'Grote kloof tussen Lambrecht en Deschacht over overname Lokeren'

door
'Grote kloof tussen Lambrecht en Deschacht over overname Lokeren'

Na alle malaise bij KSC Lokeren, werd voorzitter Roger Lambrecht door de supporters aangeduid als de grote schuldige. De preses heeft de boodschap dan ook begrepen en kwam deze week met belangrijk nieuws. Zo maakte Lambrecht bekend dat hij de club dit seizoen nog wil verkopen. 


Daarvoor werd al een externe adviseur aangesteld en Lambrecht houdt rekening met twee grote factoren: 'de continuïteit van de club' én 'de financiële slagkracht van de overnemer'. Volgens Het Nieuwsblad ligt er alvast één interessante piste op tafel. Zo zou niemand minder dan Ronny Deschacht, vader van, interesse hebben om de club samen met enkele andere ondernemers over te nemen. 

Er zijn wel enkele voorwaarden. Zo moet de club in eerste blijven en ook de prijs is uiteraard belangrijk. "Lokeren moet in eerste klasse blijven. Anders beginnen we er niet aan. Het moet ook betaalbaar blijven. Wij leggen geen 20 miljoen euro op tafel. Ik ben benieuwd naar de prijs die het studiebureau er eerstdaags op plakt", aldus Deschacht senior.

UPDATE 3/11
Voorzitter Roger Lambrecht sprak zich openlijk nog niet uit over de verkoop van SK Lokeren. "Of ik effectief aan het onderhandelen ben? Dat staat toch in de gazet, dan moet het toch juist zijn? Maar nu telt alleen de redding." Auditor KMPG zou volgens Het Nieuwsblad de prijs hebben vastgelegd. Lambrecht sprak eerder van 18 à 20 miljoen euro, maar Ronny Deschacht zei eerder al dat de overnemers geen 20 miljoen euro op tafel zouden leggen. Mogelijks volgen nog zware onderhandelingen over de overnameprijs. 

Zal Lambrecht Lokeren nog verkopen dit seizoen?

Meest recent

Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

3
3
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

42
42
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

65
65
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

47
47
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

39
39
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

76
76
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

258
258
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

166
166
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

245
245
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

102
102
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

182
182
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

250
250
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

545
545
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

220
220
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

198
198
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

108
108
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

390
390
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

302
302
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

292
292
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

445
445
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

98
98
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

195
195
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1306
1306
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

104
104
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

144
144

Meer sportnieuws