Al voor de aanvang van het huidige voetbal seizoen heerste er veel commotie over de voetbalrechten. Telenet nam het vaandel over van Belgacom, dat nog wel elke speeldag vijf matchen mag uitzenden. Telenet zelf biedt haar kijkers de drie aantrekkelijkste matchen per speeldag aan. De huidige ruzie gaat over de samenvattingen van de matchen.
VRT, de openbare omroep, kon haar rechten voor deze samenvattingen niet behouden. Deze verhuisden naar
Stadion, het programma van VTM. Deze zender is echter niet tevreden dat Sporza.be ook gebruik maakt van de beelden, beelden waar het geen rechten van heeft. Een aanklacht op het adres van de VRT, die ingediend werd bij het Vlaamse Regulator voor de Media (VRM), was de actie die VTM ondernam.
"We willen de procedure in alle sereniteit afhandelen", aldus VTM. Als reactie op dit incident meldde de openbare omroep het volgende: "En natuurlijk zijn we steeds bereid om met de Vlaamse Mediamaatschappij rond de tafel te gaan zitten om tot een compromis te komen." Wordt ongetwijfeld vervolgd!