Geurtje rond niet-selectie Lukaku: 'Op ramkoers met Mourinho'

door
Geurtje rond niet-selectie Lukaku: 'Op ramkoers met Mourinho'

Het gaat van kwaad naar erger. Vorig weekend startte Rode Duivel Romelu Lukaku op de bank bij Manchester United tegen zijn ex-club Everton. Dit weekend zal hij zelfs wellicht niet op de bank plaatsnemen bij United. 


Toen United landde in de luchthaven voor de wedstrijd tegen Bournemouth merkten de paparazzi geen Lukaku op. Het laatste doelpunt van Lukaku voor United is al van 15 september geleden tegen Watford. Sindsdien is de spits het mikpunt van kritiek in de Engelse tabloids. Tegen Everton viel hij pas in na 65 minuten, waarna hij nog een grote kans de nek omwrong. Volgens Het Nieuwsblad wil trainer José Mourinho zijn spits wat extra rust gunnen, vreemd want de spits speelde vorig weekend amper een halfuur mee. 

UPDATE 13u09 
Vlak voor de aftrap bevestigde men bij United de niet-selectie van Lukaku. "Geblesseerd", zo klonk het. Opvallend, want Lukaku stond vrijdagmiddag niet op het lijstje met geblesseerden dat coach José Mourinho op zijn persconferentie afhaspelde. "Hij is uitgevallen op de laatste training", werd daarop geantwoord. En dat is ook opvallend, dergelijk nieuws wordt doorgaans meteen gecommuniceerd via de officiële media-kanalen. Bij alle accounts alsook op de officiële website vinden we echter amper een woord over Lukaku.

UPDATE 4/11
Er hangt een raar geurtje rond de niet-selectie van Lukaku. Express weet dat de Rode Duivel afviel door zijn gebrek aan doelpunten de laatste negen wedstrijden. Metro schrijft dat Lukaku furieus was op José Mourinho door zijn bankzittersstatuut tegen Everton, hij zou zich in de steek gelaten voelen door de Portugees. Zaterdag gaf Mourinho nog aan de Lukaku geblesseerd was voor de match tegen Bournemouth. 

LEES OOK: Hoogspanning in Madrid: Prestianni-soap bereikt kookpunt

Komt het nog goed tussen Mourinho en Lukaku?

Meest recent

Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

3
3
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

15
15
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

108
108
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

158
158
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

27
27
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

79
79
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

43
43
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

159
159
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

179
179
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

170
170
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

23
23
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

179
179
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

240
240
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

262
262
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

144
144
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

48
48
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

103
103
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

266
266
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

59
59
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

99
99
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

40
40
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

71
71
‘Zware concurrentie Club: drietal voor kruispunt’

Club Brugge moet komende zomer rekening houden met een leegloop. Niet enkel staat verschillende ...

315
315
‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

100
100

Meer sportnieuws