'Trebel zorgt voor erg wrang gevoel bij Coucke'

door
'Trebel zorgt voor erg wrang gevoel bij Coucke'

Opvallend tafereel afgelopen weekend op de Belgische velden. Verschillende spelers maakte voor de camera's immers een kruisbeweging met hun armen, een verwijzing naar handboeien. Daarmee wilden de betrokken spelers blijkbaar hun steun betuigen aan Mogi Bayat en zijn familie. 


In kader van Operatie Propere Handen wordt de makelaar beschuldigd van onder meer corruptie en daardoor zit hij nu toch al enkele weken achter de tralies. Met hun gebaar wilden zijn (tevreden) klanten hem een extra hart onder de riem steken. De actie begon overigens bij Moeskroen-spits Frantzdy Pierrot en de andere spelers namen zijn gebaar over, maar dat bleek niet geheel spontaan. Zo melden de Mediahuis-kranten dat er een WhatsApp-groep bestaat met een aantal spelers uit de portefeuille van Bayat en van daaruit werden afspraken gemaakt. 

Overigens zijn de steunbetuigingen aan Bayat dubbel. De Pro League maakt er momenteel immers werk van om de malafide makelaarspraktijken aan banden te leggen en nam daarom afstand van de gebaren. De betrokken clubs doen dat echter niet. "Hoe Adrien Trebel zijn goals viert, is voor zijn rekening", reageert men bij Anderlecht

UPDATE 15u
Vorig weekend is nogmaals gebleken dat Andelecht Adrien Trebel broodnodig heeft. Maar door de manier waarop hij zijn doelpunt vierde tegen de Waaslanders leek hij duidelijk te maken dat hij zijn makelaar Mogi Bayat nog steeds steunt, nu die bijna een maand achter de tralies zit. Coucke maakte er zijn missie van om Bayat te weren uit het Astridpark, een moeilijke zaak omdat er nog tal van klanten van de makelaar rondlopen bij Paars-Wit. Onlangs tekende Trebel nog een dik contract van rond de twee miljoen euro, met Bayat als bemiddelaar. Het zorgde ongetwijfeld voor een wang gevoel bij de Anderlecht-preses, die Bayat het liefst nooit meer ziet opduiken bij zijn club.

LEES OOK: Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Moet Coucke Trebel aanpakken over zijn steun aan Bayat?

Meest recent

Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

184
184
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

284
284
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

129
129
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

178
178
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

191
191
Kampioen Kompany naar City of Real? Sterke man Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

256
256
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

452
452
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

374
374
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

296
296
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

221
221
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

108
108
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

237
237
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

78
78
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

58
58
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

195
195
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

51
51
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

158
158
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

364
364
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

53
53
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

526
526
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

112
112
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

238
238
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

121
121
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

531
531
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

175
175

Meer sportnieuws