Mogen fans van Anderlecht dromen van terugkeer Biglia?

door
Mogen fans van Anderlecht dromen van terugkeer Biglia?

Vijf jaar geleden speelde Lucas Biglia op het middenveld bij RSC Anderlecht. Hij was dé motor van het team en momenteel lopen er geen spelers van zijn niveau rond in Brussel. De speler van AC Milan is RSCA zeker niet vergeten.


"Er is een nieuw bestuur en ze hebben veel jonge spelers, dat zal tijd vragen. Die krijg je echter doorgaans niet in het voetbal. Men wil snel resultaten, maar daar heb je tijd voor nodig. Maar Anderlecht zal zeker opnieuw het niveau vanuit mijn periode halen, daar ben ik zeker van", zei hij aan Eleven Sports.

Biglia wil nog wel eens terugkeren naar Anderlecht om er iedereen te bedanken die hem steunde. "Sinds ik er weg ben, ben ik er niet meer teruggekeerd. Sommigen dachten dat ik problemen had met de club, dat is niet zo. Ik wil op een dag terugkeren naar België, want ik wil de mensen bedanken die me steeds hebben bijgestaan. Ik wil dat persoonlijk doen."

De fans hopen stiekem dat Biglia na zijn periode bij AC Milan zijn loopbaan zal afsluiten in Brussel. De Argentijn legt uit waarom hij Paars-Wit verliet voor Lazio. "De waarheid is dat op het einde van het seizoen bondscoach Sabella me toen kwam opzoeken en zijn plannen voor de toekomst vertelde. Als ik naar het WK in 2014 wilde gaan, dan moest ik in een hogere competitie gaan spelen. Vandaar mijn beslissing om Anderlecht te verlaten. Ik ben de club voor altijd dankbaar, want ik ben er opgegroeid. Ik voelde mij er meteen thuis. Ik wilde toen echt weg en de club deed er alles aan om mij te houden. Het was ook wel emotioneel. Maar als speler heb je ook bepaalde doelen en ik wilde me tonen bij Argentinië. Ik kon die kans niet laten liggen."

LEES OOK: 'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

Zal Biglia ooit terugkeren naar Anderlecht?

Meest recent

AFAS-stadion ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

49
49
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

46
46
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

44
44
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

178
178
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

40
40
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

48
48
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

101
101
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

48
48
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

189
189
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

215
215
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

41
41
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

134
134
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

50
50
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

198
198
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

84
84
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

306
306
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

313
313
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

20
20
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

487
487
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

254
254
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

140
140
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

523
523
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

48
48
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

274
274
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

106
106

Meer sportnieuws