'Twee clubs melden zich officieel bij Ajax voor overname De Ligt'

door
'Twee clubs melden zich officieel bij Ajax voor overname De Ligt'

Ajax heeft met Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt twee spelers onder contract staan die zo'n beetje op de lijst van elke Europese topclub staan. Volgens Tuttosport zijn nu twee grootmachten ook daadwerkelijk concreet geworden voor De Ligt.


Het gaat om Juventus en Bayern München. Beide clubs hebben aan het kamp-De Ligt én Ajax laten weten graag te willen onderhandelen over een transfer. Het gaat dan om een transfer in de zomer van 2019, want Ajax heeft al aangegeven dat een winters vertrek van zijn aanvoerder onbespreekbaar is, wat het bedrag ook is dat op tafel gelegd wordt. Ajax verlangt naar verluidt zo'n 80 miljoen euro voor De Ligt.

FC Barcelona en Real Madrid volgen de Oranje-international eveneens op de voet, maar op dit moment zijn Juventus en Bayern München het meest concreet. Beide clubs hebben vooral centrale verdedigers op leeftijd onder contract staan en zien De Ligt dan ook als een noodzakelijke investering met het oog op de toekomst.

LEES OOK: 'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Voor welke club moet hij kiezen?

Meest recent

'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

4
4
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

74
74
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

8
8
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

67
67
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

138
138
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

15
15
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

34
34
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

13
13
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

284
284
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

143
143
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

180
180
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

56
56
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

197
197
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

220
220
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

104
104
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

96
96
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

119
119
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

355
355
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

467
467
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

275
275
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

72
72
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

217
217
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

499
499

Meer sportnieuws