhouder Club naar Italië:

Marvelous Nakamba was vorig seizoen een absolute steunpilaar bij Club Brugge en had een groot aandeel in de landstitel. Door blessureleed zag hij de start van de huidige jaargang echter in rook opgaan. Maar de voorbije weken was hij opnieuw basisspeler en ging zijn niveau in stijgende lijn. 


De goede prestaties van de middenvelder hebben inmiddels ook de interesse vanuit het buitenland gelokt. Volgens Tuttosport heeft Torino de Zimbabwaan immers op de verlanglijst gezet. De tweede grootste club uit Turijn staat momenteel slechts tiende in de Serie A en kan dus wel wat versterking gebruiken. 

Een transfer tijdens de winter lijkt echter uitgesloten. Torino zit namelijk al aan het maximum-aantal van niet-EU spelers. Bovendien lijkt Blauw-Zwart niet van plan om in januari sterkhouders te laten gaan. Tutto Calcio News maakt wel gewag van een transfersom van zo'n 12 miljoen euro. Niet slecht, wetende dat Club in 2017 'slechts' een slordige 3 miljoen euro aan Vitesse betaalde om Nakamba binnen te halen.

UPDATE 19/11
In de Italiaanse pers wordt veel aandacht gegeven aan de eventuele komst van Marvelous Nakamba naar Torino. Zo belde de Italiaanse krant Tuttosport Johan Walem, de bondscoach van de Belgische U21 en met een Italiaans verleden, op. Walem omschreef de verdedigende middenvelder als een goede aankoop. "Hij heeft kwaliteit, geeft het elftal evenwicht en ruimt veel ballen op. Hij heeft het niveau van een Champions League-speler, hij zou een koopje zijn voor Torino."

LEES OOK: 'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Moet Club Brugge Nakamba verkopen?

Meest recent

'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

1
1
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

18
18
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

36
36
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

320
320
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

114
114
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

91
91
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

281
281
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

514
514
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

122
122
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

39
39
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

61
61
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

53
53
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

485
485
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

229
229
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

152
152
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

498
498
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

293
293
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

120
120
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

201
201
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

218
218
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

272
272
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

330
330
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

784
784
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

212
212

Meer sportnieuws