OFFICIEEL: Lokeren bevestigt komst Sollied, maar wel met vertraging

228
OFFICIEEL: Lokeren bevestigt komst Sollied, maar wel met vertraging

De sportieve crisis bij Lokeren is sinds afgelopen weekend compleet. Na tegen KV Oostende wederom een zwakke prestatie werd afgeleverd, besloot voorzitter Roger Lambrecht om de samenwerking met trainer Peter Maes stop te zetten. Voorlopig neemt assistent-coach Arnar Vidarsson.

Maar de interim-opdracht van de IJslander zou wel eens van korte duur kunnen zijn. Volgens Het Nieuwsblad heeft Lambrecht immers een verrassende opvolger voor Maes in het vizier. Zo zou niemand minder dan Trond Sollied aan de slag gaan op Daknam. De ex-trainer van onder meer AA Gent en Club Brugge nam de voorbije jaren wat gas terug om meer tijd bij zijn familie te kunnen doorbrengen, maar zou nu dus weer aan de slag gaan.

De Noor heeft alvast een pak ervaring en dat is volgens Lambrecht wat nodig is om de ploeg weer op de rails te krijgen. De bandenkoning zou in het verleden ook al aan de mouw van Sollied getrokken hebben. Overigens krijgt ook de sportieve cel een facelift. Als vervanger voor de ontslagen sportief directeur Willy Reynders werd naar verluidt een gesprek gevoerd met Dimitri Mbuyu, die onlangs nog mocht beschikken op de scoutingscel van Anderlecht.

UPDATE 13u30

Volgens Het Laatste Nieuws is de kogel nu helemaal door de kerk: Sollied wordt de opvolger van Peter Maes. De Noor staat dinsdag al een eerste keer op het trainingsveld en zal donderdag ook al op de bank zitten voor de wedstrijd tegen Anderlecht.

UPDATE 14u41
Ook Lokeren heeft nu via zijn officiële kanalen de komst van Sollied bevestigt. "Sporting Lokeren heeft zonet een mondeling akkoord bereikt met Trond Sollied als opvolger van Peter Maes", laat het weten.

In tegenstelling tot eerdere berichten gaat de Noor wel pas ná de match tegen Anderlecht écht aan de slag. "Een aantal details moet morgen nog worden geregeld. Van zodra die zijn afgerond, volgt meer info. Hoe dan ook blijft Arnar Vidarsson verantwoordelijk voor de wedstrijdvoorbereiding naar de wedstrijd toe van donderdag tegen Anderlecht. Hij zal op dinsdag en woensdag de training leiden en zal tijdens die wedstrijd ook op de bank zitten als interim-trainer."


Zal hij Lokeren uit het slop helpen?

Meest recent

OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

9
9
Ongeziene jackpot Club Brugge: drie recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

23
23
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

16
16
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

8
8
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

32
32
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

31
31
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

72
72
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

174
174
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

80
80
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

246
246
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

101
101
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

47
47
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

30
30
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

71
71
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

173
173
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

52
52
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

40
40
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

125
125
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

70
70
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

62
62
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

53
53

Meer sportnieuws