Sollied begint aan operatie-redding met knappe zege tegen Eupen

140 stemmen
Sollied begint aan operatie-redding met knappe zege tegen Eupen

Na een prima eerste helft heeft Lokeren een eerste zege geboekt onder nieuwe trainer Sollied. De Waaslanders namen al in het eerste kwartier een dubbele voorsprong en gaven die niet meer uit handen, zo geven ze de rode lantaarn weer door aan Zulte Waregem.

Lokeren begon aan episode-Sollied met een thuiswedstrijd tegen Eupen. Meteen een levensbelangrijke wedstrijd voor de Waaslanders, die momenteel op de laatste plaats stonden. De Noorse trainer koos voor exact dezelfde elf spelers als tegen Anderlecht. Bij de Panda's loopt het voorlopig fantastisch, mits een zege vandaag konden de Oostkantonners zelfs op één punt van Play-Off I komen.
Droomstart voor Sollied bij energie Lokeren
Eupen gaf echter niet thuis in het eerste kwartier en werd al na tien minuten op achterstand geplaatst toen Marecek een afvallende bal heerlijk in de bovenhoek schoot. Toen Miric even later gestuntel in de bezoekende defensie afstrafte stond het zowaar 2-0 binnen het eerste kwartier voor Lokeren. De wedstrijd verwaterde nadien wat en de ploeg van Sollied kwam nauwelijks in de problemen. Halfweg mocht het met een geruststellende voorsprong gaan rusten.

Sollied zette met Lokeren operatie-redding goed in.
Lokeren schuift in het spoor van Waasland-Beveren
Een duidelijk ontevreden Makélélé bracht na de pauze Pollet in de ploeg, Ocansey bleef achter in de kleedkamers. De Franse spits toonde zich ook meteen, al was zijn schot te zwak om De Wolf te verontrusten. In een flauwe tweede helft waren kansen schaars: Lokeren controleerde en Eupen was voorlopig niet bij machte om veel in elkaar te knutselen. Op een kwartier van het einde kreeg Eupen via Pollet plots toch een dot van een kans om terug wat spanning in de wedstrijd te brengen, zijn kopbal vloog echter voorlangs. De beste kansen in de laatste tien minuten waren uiteindelijk nog voor Lokeren via De Ridder maar het bleef bij een 2-0 overwinning voor Lokeren. Dat schuift zo op en komt in het kielzog van de buren uit Beveren.
Scoreverloop:
1-0 (10') Marecek, 2-0 (11') Miric

Zal Lokeren zich redden onder Sollied?

Meest recent

Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

18
18
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

22
22
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

27
27
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

133
133
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

18
18
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

63
63
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

43
43
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

135
135
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

135
135
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

32
32
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

50
50
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

63
63
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

329
329
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

173
173
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

52
52
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

239
239
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

151
151
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

148
148
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

95
95
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

444
444
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

342
342
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

137
137
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

145
145
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

107
107
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

35
35

Meer sportnieuws