'Trebel zorgt voor erg wrang gevoel bij Coucke'

door
'Trebel zorgt voor erg wrang gevoel bij Coucke'

Opvallend tafereel afgelopen weekend op de Belgische velden. Verschillende spelers maakte voor de camera's immers een kruisbeweging met hun armen, een verwijzing naar handboeien. Daarmee wilden de betrokken spelers blijkbaar hun steun betuigen aan Mogi Bayat en zijn familie. 


In kader van Operatie Propere Handen wordt de makelaar beschuldigd van onder meer corruptie en daardoor zit hij nu toch al enkele weken achter de tralies. Met hun gebaar wilden zijn (tevreden) klanten hem een extra hart onder de riem steken. De actie begon overigens bij Moeskroen-spits Frantzdy Pierrot en de andere spelers namen zijn gebaar over, maar dat bleek niet geheel spontaan. Zo melden de Mediahuis-kranten dat er een WhatsApp-groep bestaat met een aantal spelers uit de portefeuille van Bayat en van daaruit werden afspraken gemaakt. 

Overigens zijn de steunbetuigingen aan Bayat dubbel. De Pro League maakt er momenteel immers werk van om de malafide makelaarspraktijken aan banden te leggen en nam daarom afstand van de gebaren. De betrokken clubs doen dat echter niet. "Hoe Adrien Trebel zijn goals viert, is voor zijn rekening", reageert men bij Anderlecht

UPDATE 15u
Vorig weekend is nogmaals gebleken dat Andelecht Adrien Trebel broodnodig heeft. Maar door de manier waarop hij zijn doelpunt vierde tegen de Waaslanders leek hij duidelijk te maken dat hij zijn makelaar Mogi Bayat nog steeds steunt, nu die bijna een maand achter de tralies zit. Coucke maakte er zijn missie van om Bayat te weren uit het Astridpark, een moeilijke zaak omdat er nog tal van klanten van de makelaar rondlopen bij Paars-Wit. Onlangs tekende Trebel nog een dik contract van rond de twee miljoen euro, met Bayat als bemiddelaar. Het zorgde ongetwijfeld voor een wang gevoel bij de Anderlecht-preses, die Bayat het liefst nooit meer ziet opduiken bij zijn club.

LEES OOK: Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Moet Coucke Trebel aanpakken over zijn steun aan Bayat?

Meest recent

Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

3
3
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

85
85
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

110
110
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

166
166
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

333
333
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

55
55
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

104
104
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

318
318
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

61
61
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

101
101
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

264
264
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

261
261
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

853
853
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

115
115
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

288
288
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

501
501
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

547
547
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

762
762
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

267
267
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

662
662
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

447
447
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

67
67
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

147
147
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

235
235

Meer sportnieuws