Geurtje rond niet-selectie Lukaku: 'Op ramkoers met Mourinho'

door
Geurtje rond niet-selectie Lukaku: 'Op ramkoers met Mourinho'

Het gaat van kwaad naar erger. Vorig weekend startte Rode Duivel Romelu Lukaku op de bank bij Manchester United tegen zijn ex-club Everton. Dit weekend zal hij zelfs wellicht niet op de bank plaatsnemen bij United. 


Toen United landde in de luchthaven voor de wedstrijd tegen Bournemouth merkten de paparazzi geen Lukaku op. Het laatste doelpunt van Lukaku voor United is al van 15 september geleden tegen Watford. Sindsdien is de spits het mikpunt van kritiek in de Engelse tabloids. Tegen Everton viel hij pas in na 65 minuten, waarna hij nog een grote kans de nek omwrong. Volgens Het Nieuwsblad wil trainer José Mourinho zijn spits wat extra rust gunnen, vreemd want de spits speelde vorig weekend amper een halfuur mee. 

UPDATE 13u09 
Vlak voor de aftrap bevestigde men bij United de niet-selectie van Lukaku. "Geblesseerd", zo klonk het. Opvallend, want Lukaku stond vrijdagmiddag niet op het lijstje met geblesseerden dat coach José Mourinho op zijn persconferentie afhaspelde. "Hij is uitgevallen op de laatste training", werd daarop geantwoord. En dat is ook opvallend, dergelijk nieuws wordt doorgaans meteen gecommuniceerd via de officiële media-kanalen. Bij alle accounts alsook op de officiële website vinden we echter amper een woord over Lukaku.

UPDATE 4/11
Er hangt een raar geurtje rond de niet-selectie van Lukaku. Express weet dat de Rode Duivel afviel door zijn gebrek aan doelpunten de laatste negen wedstrijden. Metro schrijft dat Lukaku furieus was op José Mourinho door zijn bankzittersstatuut tegen Everton, hij zou zich in de steek gelaten voelen door de Portugees. Zaterdag gaf Mourinho nog aan de Lukaku geblesseerd was voor de match tegen Bournemouth. 

LEES OOK: 'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Komt het nog goed tussen Mourinho en Lukaku?

Meest recent

'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

0
0
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

67
67
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

24
24
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

203
203
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

171
171
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

16
16
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

49
49
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

113
113
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

323
323
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

157
157
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

551
551
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

448
448
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

193
193
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

50
50
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

261
261
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

47
47
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

781
781
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

188
188
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

141
141
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

54
54
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

299
299
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

381
381
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

96
96
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

237
237
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

619
619

Meer sportnieuws