"Het is veel makkelijker om te scoren bij Juventus of Real Madrid"

door

Krzysztof Piatek transfereerde in de zomer van het Poolse Cracovia Krákow naar het Italiaanse Genoa en deed het gelijk heel erg goed in de Serie A. Inmiddels staat de goalgetter echter al weer vijf wedstrijden droog, al maakt hij zich daar zelf geen zorgen over.


De spits vertelt namelijk in een uitgebreid interview met Sky Italia: "Niemand in Europa scoort iedere wedstrijd, de goals zullen weer gaan vallen. Ik speel niet voor een van de beste clubs van Italië, het is makkelijker om bij een Real Madrid of Juventus te scoren omdat je dan een heel team achter je hebt. Ik had niet gedacht dat ik in mijn eerste seizoen meteen topscorer van de Serie A zou worden. Het seizoen is daarnaast nog lang en ik wil nog veel meer doelpunten maken. Ik ben hongerig en de goals die aan het einde van het seizoen worden gemaakt tellen ook zwaarder mee."

In het afgelopen seizoen scoorde Piatek 21 doelpunten in de Poolse competitie, maar desondanks kwam hij bij Genoa binnen als een onbekende. "Mijn ploeggenoten wisten niet wie ik was en dat gaf me hoop: as zij niet weten dat ik 21 keer heb gescoord en bijna elke wedstrijd goed was voor een doelpunt, dan weten de verdedigers tegen wie ik moet spelen dat misschien ook niet.’ Het gaf me een voordeel om binnen te komen als een vreemdeling. Ik wist zelf overigens ook niets van Genoa, nadat ik mijn handtekening had gezet heb ik de PlayStation aangezet om te kijken met wie ik samen ging spelen." De puntaanvaller staat op dertien doelpunten in elf officiële duels voor zijn werkgever, wat natuurlijk een schitterend gemiddelde is.

LEES OOK: KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

Mee eens?

Meest recent

Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

6
6
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

65
65
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

182
182
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

391
391
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

214
214
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

443
443
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

82
82
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

502
502
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

325
325
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

662
662
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

561
561
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

177
177
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

110
110
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

474
474
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

73
73
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

399
399
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

250
250
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

217
217
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

341
341
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

264
264
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

445
445
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

249
249
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

71
71
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

114
114
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

646
646

Meer sportnieuws