'Trebel zorgt voor erg wrang gevoel bij Coucke'

393 stemmen
'Trebel zorgt voor erg wrang gevoel bij Coucke'

Opvallend tafereel afgelopen weekend op de Belgische velden. Verschillende spelers maakte voor de camera's immers een kruisbeweging met hun armen, een verwijzing naar handboeien. Daarmee wilden de betrokken spelers blijkbaar hun steun betuigen aan Mogi Bayat en zijn familie. 


In kader van Operatie Propere Handen wordt de makelaar beschuldigd van onder meer corruptie en daardoor zit hij nu toch al enkele weken achter de tralies. Met hun gebaar wilden zijn (tevreden) klanten hem een extra hart onder de riem steken. De actie begon overigens bij Moeskroen-spits Frantzdy Pierrot en de andere spelers namen zijn gebaar over, maar dat bleek niet geheel spontaan. Zo melden de Mediahuis-kranten dat er een WhatsApp-groep bestaat met een aantal spelers uit de portefeuille van Bayat en van daaruit werden afspraken gemaakt. 

Overigens zijn de steunbetuigingen aan Bayat dubbel. De Pro League maakt er momenteel immers werk van om de malafide makelaarspraktijken aan banden te leggen en nam daarom afstand van de gebaren. De betrokken clubs doen dat echter niet. "Hoe Adrien Trebel zijn goals viert, is voor zijn rekening", reageert men bij Anderlecht

UPDATE 15u
Vorig weekend is nogmaals gebleken dat Andelecht Adrien Trebel broodnodig heeft. Maar door de manier waarop hij zijn doelpunt vierde tegen de Waaslanders leek hij duidelijk te maken dat hij zijn makelaar Mogi Bayat nog steeds steunt, nu die bijna een maand achter de tralies zit. Coucke maakte er zijn missie van om Bayat te weren uit het Astridpark, een moeilijke zaak omdat er nog tal van klanten van de makelaar rondlopen bij Paars-Wit. Onlangs tekende Trebel nog een dik contract van rond de twee miljoen euro, met Bayat als bemiddelaar. Het zorgde ongetwijfeld voor een wang gevoel bij de Anderlecht-preses, die Bayat het liefst nooit meer ziet opduiken bij zijn club.

LEES OOK: Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Moet Coucke Trebel aanpakken over zijn steun aan Bayat?

Meest recent

Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

4
4
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

14
14
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

37
37
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

66
66
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

69
69
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

71
71
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

293
293
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

351
351
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

563
563
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

183
183
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

167
167
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

434
434
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

158
158
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

268
268
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

824
824
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

245
245
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

155
155
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

555
555
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

290
290
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

416
416
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

408
408
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

295
295
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

491
491
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

114
114
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

939
939

Meer sportnieuws