"Het is veel makkelijker om te scoren bij Juventus of Real Madrid"

door

Krzysztof Piatek transfereerde in de zomer van het Poolse Cracovia Krákow naar het Italiaanse Genoa en deed het gelijk heel erg goed in de Serie A. Inmiddels staat de goalgetter echter al weer vijf wedstrijden droog, al maakt hij zich daar zelf geen zorgen over.


De spits vertelt namelijk in een uitgebreid interview met Sky Italia: "Niemand in Europa scoort iedere wedstrijd, de goals zullen weer gaan vallen. Ik speel niet voor een van de beste clubs van Italië, het is makkelijker om bij een Real Madrid of Juventus te scoren omdat je dan een heel team achter je hebt. Ik had niet gedacht dat ik in mijn eerste seizoen meteen topscorer van de Serie A zou worden. Het seizoen is daarnaast nog lang en ik wil nog veel meer doelpunten maken. Ik ben hongerig en de goals die aan het einde van het seizoen worden gemaakt tellen ook zwaarder mee."

In het afgelopen seizoen scoorde Piatek 21 doelpunten in de Poolse competitie, maar desondanks kwam hij bij Genoa binnen als een onbekende. "Mijn ploeggenoten wisten niet wie ik was en dat gaf me hoop: as zij niet weten dat ik 21 keer heb gescoord en bijna elke wedstrijd goed was voor een doelpunt, dan weten de verdedigers tegen wie ik moet spelen dat misschien ook niet.’ Het gaf me een voordeel om binnen te komen als een vreemdeling. Ik wist zelf overigens ook niets van Genoa, nadat ik mijn handtekening had gezet heb ik de PlayStation aangezet om te kijken met wie ik samen ging spelen." De puntaanvaller staat op dertien doelpunten in elf officiële duels voor zijn werkgever, wat natuurlijk een schitterend gemiddelde is.

LEES OOK: TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

Mee eens?

Meest recent

'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

50
50
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

47
47
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

100
100
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

46
46
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

241
241
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

55
55
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

177
177
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

260
260
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

117
117
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

299
299
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

175
175
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

594
594
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

119
119
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

107
107
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

396
396
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

148
148
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

277
277
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

199
199
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

47
47
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

116
116
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

117
117
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

326
326

Meer sportnieuws