Juventus leek Dimitar Berbatov als nieuwe spits te kunnen halen, maar hij zegde af toen ook Fulham interesse bleek te hebben.
De Oude Dame wil toch een nieuwe spits en heeft naar verluidt zijn zinnen gezet op de Deens international Nicklas Bendtner.
De Deen werd vorig seizoen door Arsenal uitgeleend aan Sunderland en lijkt overbodig in Noord-Londen. In de eerste twee competitiewedstrijden van
The Gunners kwam hij niet tot speeltijd. Sterker nog, Bendtner zat niet eens bij de selectie van Arsenal.
Sky Sports denkt dat de aanvaller wel oren heeft naar een Italiaans avontuur. De lokroep van voetballen in de Champions league en een vaste basisplaats in Turijn zou Bendtner over de streep trekken. Bendtner kwam in 2005 bij Arsenal, maar brak nooit door als basisspeler.