Geurtje rond niet-selectie Lukaku: 'Op ramkoers met Mourinho'

door
Geurtje rond niet-selectie Lukaku: 'Op ramkoers met Mourinho'

Het gaat van kwaad naar erger. Vorig weekend startte Rode Duivel Romelu Lukaku op de bank bij Manchester United tegen zijn ex-club Everton. Dit weekend zal hij zelfs wellicht niet op de bank plaatsnemen bij United. 


Toen United landde in de luchthaven voor de wedstrijd tegen Bournemouth merkten de paparazzi geen Lukaku op. Het laatste doelpunt van Lukaku voor United is al van 15 september geleden tegen Watford. Sindsdien is de spits het mikpunt van kritiek in de Engelse tabloids. Tegen Everton viel hij pas in na 65 minuten, waarna hij nog een grote kans de nek omwrong. Volgens Het Nieuwsblad wil trainer José Mourinho zijn spits wat extra rust gunnen, vreemd want de spits speelde vorig weekend amper een halfuur mee. 

UPDATE 13u09 
Vlak voor de aftrap bevestigde men bij United de niet-selectie van Lukaku. "Geblesseerd", zo klonk het. Opvallend, want Lukaku stond vrijdagmiddag niet op het lijstje met geblesseerden dat coach José Mourinho op zijn persconferentie afhaspelde. "Hij is uitgevallen op de laatste training", werd daarop geantwoord. En dat is ook opvallend, dergelijk nieuws wordt doorgaans meteen gecommuniceerd via de officiële media-kanalen. Bij alle accounts alsook op de officiële website vinden we echter amper een woord over Lukaku.

UPDATE 4/11
Er hangt een raar geurtje rond de niet-selectie van Lukaku. Express weet dat de Rode Duivel afviel door zijn gebrek aan doelpunten de laatste negen wedstrijden. Metro schrijft dat Lukaku furieus was op José Mourinho door zijn bankzittersstatuut tegen Everton, hij zou zich in de steek gelaten voelen door de Portugees. Zaterdag gaf Mourinho nog aan de Lukaku geblesseerd was voor de match tegen Bournemouth. 

LEES OOK: Pure emotie: Lukaku legt ziel bloot, fans overdonderd

Komt het nog goed tussen Mourinho en Lukaku?

Meest recent

‘Groot Hatenboer-drama bij Anderlecht’

RSC Anderlecht is aan de voorbereiding bezig en daarbij komen ook enkele nieuwe gezichten piepen. ...

21
21
Oude Anderlecht-bekende neemt Benteke onder zijn hoede

Christian Benteke maakt momenteel het mooie weer in de Verenigde Staten. De aanvaller werd vorig ...

8
8
Ajax-bommetje: Henderson verscheurt contract voor toptransfer

Een bommetje bij Ajax: aanvoerder Jordan Henderson heeft per direct zijn contract verscheurd bij de ...

11
11
'Gentse kassa rinkelt: Brown zet deadline voor transfer'

AA Gent bleef tot dusver zeer rustig op de transfermarkt. Met Wilfried Kanga kwam er voorlopig nog ...

54
54
Wilmots zorgde voor grote verrassing: "Toen hij belde..."

Het wordt uitkijken naar wat Standard komend seizoen vermag, want de Rouches hebben in de voorbije ...

69
69
'Fredberg krijgt loodzware taak bij gevallen topclub'

Het is intussen bijna een jaar geleden dat Jesper Fredberg opzijgeschoven werd als CEO Sports bij ...

128
128
'Anderlecht ziet droomtransfer in rook opgaan'

De teller staat bij Anderlecht intussen al op zes inkomende transfers, maar aan uitgaande zijde ...

255
255
PSV verrast met bekende naam als opvolger Noa Lang

PSV veroverde na een dramatische ontknoping vorig seizoen een tweede titel op rij in de Eredivisie. ...

58
58
Romano blaast alles open: Club-saga barst los

De Italiaanse pers heeft dezer dagen de mond vol over Belgische clubs, want er staan enkele grote ...

607
607
TRANSFERUURTJE: 'Knaldeal voor AA Gent, sensationeel voorstel Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

183
183
'Trossard in de war: plots vijf clubs op vinkenslag'

De temperatuur rond het transferdossier van Leandro Trossard begint te stijgen. De Rode Duivel ...

134
134
Groen licht: Anderlecht en Union sluiten opvallende deal

Het was al even bekend dat RSC Anderlecht en Union SG dicht bij een definitieve deal stonden over ...

141
141
‘Vlap zorgt voor ophef met opzienbarende transfer’

Michel Vlap speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder zit al sinds 2022 bij ...

168
168
Ruben en Deschacht delen intiem moment: "Mooi koppeltje"

Ruben Van Gucht en Olivier Deschacht hebben alvast één ding gemeen: hun liefdesleven ...

47
47
‘Anderlecht vindt akkoord: eerste vertrekker bekend’

RSC Anderlecht haalde al een handvol spelers binnen, maar ook uitgaand staat er ook nog wat te ...

1069
1069
Miljoenen volgers in tranen: Yolanthe Cabau breekt

Eén van de meest besproken Nederlandse vrouwen is zonder enige twijfel Yolanthe Cabau. De ...

124
124
‘Wending van jewelste: grootmacht versnelt voor Brown'

Spelers uit de Jupiler Pro League zijn gewild. De afgelopen jaren maakte de Belgische competitie een ...

110
110
‘Antwerp op zucht van volgende prestigetransfer'

Royal Antwerp FC wil deze zomermercato nog ferm toeslaan. De club is ook nog op zoek naar een ...

519
519
Leko verklapt: deze 2 talenten kunnen AA Gent redden

Voor AA Gent staat de eerste officiële opdracht van het seizoen gepland voor 27 juli, wanneer ...

427
427
'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

De Challenger Pro League belooft komend seizoen alweer razend spannend te worden na de zinderende ...

31
31
Tottenham heeft spraakmakende transfer beet, Arsenal bijna

Terwijl de Jupiler Pro League binnen twee weken alweer van start gaat, is het in andere landen nog ...

51
51
‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Club Brugge is momenteel zeer druk in de weer op de transfermarkt. Het liet zijn kassa al stevig ...

650
650
Toby over Shani: “Ze had me mogen verlaten”

Na een prachtige carrière zit Toby Alderweireld officieel in zijn 'voetbalpensioen'. De ...

156
156
'Verbazingwekkende miljoenentransfer voor Cercle'

Cercle Brugge flirtte vorig seizoen met degradatie, maar kon uiteindelijk in de barrages tegen Patro ...

276
276
'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Bij Anderlecht staat de teller deze zomer al op zes aanwinsten en dat aantal zal ongetwijfeld nog ...

387
387

Meer sportnieuws