OFFICIEEL: Lokeren bevestigt komst Sollied, maar wel met vertraging

228 stemmen
OFFICIEEL: Lokeren bevestigt komst Sollied, maar wel met vertraging

De sportieve crisis bij Lokeren is sinds afgelopen weekend compleet. Na tegen KV Oostende wederom een zwakke prestatie werd afgeleverd, besloot voorzitter Roger Lambrecht om de samenwerking met trainer Peter Maes stop te zetten. Voorlopig neemt assistent-coach Arnar Vidarsson.

Maar de interim-opdracht van de IJslander zou wel eens van korte duur kunnen zijn. Volgens Het Nieuwsblad heeft Lambrecht immers een verrassende opvolger voor Maes in het vizier. Zo zou niemand minder dan Trond Sollied aan de slag gaan op Daknam. De ex-trainer van onder meer AA Gent en Club Brugge nam de voorbije jaren wat gas terug om meer tijd bij zijn familie te kunnen doorbrengen, maar zou nu dus weer aan de slag gaan.

De Noor heeft alvast een pak ervaring en dat is volgens Lambrecht wat nodig is om de ploeg weer op de rails te krijgen. De bandenkoning zou in het verleden ook al aan de mouw van Sollied getrokken hebben. Overigens krijgt ook de sportieve cel een facelift. Als vervanger voor de ontslagen sportief directeur Willy Reynders werd naar verluidt een gesprek gevoerd met Dimitri Mbuyu, die onlangs nog mocht beschikken op de scoutingscel van Anderlecht.

UPDATE 13u30

Volgens Het Laatste Nieuws is de kogel nu helemaal door de kerk: Sollied wordt de opvolger van Peter Maes. De Noor staat dinsdag al een eerste keer op het trainingsveld en zal donderdag ook al op de bank zitten voor de wedstrijd tegen Anderlecht.

UPDATE 14u41
Ook Lokeren heeft nu via zijn officiële kanalen de komst van Sollied bevestigt. "Sporting Lokeren heeft zonet een mondeling akkoord bereikt met Trond Sollied als opvolger van Peter Maes", laat het weten.

In tegenstelling tot eerdere berichten gaat de Noor wel pas ná de match tegen Anderlecht écht aan de slag. "Een aantal details moet morgen nog worden geregeld. Van zodra die zijn afgerond, volgt meer info. Hoe dan ook blijft Arnar Vidarsson verantwoordelijk voor de wedstrijdvoorbereiding naar de wedstrijd toe van donderdag tegen Anderlecht. Hij zal op dinsdag en woensdag de training leiden en zal tijdens die wedstrijd ook op de bank zitten als interim-trainer."


Zal hij Lokeren uit het slop helpen?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

37
37
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

38
38
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

255
255
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

123
123
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

246
246
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

282
282
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

132
132
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

589
589
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

188
188
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

511
511
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

146
146
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

733
733
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

243
243
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

786
786
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

529
529
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

202
202
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

377
377
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1287
1287
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

481
481
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

334
334
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

493
493
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

412
412
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

285
285
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

226
226
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

488
488

Meer sportnieuws