Geurtje rond niet-selectie Lukaku: 'Op ramkoers met Mourinho'

door
Geurtje rond niet-selectie Lukaku: 'Op ramkoers met Mourinho'

Het gaat van kwaad naar erger. Vorig weekend startte Rode Duivel Romelu Lukaku op de bank bij Manchester United tegen zijn ex-club Everton. Dit weekend zal hij zelfs wellicht niet op de bank plaatsnemen bij United. 


Toen United landde in de luchthaven voor de wedstrijd tegen Bournemouth merkten de paparazzi geen Lukaku op. Het laatste doelpunt van Lukaku voor United is al van 15 september geleden tegen Watford. Sindsdien is de spits het mikpunt van kritiek in de Engelse tabloids. Tegen Everton viel hij pas in na 65 minuten, waarna hij nog een grote kans de nek omwrong. Volgens Het Nieuwsblad wil trainer José Mourinho zijn spits wat extra rust gunnen, vreemd want de spits speelde vorig weekend amper een halfuur mee. 

UPDATE 13u09 
Vlak voor de aftrap bevestigde men bij United de niet-selectie van Lukaku. "Geblesseerd", zo klonk het. Opvallend, want Lukaku stond vrijdagmiddag niet op het lijstje met geblesseerden dat coach José Mourinho op zijn persconferentie afhaspelde. "Hij is uitgevallen op de laatste training", werd daarop geantwoord. En dat is ook opvallend, dergelijk nieuws wordt doorgaans meteen gecommuniceerd via de officiële media-kanalen. Bij alle accounts alsook op de officiële website vinden we echter amper een woord over Lukaku.

UPDATE 4/11
Er hangt een raar geurtje rond de niet-selectie van Lukaku. Express weet dat de Rode Duivel afviel door zijn gebrek aan doelpunten de laatste negen wedstrijden. Metro schrijft dat Lukaku furieus was op José Mourinho door zijn bankzittersstatuut tegen Everton, hij zou zich in de steek gelaten voelen door de Portugees. Zaterdag gaf Mourinho nog aan de Lukaku geblesseerd was voor de match tegen Bournemouth. 

LEES OOK: Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Komt het nog goed tussen Mourinho en Lukaku?

Meest recent

‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

22
22
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

21
21
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

339
339
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

97
97
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

294
294
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

246
246
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

166
166
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

145
145
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

475
475
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

119
119
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

195
195
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

116
116
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

69
69
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

176
176
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

524
524
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

260
260
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

788
788
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

111
111
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

480
480
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

815
815
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

279
279
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

986
986
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

186
186
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

286
286
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

348
348

Meer sportnieuws