Geurtje rond niet-selectie Lukaku: 'Op ramkoers met Mourinho'

door
Geurtje rond niet-selectie Lukaku: 'Op ramkoers met Mourinho'

Het gaat van kwaad naar erger. Vorig weekend startte Rode Duivel Romelu Lukaku op de bank bij Manchester United tegen zijn ex-club Everton. Dit weekend zal hij zelfs wellicht niet op de bank plaatsnemen bij United. 


Toen United landde in de luchthaven voor de wedstrijd tegen Bournemouth merkten de paparazzi geen Lukaku op. Het laatste doelpunt van Lukaku voor United is al van 15 september geleden tegen Watford. Sindsdien is de spits het mikpunt van kritiek in de Engelse tabloids. Tegen Everton viel hij pas in na 65 minuten, waarna hij nog een grote kans de nek omwrong. Volgens Het Nieuwsblad wil trainer José Mourinho zijn spits wat extra rust gunnen, vreemd want de spits speelde vorig weekend amper een halfuur mee. 

UPDATE 13u09 
Vlak voor de aftrap bevestigde men bij United de niet-selectie van Lukaku. "Geblesseerd", zo klonk het. Opvallend, want Lukaku stond vrijdagmiddag niet op het lijstje met geblesseerden dat coach José Mourinho op zijn persconferentie afhaspelde. "Hij is uitgevallen op de laatste training", werd daarop geantwoord. En dat is ook opvallend, dergelijk nieuws wordt doorgaans meteen gecommuniceerd via de officiële media-kanalen. Bij alle accounts alsook op de officiële website vinden we echter amper een woord over Lukaku.

UPDATE 4/11
Er hangt een raar geurtje rond de niet-selectie van Lukaku. Express weet dat de Rode Duivel afviel door zijn gebrek aan doelpunten de laatste negen wedstrijden. Metro schrijft dat Lukaku furieus was op José Mourinho door zijn bankzittersstatuut tegen Everton, hij zou zich in de steek gelaten voelen door de Portugees. Zaterdag gaf Mourinho nog aan de Lukaku geblesseerd was voor de match tegen Bournemouth. 

LEES OOK: Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Komt het nog goed tussen Mourinho en Lukaku?

Meest recent

Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

46
46
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

18
18
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

134
134
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

45
45
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

99
99
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

78
78
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

127
127
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

242
242
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

150
150
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

141
141
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

32
32
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

133
133
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

75
75
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

162
162
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

89
89
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

144
144
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

223
223
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

89
89
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

45
45
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

37
37
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

186
186
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

124
124
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

47
47
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

159
159
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

34
34

Meer sportnieuws